Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Duitse bondscoach Löw wil met Müller naar EK'

'Duitse bondscoach Löw wil met Müller naar EK'

MÜNCHEN (ANP) - Bondscoach Joachim Löw van de nationale voetbalploeg van Duitsland wil Thomas Müller opnemen in zijn selectie voor het EK voetbal. Volgens de krant Bild heeft hij de aanvallende middenvelder van Bayern München al telefonisch op de hoogte gebracht.

Müller speelde op 19 november 2018 zijn honderdste en voorlopig laatste interland. Na die wedstrijd tegen het Nederlands elftal (2-2) in de Nations League werd hij niet meer opgeroepen. Löw nam in het voorjaar van 2019 ook afscheid van de ervaren Mats Hummels en Jérôme Boateng.

Müller heeft een goed seizoen met Bayern München achter de rug. Löw wil zijn EK-selectie van 26 spelers op 19 mei presenteren. Duitsland speelt op het EK in een zware poule tegen Frankrijk, Portugal en Hongarije.

Müller droeg op het WK van 2014 in Brazilië met vijf doelpunten bij aan de wereldtitel van Duitsland. Vier jaar later kreeg hij op het WK in Rusland veel kritiek toen de Duitsers al in de groepsfase werden uitgeschakeld.

Meer uit Voetbal

Kane voor het eerst verkozen tot beste voetballer ter wereld

LONDEN (ANP) - Harry Kane (33) is maandagavond verkozen tot beste voetballer van de wereld. De spits van Bayern München en Engeland kreeg in Londen de Ballon d'Or uitgereikt voor zijn prestaties in het afgelopen voetbalseizoen. Kane is de eerste Engelse winnaar sinds Michael Owen in 2001.

2 uur geleden
Spaanse Putellas voor de derde keer beste voetbalster ter wereld

LONDEN (ANP) - Alèxia Putellas is maandagavond voor de derde keer in haar carrière verkozen tot beste voetbalster van de wereld. De Spaanse middenvelder van London City Lionesses, die vorig seizoen voor FC Barcelona speelde, kreeg in Londen de Ballon d'Or Féminin uitgereikt. De drie Nederlandse genomineerden, Esmee Brugts, Kerstin Casparij en Vivianne Miedema, eindigden ruim buiten de top 10.

2 uur geleden
Godts helpt PSG naar koppositie in thuisduel met Lyon

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft maandagavond in het thuisduel met Olympique Lyon voor het eerst dit seizoen de koppositie in de Ligue 1 gegrepen. In het Parc des Princes werd het 2-0 voor de regerend landskampioen. PSG is nu koploper met 17 punten uit acht duels, 1 punt meer dan Stade Rennais. Lyon blijft steken op 14 punten en is gezakt naar plek 5.

4 uur geleden
Coach Allegri van Napoli twee duels geschorst

NAPELS (ANP) - Napoli-coach Massimiliano Allegri is voor twee wedstrijden geschorst om beledigende opmerkingen en een agressieve houding tegenover de arbitrage in het duel van afgelopen zondag met AS Roma. De tuchtcommissie van de Serie A legde hem deze straf maandag op.

10 uur geleden
Real Madrid bezorgt FC Barcelona eerste competitienederlaag

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft FC Barcelona in El Clásico de eerste nederlaag van het seizoen in de Spaanse competitie bezorgd. In Camp Nou werd het 2-1 voor de bezoekers uit Madrid. Kylian Mbappé scoorde twee keer voor Real, Raphinha maakte het doelpunt van Barcelona.

1 dag geleden
Frenkie de Jong maakt rentree bij FC Barcelona in El Clásico

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zondagavond zijn eerste minuten van het seizoen gemaakt bij FC Barcelona. Hij maakte in de 74e minuut een invalbeurt in El Clásico tegen Real Madrid bij een stand van 1-1. De Jong kwam nog niet in actie door een knieblessure die hij opliep bij het Nederlands elftal tijdens het WK voetbal van afgelopen zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

1 dag geleden
FC Twente gaat AZ voorbij na overwinning in Alkmaar

ALKMAAR (ANP) - FC Twente heeft de tiende speelronde van de Eredivisie afgesloten met een overwinning op AZ en is de club uit Alkmaar daarmee voorbijgestoken op de ranglijst. In het AFAS Stadion in Alkmaar werd het 0-2. Twente staat nu vierde met 20 punten, evenveel als nummer 5 AZ en nummer 3 PSV. Feyenoord is de koploper met 24 punten.

1 dag geleden