Duitse bondscoach Flick wil nog niet aan Oranje denken
SINSHEIM (ANP/DPA) - De Duitse bondscoach Hansi Flick wilde na de gewonnen oefeninterland tegen Israël (2-0) nog niet aan het komende duel met Oranje denken. "We moeten eerst deze wedstrijd goed op ons laten inwerken", zei Flick in Sinsheim. "De fouten die we maakten, worden op een WK hard afgestraft. Maar over het algeheel ben ik wel tevreden."
De 'Mannschaft' is nog altijd ongeslagen onder leiding van Flick. De opvolger van Joachim Löw won tegen Israël ook zijn achtste wedstrijd als bondscoach. "Die zeven wedstrijden hiervoor interesseren me niet meer, die waren in de WK-kwalificatie en die hebben we afgesloten. Dit was de aftrap van het WK-jaar. We speelden best een goede wedstrijd'́', aldus Flick. "Maar we hebben ook fouten gemaakt en voorin waren we niet zo effectief voor het doel. Dat kan beter. Tegen opponenten van een ander kaliber kunnen we ons die missers niet permitteren. We gaan alles op ons in laten werken en daarna de ploeg voorbereiden op een goede en hopelijk succesvolle wedstrijd in Amsterdam."
Nederland en Duitsland nemen het dinsdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen elkaar op.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
15 minuten geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
2 uur geleden