Duitse bondscoach Löw: ik wist dat Gosens dit kon
MÜNCHEN (ANP/DPA) - De Duitse bondscoach Joachim Löw was niet verrast door Robin Gosens, die zaterdag uitblonk in de EK-wedstrijd tegen Portugal (4-2). "We hebben hem een paar jaar geleden gescout en hij slaagde erin zich heel snel aan te passen en heel goed in het team te integreren", aldus Löw over de 26-jarige Gosens, die een Nederlandse vader en Duitse moeder heeft.
"De eerste wedstrijd als international verliep direct goed", vervolgde Löw, die zei vooral onder de indruk te zijn van de discipline en communicatieve vaardigheden van Gosens op het veld. "Hij communiceert veel met alle andere spelers. Robin is een grote persoonlijkheid. Hij is vrij in zijn hoofd. Zoals hij als persoon is, zo voetbalt hij ook. Duidelijk, direct en met heel veel inzet. Dit zijn dingen die belangrijk voor hem zijn."
Gosens, die in Nederland bij FC Dordrecht en Heracles Almelo voetbalde, nam tegen de Portugezen de vierde Duitse treffer voor zijn rekening.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
8 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
10 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
11 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
11 uur geledenMADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).
12 uur geleden