Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse bondscoach Flick: te veel druk op spelers in Qatar

Duitse bondscoach Flick: te veel druk op spelers in Qatar

BERLIJN (ANP/DPA) - De Duitse bondscoach Hansi Flick vindt dat er tijdens het mislukte WK in Qatar te veel druk op zijn spelers is gelegd. Dat zegt hij een interview met het blad Kicker en de krant Süddeutsche Zeitung.

Nadat de wereldbond FIFA bij het WK het dragen van de veelbesproken OneLove-band verbood, maakten de Duitsers voor het groepsduel met Japan een statement door op de teamfoto hun mond te bedekken. "Dit was niet goed. Ik hoop dat we leren van deze situatie. Dat geldt niet alleen voor ons, maar ook voor de politiek en de voetbalbond. Er moet nooit meer zoveel druk worden gelegd op spelers of op een team."

De Duitsers werden bij het mondiale toernooi al in de groepsfase uitgeschakeld. Flick zegt dat hij ook persoonlijke fouten heeft gemaakt en dat tactisch niet alles goed ging. "Ik kon het defensieve plan alleen in theorie uitleggen. Dat zal zeker in de kwalificatiewedstrijden voor het EK anders moeten."

Ondanks het teleurstellende WK bleef Flick aan als bondscoach. Oliver Bierhoff vertrok wel als directeur van de Duitse voetbalploeg. Rudi Völler is hem opgevolgd. Flick is blij met de ervaren Völler te kunnen samenwerken. Hij hoopt dat het team met goed spel de komende tijd de steun van de fans terug kan winnen. "Als we de komende tijd weer met passie gaan spelen, kan de stemming gelukkig snel meer omslaan", aldus Flick.

Meer uit Voetbal

Mbappé kan spelen voor Real tegen ManCity, Bellingham nog niet

MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.

7 uur geleden
SC Cambuur na zege stap dichter bij promotie naar Eredivisie

HELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.

7 uur geleden
Timber mist duel van Arsenal met Leverkusen in Champions League

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.

13 uur geleden
Trainer Guardiola ziet nog kansen voor City in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."

14 uur geleden
AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

1 dag geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

1 dag geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

1 dag geleden