Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse bondscoach Flick heeft Götze op radar

Duitse bondscoach Flick heeft Götze op radar

FRANKFURT (ANP) - Mario Götze heeft de aandacht getrokken van Hansi Flick. "Hij is weer op het goede spoor", zei de nieuwe bondscoach van Duitsland tijdens zijn presentatie over de speler van PSV. "Hij maakt doelpunten en is belangrijk voor zijn ploeg."

Flick verliet na het vorige seizoen Bayern München om Joachim Löw op te volgen. Hij moet zijn nationale ploeg voorbereiden op de duels van komende maand met Liechtenstein, Armenië en IJsland in de WK-kwalificatie.

Flick kijkt niet naar leeftijd als hij zijn selectie gaat formeren, zo benadrukte hij. Hij zal spelers als Thomas Müller, Mats Hummels en Jérôme Boateng oproepen als ze goed presteren. De 29-jarige Götze schoot Duitsland in 2014 tijdens de finale met Argentinië naar de wereldtitel (1-0). Hij is het seizoen goed begonnen bij PSV met doelpunten tegen Galatasaray, FC Midtjylland en PSV

Götze droeg in november 2017 tijdens een duel met Frankrijk voor het laatst het shirt van de Duitse nationale ploeg.

Meer uit Voetbal

FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

10 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

10 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

11 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

11 uur geleden
FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

12 uur geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

12 uur geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

12 uur geleden