Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse bondscoach Flick heeft Götze op radar

Duitse bondscoach Flick heeft Götze op radar

FRANKFURT (ANP) - Mario Götze heeft de aandacht getrokken van Hansi Flick. "Hij is weer op het goede spoor", zei de nieuwe bondscoach van Duitsland tijdens zijn presentatie over de speler van PSV. "Hij maakt doelpunten en is belangrijk voor zijn ploeg."

Flick verliet na het vorige seizoen Bayern München om Joachim Löw op te volgen. Hij moet zijn nationale ploeg voorbereiden op de duels van komende maand met Liechtenstein, Armenië en IJsland in de WK-kwalificatie.

Flick kijkt niet naar leeftijd als hij zijn selectie gaat formeren, zo benadrukte hij. Hij zal spelers als Thomas Müller, Mats Hummels en Jérôme Boateng oproepen als ze goed presteren. De 29-jarige Götze schoot Duitsland in 2014 tijdens de finale met Argentinië naar de wereldtitel (1-0). Hij is het seizoen goed begonnen bij PSV met doelpunten tegen Galatasaray, FC Midtjylland en PSV

Götze droeg in november 2017 tijdens een duel met Frankrijk voor het laatst het shirt van de Duitse nationale ploeg.

Meer uit Voetbal

Vuurwerk voor uitduel met Midtjylland afkomstig uit vak Ajaxfans

HERNING (ANP) - Het vuurwerk dat voor aanvang van de wedstrijd tussen FC Midtjylland en Ajax vanaf de tribunes werd afgestoken, was afkomstig uit het vak met meegereisde supporters van Ajax. Dat is te zien op beelden op sociale media.

11 minuten geleden
Midtjylland tegen Ajax met kwartier uitgesteld door dichte rook

HERNING (ANP) - De uitwedstrijd van Ajax tegen FC Midtjylland in de Conference League is donderdag een kwartier later begonnen. Op het veld in Herning was sprake van dichte rook. Het zicht voor de spelers en arbitrage was daardoor minimaal.

1 uur geleden
Smaakmaker Raphinha langer bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Raphinha heeft zijn toekomst aan FC Barcelona verbonden. De 29-jarige aanvaller heeft zijn contract tot medio 2030 verlengd, zo maakte de kampioen van Spanje bekend.

6 uur geleden
Japanner Tashima stelt zich kandidaat voor voorzitterschap FIFA

TOKIO (ANP) - Kozo Tashima stelt zich kandidaat voor de verkiezingen voor het voorzitterschap van wereldvoetbalbond FIFA. Dat heeft hij na een vergadering van de Japanse voetbalbond laten weten.

6 uur geleden
Klopp roept Füllkrug en Mohya op voor duels met Servië en Oranje

FRANKFURT (ANP) - Niclas Füllkrug keert na ruim een jaar terug in de nationale ploeg van Duitsland. Bondscoach Jürgen Klopp heeft de spits opgenomen in zijn selectie voor de komende duels met Servië en het Nederlands elftal in de Nations League. De 33-jarige aanvaller van Werder Bremen is met negen doelpunten topscorer van de Bundesliga.

7 uur geleden
Ronaldo neemt afscheid als international van Portugal

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo neemt afscheid als international van Portugal. "De dag is aangebroken dat ik het shirt van de nationale ploeg met nummer 7 teruggeef", vertelt de aanvaller in een videoboodschap op Instagram. "23 jaar heb ik het voorrecht en de verantwoordelijkheid gehad om dit shirt te dragen, te verdedigen en te tonen in stadions over de hele wereld. Nu is het klaar."

8 uur geleden
Topscorer Kane verlengt contract bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Harry Kane heeft zijn contract bij Bayern München verlengd. De winnaar van de Gouden Bal voor beste voetballer van de wereld blijft tot medio 2029 bij de kampioen van Duitsland.

10 uur geleden