Duitse bondscoach Flick wil door met Müller als international
FRANKFURT (ANP/DPA) - De Duitse bondscoach Hansi Flick wil niet dat Bayern München-voetballer Thomas Müller stopt als international. Flick vindt leeftijd geen reden om te stoppen bij het Duitse nationale elftal. "Italië heeft met Leonardo Bonucci en Giorgio Chiellini laten zien dat oudere spelers nog topprestaties kunnen leveren. Ze werden Europees kampioen", aldus de bondscoach.
Flick wil de komende dagen in gesprek met al zijn spelers. "Ook om het WK af te sluiten. Dan ga ik ook met Thomas praten. We hebben al kort gesproken, maar nog niet in detail", aldus de coach, die van Müller wil horen of hij verder wil als international. De 33-jarige voetballer leek direct na de uitschakeling in Qatar voor te sorteren op het einde van zijn interlandcarrière, maar zwakte zijn woorden later af.
Duitsland strandde in de groepsfase van het WK en zag Spanje en Japan wel doorgaan. Flick mocht desondanks aanblijven en gaat zijn ploeg voorbereiden op het EK in eigen land in 2024.
Meer uit Voetbal
ANTALYA (ANP) - De voetballers van Iran hebben een oefenwedstrijd tegen Gambia gewonnen (3-1). Aria Yousefi, Ramin Rezaeian en Mehdi Taremi maakten de doelpunten voor de WK-deelnemer in Antalya.
28 minuten geledenBOEDAPEST (ANP) - Jurriën Timber is fit voor een basisplaats in de finale van de Champions League. Dat vertelde zijn trainer Mikel Arteta op een persconferentie in Boedapest, waar zaterdag de eindstrijd tegen Paris Saint-Germain op het programma staat. "Hij is fit en kan starten", zei de trainer die Arsenal dit seizoen naar de eerste landstitel sinds 2004 leidde.
45 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema maakt zondag deel uit van de selectie van Manchester City voor de finale van de FA Cup tegen Brighton & Hove Albion. De Nederlandse spits raakte begin april geblesseerd en miste daardoor de twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk. Miedema maakt geen deel uit van de selectie van Oranje voor de twee komende WK-kwalificatieduels met Ierland (5 juni) en Polen (9 juni).
5 uur geledenWASHINGTON (ANP/DPA) - De Verenigde Staten, Canada en Mexico nemen bij het wereldkampioenschap voetbal maatregelen vanwege de uitbraak van ebola in Centraal-Afrika. Dat heeft de Amerikaanse regering namens de drie organiserende landen aangekondigd.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - Nick Viergever vertrekt bij FC Utrecht. De 36-jarige aanvoerder heeft een aflopend contract en de club wil de verbintenis van de centrale verdediger niet verlengen.
6 uur geledenNOORDWIJK (ANP) - Eloy Room (37) droomde als jongetje van een plaats in het Nederlands elftal. Dat komt er niet van. Als doelman van Curaçao beleeft hij nu alsnog een andere voetbaldroom. "Om met zo'n klein eiland naar het WK voetbal te gaan is fantastisch", zegt de keeper van Curaçao in gesprek met het ANP. "Dit is veel groter dan voetbal. Het zal Curaçao heel veel positiefs brengen."
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint maandag 29 juni aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Coach Robin van Persie werkt die dag met zijn selectie de eerste training af, meldt de Rotterdamse club.
8 uur geleden