Duitse bondscoach Flick wil nog niet aan Oranje denken
SINSHEIM (ANP/DPA) - De Duitse bondscoach Hansi Flick wilde na de gewonnen oefeninterland tegen Israël (2-0) nog niet aan het komende duel met Oranje denken. "We moeten eerst deze wedstrijd goed op ons laten inwerken", zei Flick in Sinsheim. "De fouten die we maakten, worden op een WK hard afgestraft. Maar over het algeheel ben ik wel tevreden."
De 'Mannschaft' is nog altijd ongeslagen onder leiding van Flick. De opvolger van Joachim Löw won tegen Israël ook zijn achtste wedstrijd als bondscoach. "Die zeven wedstrijden hiervoor interesseren me niet meer, die waren in de WK-kwalificatie en die hebben we afgesloten. Dit was de aftrap van het WK-jaar. We speelden best een goede wedstrijd'́', aldus Flick. "Maar we hebben ook fouten gemaakt en voorin waren we niet zo effectief voor het doel. Dat kan beter. Tegen opponenten van een ander kaliber kunnen we ons die missers niet permitteren. We gaan alles op ons in laten werken en daarna de ploeg voorbereiden op een goede en hopelijk succesvolle wedstrijd in Amsterdam."
Nederland en Duitsland nemen het dinsdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen elkaar op.
Meer uit Voetbal
KRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.
9 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.
9 uur geledenKRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.
11 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.
11 uur geledenKRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.
12 uur geleden