Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse bond raakt sponsor kwijt vanwege niet dragen OneLove-band

Duitse bond raakt sponsor kwijt vanwege niet dragen OneLove-band

KEULEN (ANP) - De Duitse voetbalbond DFB is een trouwe sponsor kwijtgeraakt vanwege de beslissing om de OneLove-aanvoerdersband niet te dragen op het WK. Supermarktketen Rewe zet de jarenlange samenwerking per direct stop nadat bekend was geworden dat de Duitse aanvoerder Manuel Neuer de band toch niet draagt. De FIFA had gedreigd met een gele kaart voor het dragen van de band, die staat voor verbinding en tegen alle vormen van discriminatie.

"De schandalige houding van de FIFA is absoluut onaanvaardbaar voor mij als topman van een divers bedrijf en als voetballiefhebber", aldus Lionel Souque. Zijn bedrijf had vorige maand al gezegd het langlopende contract met de DFB stop te gaan zetten, los van het omstreden WK. Vanwege de nieuwe ontwikkeling maakt Rewe per direct geen gebruik meer van zijn reclamerechten.

Verder geeft Rewe WK-verzamelalbums nu gratis weg en doneert het de eerdere opbrengsten ervan aan een goed doel. Wel wenst de supermarktketen het Duitse nationale team veel succes in Qatar.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

11 uur geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

11 uur geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

11 uur geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

14 uur geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

15 uur geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

15 uur geleden
Bosz noemt overwinning van PSV bij Groningen 'zwaar bevochten'

GRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.

15 uur geleden