Duitse bondscoach Löw neemt geen risico met aanvaller Müller
MÜNCHEN (ANP) - De Duitse bondscoach Joachim Löw neemt voor het afsluitende groepsduel tegen Hongarije geen risico's met de geblesseerde aanvaller Thomas Müller. De speler van Bayern München heeft een knieblessure en Löw wil pas enkele uren voor de aftrap na een laatste test beslissen of hij inzetbaar is.
Duitsland heeft aan een punt tegen Hongarije genoeg om verder te spelen in het toernooi en Löw wil geen risico nemen. Daarnaast heeft hij in Leon Goretzka een goede vervanger voor Müller. "Hij laat in de training een goede indruk achter. Ik denk dat hij er klaar voor is", zei de bondscoach.
"We willen vanaf het begin laten zien dat we ons willen plaatsen voor de volgende ronde", zei verdediger Mats Hummels, die eraan toevoegde dat ze Müller wel zouden missen. "Als Thomas er niet bij is, hebben we een sterke leider minder op het veld."
Meer uit Voetbal
KRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.
5 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.
5 uur geledenKRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.
8 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.
8 uur geledenKRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.
9 uur geleden