Duitse bondscoach Flick heeft Götze op radar
FRANKFURT (ANP) - Mario Götze heeft de aandacht getrokken van Hansi Flick. "Hij is weer op het goede spoor", zei de nieuwe bondscoach van Duitsland tijdens zijn presentatie over de speler van PSV. "Hij maakt doelpunten en is belangrijk voor zijn ploeg."
Flick verliet na het vorige seizoen Bayern München om Joachim Löw op te volgen. Hij moet zijn nationale ploeg voorbereiden op de duels van komende maand met Liechtenstein, Armenië en IJsland in de WK-kwalificatie.
Flick kijkt niet naar leeftijd als hij zijn selectie gaat formeren, zo benadrukte hij. Hij zal spelers als Thomas Müller, Mats Hummels en Jérôme Boateng oproepen als ze goed presteren. De 29-jarige Götze schoot Duitsland in 2014 tijdens de finale met Argentinië naar de wereldtitel (1-0). Hij is het seizoen goed begonnen bij PSV met doelpunten tegen Galatasaray, FC Midtjylland en PSV
Götze droeg in november 2017 tijdens een duel met Frankrijk voor het laatst het shirt van de Duitse nationale ploeg.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Supporters van FC Utrecht zijn zondag welkom bij de uitwedstrijd tegen Excelsior in Rotterdam, maar ze mogen alleen met een supportersbus naar de wedstrijd reizen. Eerder mochten ze ook zelf met de auto naar Rotterdam rijden, maar die autocombi is geschrapt, laat FC Utrecht weten.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League afgesloten met een zege op Atlético Madrid. Op Anfield wonnen de Engelsen van trainer Andoni Iraola met 2-1.
10 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain is het hoofdtoernooi van de Champions League begonnen met een ruime zege op Slovan Bratislava. De titelhouder uit Parijs won in eigen huis met 6-1.
10 uur geledenBARCELONA (ANP) - Voor trainer Giovanni van Bronckhorst komt de forse nederlaag van Feyenoord tegen FC Barcelona (5-1) in de Champions League niet helemaal als een verrassing. "Ik denk dat we net tegen de beste ploeg van dit moment in de wereld hebben gespeeld", zei hij op een persconferentie vlak na de wedstrijd.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - Luciano Valente wilde na de kansloze nederlaag van Feyenoord tegen FC Barcelona (5-1) vooral vasthouden aan een aantal positieve punten. "We hebben ook lef getoond", zei de aanvoerder van de club uit Rotterdam. "Als het even kon, probeerden we te voetballen. Ik ga natuurlijk niet de polonaise lopen na vijf tegentreffers. Maar het was wel een bijzondere avond voor me. Ik baal enorm, maar ik heb ook genoten. Dit Barcelona is een fantastisch elftal. Ze scoren wel vaker vijf keer."
11 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Aan de hand van Ermedin Demirović heeft VfB Stuttgart de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League gewonnen. In de Zuid-Duitse stad werd het Noorse Viking FK met 3-1 verslagen.
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft tegen Telstar de derde zege van het seizoen in de Eredivisie geboekt. De ploeg van coach John van den Brom won in Enschede met 1-0 door een treffer van Sondre Ørjasæter.
12 uur geleden