'Duitse bondscoach Löw wil met Müller naar EK'
MÜNCHEN (ANP) - Bondscoach Joachim Löw van de nationale voetbalploeg van Duitsland wil Thomas Müller opnemen in zijn selectie voor het EK voetbal. Volgens de krant Bild heeft hij de aanvallende middenvelder van Bayern München al telefonisch op de hoogte gebracht.
Müller speelde op 19 november 2018 zijn honderdste en voorlopig laatste interland. Na die wedstrijd tegen het Nederlands elftal (2-2) in de Nations League werd hij niet meer opgeroepen. Löw nam in het voorjaar van 2019 ook afscheid van de ervaren Mats Hummels en Jérôme Boateng.
Müller heeft een goed seizoen met Bayern München achter de rug. Löw wil zijn EK-selectie van 26 spelers op 19 mei presenteren. Duitsland speelt op het EK in een zware poule tegen Frankrijk, Portugal en Hongarije.
Müller droeg op het WK van 2014 in Brazilië met vijf doelpunten bij aan de wereldtitel van Duitsland. Vier jaar later kreeg hij op het WK in Rusland veel kritiek toen de Duitsers al in de groepsfase werden uitgeschakeld.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.
12 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
14 uur geledenPARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.
14 uur geledenZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.
19 uur geledenNAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.
22 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
23 uur geleden