Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse bond raakt sponsor kwijt vanwege niet dragen OneLove-band

Duitse bond raakt sponsor kwijt vanwege niet dragen OneLove-band

KEULEN (ANP) - De Duitse voetbalbond DFB is een trouwe sponsor kwijtgeraakt vanwege de beslissing om de OneLove-aanvoerdersband niet te dragen op het WK. Supermarktketen Rewe zet de jarenlange samenwerking per direct stop nadat bekend was geworden dat de Duitse aanvoerder Manuel Neuer de band toch niet draagt. De FIFA had gedreigd met een gele kaart voor het dragen van de band, die staat voor verbinding en tegen alle vormen van discriminatie.

"De schandalige houding van de FIFA is absoluut onaanvaardbaar voor mij als topman van een divers bedrijf en als voetballiefhebber", aldus Lionel Souque. Zijn bedrijf had vorige maand al gezegd het langlopende contract met de DFB stop te gaan zetten, los van het omstreden WK. Vanwege de nieuwe ontwikkeling maakt Rewe per direct geen gebruik meer van zijn reclamerechten.

Verder geeft Rewe WK-verzamelalbums nu gratis weg en doneert het de eerdere opbrengsten ervan aan een goed doel. Wel wenst de supermarktketen het Duitse nationale team veel succes in Qatar.

Meer uit Voetbal

Coach van Sunderland ziet 'beste versie' van spits Brobbey

SUNDERLAND (ANP) - Coach Régis Le Bris van Sunderland is blij met de huidige vorm van spits Brian Brobbey. "Hij wordt iedere wedstrijd beter, dat voel je. We zien nu de beste versie van Brian", sprak de coach op de website van de Engelse club.

2 uur geleden
NAC Breda ontbindt contract overbodige Kongolo

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.

2 uur geleden
NEC wint spectaculair uitduel met NAC na treffer in slotseconden

BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.

12 uur geleden
PSV boekt bij Fortuna met moeite vijftiende uitzege op rij

SITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.

13 uur geleden
Telstar geeft voorsprong uit handen op bezoek bij Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.

13 uur geleden
AZ geeft bekerzege op Ajax slecht vervolg tegen PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.

15 uur geleden
Bayern München in tweede helft ruim langs RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.

15 uur geleden