Duitse bondscoach Löw haalt twee debutanten bij 'Mannschaft'
BERLIJN (ANP) - De Duitse bondscoach Joachim Löw heeft twee debutanten opgenomen in zijn selectie van maar liefst 29 spelers voor de komende drie interlands. De middenvelders Mahmoud Dahoud (Borussia Dortmund) en Jonas Hofmann (Borussia Mönchengladbach) kregen voor het eerst een uitnodiging voor de 'Mannschaft'. Duitsland speelt woensdag in Keulen een oefeninterland tegen Turkije en neemt het daarna in de Nations League op tegen Oekraïne (10 oktober in Kiev) en Zwitserland (13 oktober in Keulen).
Manuel Neuer, Niklas Süle, Joshua Kimmich, Leon Goretzka, Serge Gnabry (allen van Bayern München), Lukas Klostermann, Marcel Halstenberg (RB Leipzig) en Toni Kroos (Real Madrid) mogen de vriendschappelijke ontmoeting met Turkije overslaan. Zij krijgen een paar dagen rust en hoeven zich pas woensdag te melden in het trainingskamp van de Duitsers.
Löw kan geen beroep doen op de geblesseerde internationals Marc-André ter Stegen, Leroy Sané en Thilo Kehrer. Ilkay Gündogan is vanwege een coronabesmetting niet beschikbaar. Duitsland kwam in de eerste twee wedstrijden in de Nations League tegen Spanje en Zwitserland steeds niet verder dan 1-1.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
2 uur geledenACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.
19 uur geledenZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.
19 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.
20 uur geleden