Duitse bondscoach Flick wil door met Müller als international
FRANKFURT (ANP/DPA) - De Duitse bondscoach Hansi Flick wil niet dat Bayern München-voetballer Thomas Müller stopt als international. Flick vindt leeftijd geen reden om te stoppen bij het Duitse nationale elftal. "Italië heeft met Leonardo Bonucci en Giorgio Chiellini laten zien dat oudere spelers nog topprestaties kunnen leveren. Ze werden Europees kampioen", aldus de bondscoach.
Flick wil de komende dagen in gesprek met al zijn spelers. "Ook om het WK af te sluiten. Dan ga ik ook met Thomas praten. We hebben al kort gesproken, maar nog niet in detail", aldus de coach, die van Müller wil horen of hij verder wil als international. De 33-jarige voetballer leek direct na de uitschakeling in Qatar voor te sorteren op het einde van zijn interlandcarrière, maar zwakte zijn woorden later af.
Duitsland strandde in de groepsfase van het WK en zag Spanje en Japan wel doorgaan. Flick mocht desondanks aanblijven en gaat zijn ploeg voorbereiden op het EK in eigen land in 2024.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer komt dit seizoen niet meer in actie voor Feyenoord. Dat vertelde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
3 uur geledenROME (ANP) - Gennaro Gattuso stopt als bondscoach van het Italiaanse voetbalelftal na het mislopen van het WK voetbal. Dat laat de Italiaanse voetbalbond FIGC weten op de eigen site. Gattuso verloor dinsdag met Italië na strafschoppen van Bosnië en Herzegovina in de finale van de play-offs voor het WK. Het is de derde keer op rij dat viervoudig wereldkampioen Italië het WK misloopt.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong hervat volgende week de groepstraining bij FC Barcelona. Dat vertelde trainer Hansi Flick in een vooruitblik op de topper van zaterdag in de Spaanse voetbalcompetitie bij Atlético Madrid.
4 uur geleden