Duitse bondscoach Löw: ik wist dat Gosens dit kon
MÜNCHEN (ANP/DPA) - De Duitse bondscoach Joachim Löw was niet verrast door Robin Gosens, die zaterdag uitblonk in de EK-wedstrijd tegen Portugal (4-2). "We hebben hem een paar jaar geleden gescout en hij slaagde erin zich heel snel aan te passen en heel goed in het team te integreren", aldus Löw over de 26-jarige Gosens, die een Nederlandse vader en Duitse moeder heeft.
"De eerste wedstrijd als international verliep direct goed", vervolgde Löw, die zei vooral onder de indruk te zijn van de discipline en communicatieve vaardigheden van Gosens op het veld. "Hij communiceert veel met alle andere spelers. Robin is een grote persoonlijkheid. Hij is vrij in zijn hoofd. Zoals hij als persoon is, zo voetbalt hij ook. Duidelijk, direct en met heel veel inzet. Dit zijn dingen die belangrijk voor hem zijn."
Gosens, die in Nederland bij FC Dordrecht en Heracles Almelo voetbalde, nam tegen de Portugezen de vierde Duitse treffer voor zijn rekening.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - FC Twente heeft na drie overwinningen op rij punten verspeeld in de Eredivisie. De Enschedeërs kwamen bij Fortuna Sittard niet verder dan 1-1. FC Twente blijft door het puntenverlies op de vierde plaats staan, met 3 punten minder dan de nieuwe koploper Feyenoord.
52 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst hecht niet zo veel waarde aan de koppositie van Feyenoord in de Eredivisie. "Ik vind het veel belangrijker dat we AZ hebben verslagen", zei hij na een zege van 2-0. "We hebben van een goede ploeg gewonnen. Ik denk dat AZ lang mee blijft doen in de strijd om de landstitel. Het is belangrijk om zulke ploegen te verslaan."
58 minuten geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is ook na acht speelronden nog zonder puntenverlies in de Spaanse voetbalcompetitie. De thuiswedstrijd tegen Getafe eindigde zaterdagavond in 3-0.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de macht in de Eredivisie gegrepen. De ploeg van trainer Giovanni van Bronckhorst won de thuiswedstrijd tegen AZ (2-0) en nam de koppositie over van de tegenstander uit Alkmaar.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie eenvoudig gewonnen van Parma. Het elftal van trainer Cristian Chivu scoorde in het eerste halfuur drie keer en daarbij bleef het: 3-0.
2 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse competitie een late 2-1-overwinning geboekt bij Deportivo Alavés. Cristian Romero zorgde voor de ploeg uit Madrid in de 87e minuut voor de winnende treffer.
4 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles is er in de Eredivisie niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam te winnen. Het elftal van trainer Joseph Oosting speelde na een slechte eerste helft met 3-3 gelijk. Voor Go Ahead was het alweer het vijfde gelijkspel in acht wedstrijden dit seizoen.
4 uur geleden