
Duitse aanvaller Müller: we hebben gewoon heel goed gespeeld
MÜNCHEN (ANP) - Thomas Müller vond dat er voor Duitsland wel het een en ander te juichen viel na de zege op Portugal (4-2) op het EK. "De stemming bij onze interlands is niet zo snel euforisch", zei de teruggekeerde aanvaller van Bayern München. "Maar deze keer hebben we toch wel iets moois laten zien."
Duitsland 'moest', na de eerdere nederlaag tegen Frankrijk (0-1). "We hebben wel een paar dingen verbeterd", zei Müller. "Vooral aanvallend zorgden we voor veel meer dreiging, vanaf de eerste minuut eigenlijk. We hadden deze 3 punten heel hard nodig en ik kan alleen maar zeggen dat we er deze keer ook alle recht op hadden. Het was goed wat we hebben laten zien."
Dat vond ook Kai Havertz, de speler van de Engelse club Chelsea. "We mogen tevreden zijn. Na de nederlaag tegen Frankrijk moesten we wat laten zien en dat hebben we gedaan. Belangrijk is dat we er steeds vertrouwen in zijn blijven houden. We geloven in de aanpak van onze trainer en in het systeem waarin we spelen. Maar tegen Hongarije zal het nu opnieuw zwaar worden. Slechte tegenstanders krijg je niet op dit toernooi."
Meer uit Voetbal
BUENOS AIRES (ANP/RTR) - De Copa Sudamericana-wedstrijd tussen het Argentijnse Independiente en Universidad de Chile is gestaakt na supportersgeweld op de tribunes. In de rust in Buenos Aires ging het mis, nadat Chileense fans stenen hadden gegooid naar de thuisfans. Vervolgens bestormden Argentijnen het uitvak en vielen daar supporters aan.
54 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - Bij Eredivisieclub NEC is afgelopen week voor 15.000 euro aan tenues en andere merchandise gestolen uit het Goffertstadion. Daarbij zaten veel wedstrijdshirts die eigenlijk volgende week in de verkoop zouden gaan. Door de inbraak kan dit maar in beperkte mate.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Sivert Mannsverk aan Sparta Praag. De club uit de Tsjechische hoofdstad huurt de Noorse middenvelder dit seizoen en heeft ook een optie tot koop.
14 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - PSV zou een akkoord hebben bereikt met Bayern München over de komst van middenvelder Paul Wanner. Volgens verschillende vooraanstaande Duitse en Nederlandse media betaalt de landskampioen zo'n 15 miljoen euro voor het 19-jarige talent. Daarbij zou Bayern een terugkoopoptie hebben bedongen.
18 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-middenvelder Sven Mijnans mist het uitduel met Levski Sofia uit de voorrondes van de Conference League van donderdag. De 25-jarige voormalig speler van Sparta Rotterdam heeft klachten overgehouden aan het competitieduel met FC Volendam (2-2). AZ heeft verdediger Maxim Dekker wel weer terug na een blessure.
19 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV mist middenvelder Joey Veerman zaterdag in het thuisduel met FC Groningen. De 26-jarige Volendammer heeft lichte bovenbeenklachten overgehouden aan de uitwedstrijd tegen FC Twente en werkt daardoor een individueel programma af.
21 uur geledenLEIPZIG (ANP/DPA) - Oranje-international Xavi Simons mag bij een goed bod vertrekken bij RB Leipzig. Dat zei sportief directeur Marcel Schäfer woensdag in het Duitse tijdschrift Sport Bild. De 22-jarige middenvelder, die nog een contract heeft tot medio 2027, zou in de belangstelling staan van Chelsea.
1 dag geleden