Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse bekerfinale op 4 juli in Berlijn definitief zonder publiek

Duitse bekerfinale op 4 juli in Berlijn definitief zonder publiek

BERLIJN (ANP/DPA) - De Duitse bekerfinale tussen Bayern München en Bayer Leverkusen, de ploeg van trainer Peter Bosz, wordt definitief op 4 juli in Berlijn achter gesloten deuren afgewerkt. "De gevolgen van de coronapandemie laten geen ruimte voor een ander besluit, zelfs niet na een grondig onderzoek naar diverse opties", liet de Duitse voetbalbond DFB weten.

De DFB had bij het stadsbestuur van Berlijn een verzoek ingediend om per club 5000 fans toe te laten tot het stadion. Volgens de plaatselijke autoriteiten is daar echter geen wettelijke grondslag voor. Grote evenementen met meer dan 1000 mensen zijn tot 30 augustus verboden in de Duitse hoofdstad. Het stadsbestuur zag een finale met 1000 bezoekers evenmin zitten.

De verscheidende supportersclubs van beide finalisten zijn inmiddels acties gestart om de eindstrijd te verschuiven naar een datum waarop wel weer publiek welkom is bij voetbalwedstrijden in de stadions. De resterende duels in de Bundesliga worden deze maand alle achter gesloten deuren gespeeld.

Meer uit Voetbal

Mbappé leidt Real met twee fraaie doelpunten langs Athletic

BILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.

59 minuten geleden
Fransman Nancy nieuwe trainer Celtic

GLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.

1 uur geleden
EK voetbal Onder 19 in 2029 in Nederland

ZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).

3 uur geleden
Feyenoord akkoord over in eigen handen krijgen van De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het met Stadion Feijenoord en de Vereniging Aandeelhouders Stadion Feijenoord (VASF) op hoofdlijnen eens geworden over de voorwaarden waaronder de club een belang van 95 procent krijgt in De Kuip. Hierdoor komt het stadion in handen van de Rotterdamse voetbalclub.

4 uur geleden
De Roon scoort in beker voor winnend Atalanta

BERGAMO (ANP) - Marten de Roon heeft met Atalanta de kwartfinales van het Italiaanse bekertoernooi bereikt. De 34-jarige middenvelder maakte in de met 4-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Genoa het tweede doelpunt. De Roon schoot in de 54e minuut van afstand fraai raak.

5 uur geleden
Duitsland organiseert in 2029 EK voetbal voor vrouwen

NYON (ANP/DPA) - Duitsland organiseert in 2029 het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen. Dat heeft de UEFA bekendgemaakt. Duitsland kreeg de voorkeur boven Polen en de gezamenlijke kandidatuur van Zweden en Denemarken.

5 uur geleden
Hekkensluiter Mainz ontslaat trainer Henriksen

MAINZ (ANP) - Voetbalclub FSV Mainz 05 heeft de Deense trainer Bo Henriksen ontslagen. De Duitse club is de hekkensluiter in de Bundesliga en zegt op sportieve gronden aan een nieuwe start toe te zijn.

5 uur geleden