Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse bondscoach Flick wil door met Müller als international

Duitse bondscoach Flick wil door met Müller als international

FRANKFURT (ANP/DPA) - De Duitse bondscoach Hansi Flick wil niet dat Bayern München-voetballer Thomas Müller stopt als international. Flick vindt leeftijd geen reden om te stoppen bij het Duitse nationale elftal. "Italië heeft met Leonardo Bonucci en Giorgio Chiellini laten zien dat oudere spelers nog topprestaties kunnen leveren. Ze werden Europees kampioen", aldus de bondscoach.

Flick wil de komende dagen in gesprek met al zijn spelers. "Ook om het WK af te sluiten. Dan ga ik ook met Thomas praten. We hebben al kort gesproken, maar nog niet in detail", aldus de coach, die van Müller wil horen of hij verder wil als international. De 33-jarige voetballer leek direct na de uitschakeling in Qatar voor te sorteren op het einde van zijn interlandcarrière, maar zwakte zijn woorden later af.

Duitsland strandde in de groepsfase van het WK en zag Spanje en Japan wel doorgaan. Flick mocht desondanks aanblijven en gaat zijn ploeg voorbereiden op het EK in eigen land in 2024.

Meer uit Voetbal

AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

2 uur geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

5 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

5 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

6 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

7 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

8 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

8 uur geleden