Duitse bondscoach Nagelsmann houdt vast aan geblesseerde Neuer
LYON (ANP) - De Duitse bondscoach Julian Nagelsmann blijft bij zijn besluit Manuel Neuer te benoemen als eerste keeper tijdens het komende EK voetbal in eigen land. De doelman van Bayern München haakte deze week met een spierscheuring in een bovenbeen af bij de nationale ploeg.
"Wij hebben de beslissing voor Neuer als eerste keus gemaakt. Helaas heeft hij een blessure opgelopen, waardoor hij tien dagen uitvalt. Het gaat erom spelers duidelijkheid te geven en dat hebben we gedaan", gaf Nagelsmann tijdens een persconferentie in Lyon aan.
FC Barcelona-doelman Marc-André ter Stegen vervangt Neuer zaterdag in de oefeninterland tegen Frankrijk en dinsdag in Frankfurt tegen Nederland. Nagelsmann bevestigde op de persconferentie dat Kai Havertz tegen de Fransen in de spits begint.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - FC Utrecht heeft gebroken met een serie van zes nederlagen. De ploeg van trainer Ron Jans pakte een punt in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (1-1).
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil Kodai Sano per direct overnemen van NEC. De club ziet in de 22-jarige Japanner de gewenste versterking voor het middenveld.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.
3 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.
3 uur geleden