Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse bondscoach Flick wil nog niet aan Oranje denken

Duitse bondscoach Flick wil nog niet aan Oranje denken

SINSHEIM (ANP/DPA) - De Duitse bondscoach Hansi Flick wilde na de gewonnen oefeninterland tegen Israël (2-0) nog niet aan het komende duel met Oranje denken. "We moeten eerst deze wedstrijd goed op ons laten inwerken", zei Flick in Sinsheim. "De fouten die we maakten, worden op een WK hard afgestraft. Maar over het algeheel ben ik wel tevreden."

De 'Mannschaft' is nog altijd ongeslagen onder leiding van Flick. De opvolger van Joachim Löw won tegen Israël ook zijn achtste wedstrijd als bondscoach. "Die zeven wedstrijden hiervoor interesseren me niet meer, die waren in de WK-kwalificatie en die hebben we afgesloten. Dit was de aftrap van het WK-jaar. We speelden best een goede wedstrijd'́', aldus Flick. "Maar we hebben ook fouten gemaakt en voorin waren we niet zo effectief voor het doel. Dat kan beter. Tegen opponenten van een ander kaliber kunnen we ons die missers niet permitteren. We gaan alles op ons in laten werken en daarna de ploeg voorbereiden op een goede en hopelijk succesvolle wedstrijd in Amsterdam."

Nederland en Duitsland nemen het dinsdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen elkaar op.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verliest van Manchester City in Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.

7 uur geleden
Ajax verslaat Qarabag met veel andere spelers en is van 'nul' af

BAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).

9 uur geleden
Ajax pakt bij Qarabag eerste punten in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.

10 uur geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn met blessure zes weken aan de kant

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.

11 uur geleden
Ajax-trainer Grim bestraft 'laatkomer' Bounida

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.

11 uur geleden
Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

12 uur geleden
FC Utrecht ziet met Ohio nog een spits uitvallen

UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.

14 uur geleden