Duitse bondscoach geeft speelsters Bayern rust in oefenduel
OFFENBACH (ANP/DPA) - Bondscoach Martina Voss-Tecklenburg van de Duitse voetbalvrouwen zal de speelsters van Bayern München zaterdagavond niet opstellen in de oefenwedstrijd tegen Vietnam.
Bayern München besloot op het laatste moment Klara Bühl, Lina Magull, Carolin Simon and Sydney Lohmann later vrij te geven voor het nationale team. De club zei het viertal te willen beschermen na een lang seizoen.
"Ẃe laten de speelsters nog niet meedoen. Dat heeft geen zin en we willen geen risico nemen met het oog op het WK", aldus Voss-Tecklenburg.
Duitsland bereidt zich, net als Nederland, voor op het WK dat op 20 juli in Australië en Nieuw-Zeeland begint. In de aanloop naar de voorbereiding ontstonden al problemen omdat meer clubs hun speelsters een week langer rust wilden geven. Maar ze gingen uiteindelijk overstag en gaven de voetbalsters vrij op de eerder afgesproken datum. Maar Bayern München koos toch voor een langere pauze voor de speelsters. Ze sloten zich vrijdag in plaats van dinsdag aan bij de selectie.
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - Feyenoord-trainer Giovanni van Bronckhorst vond dat Feyenoord iets meer had verdiend na de nipte nederlaag in de Champions League bij Real Betis (1-0). "Een gelijkspel was denk ik wel verdiend geweest, maar je weet dat in de Champions League wedstrijden worden beslist op details. Dit was zo'n duel", keek de coach terug.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München en Arsenal hebben elkaar in evenwicht gehouden in de topper in de Champions League. Het werd 2-2 in München. Declan Rice tekende laat in de wedstrijd voor de gelijkmaker voor de club uit Londen.
7 uur geledenSEVILLA (ANP) - Feyenoord heeft tegen Real Betis zijn tweede nederlaag in de Champions League van dit seizoen geleden. De koploper van de Eredivisie verloor in Sevilla met 1-0 van de Spaanse subtopper. Isco tekende na een uur uit een strafschop voor de enige treffer.
7 uur geledenCOMO (ANP) - Manchester United-verdediger Matthijs de Ligt heeft zijn rentree na een slepende rugblessure niet kunnen vieren met een overwinning. De Engelse ploeg leed met de Oranje-international in de basis een ruime nederlaag in de Champions League bij het Italiaanse Como: 4-1. Invaller Joshua Zirkzee maakte in de blessuretijd de treffer van United.
9 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - FC Barcelona heeft een klacht ingediend bij de Europese voetbalbond UEFA vanwege een spandoek van de aanhang van Paris Saint-Germain. Dat bevestigt een woordvoerder van de Catalaanse club woensdag aan persbureau Reuters.
16 uur geledenZEIST (ANP) - De websites van voetbalbond KNVB zijn offline gehaald. Dit is uit voorzorg gebeurd na waarschuwingen over kwetsbaarheden in de veelgebruikte programmeertaal PHP, meldt de woordvoerder. Ook websites als Voetbal.nl en OnsOranje.nl zijn niet bereikbaar.
16 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain is Khvicha Kvaratskhelia maanden kwijt. De 25-jarige aanvaller heeft een scheur in de voorste kruisband van zijn rechterknie opgelopen tijdens het gewonnen Champions League-duel van dinsdagavond tegen FC Barcelona (4-2).
18 uur geleden