Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duel tussen subtoppers AZ en FC Twente levert geen winnaar op

Duel tussen subtoppers AZ en FC Twente levert geen winnaar op

ALKMAAR (ANP) - De wedstrijd tussen AZ en FC Twente heeft geen winnaar opgeleverd. Beide subtoppers speelden gelijk (1-1) in Alkmaar.

AZ is na zes speelronden nog steeds ongeslagen, met vier overwinningen en twee gelijke spelen. FC Twente, vorige week nog te sterk voor PSV (2-1), heeft inmiddels 5 verliespunten opgelopen.

AZ en FC Twente stelden voor rust teleur. Beide clubs speelden slordig en leden veel balverlies. Alleen AZ kwam in de eerste helft in de buurt van openingstreffer, maar Tijjani Reijnders schoot rakelings naast.

AZ miste de geblesseerde Jesper Karlsson, Bruno Martins Indi en Vangelis Pavlidis. Sem Steijn, Julio Pleguezuelo en Michal Sadilek ontbraken nog steeds bij FC Twente. De thuisclub uit Alkmaar begon sterk aan de tweede helft. Jens Odgaard kopte eerst nog in het zijnet, maar trof in de 55e minuut wel doel (1-0).

FC Twente had het even lastig na de openingstreffer maar was in de 70e minuut dicht bij de gelijkmaker. Ricky van Wolfswinkel raakte de paal na een foutieve inschatting van doelman Hobie Verhulst. AZ oogde in de slotfase vermoeid, wellicht door het duel van donderdag met het Oekraïense Dnipro-1 in Slowakije. De thuisclub ontsnapte opnieuw toen Ramiz Zerrouki de lat raakte. Invaller Manfred Ugalde maakte even later wel gelijk voor de bezoekers uit Enschede.

Meer uit Voetbal

Labyad nieuwe ploeggenoot van Depay bij Corinthians

SAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.

15 uur geleden
Ajax verliest ook doelman Jaros met zware knieblessure

AMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.

17 uur geleden
IOC-baas kijkt of FIFA-baas regels breekt met akkoord Vredesraad

MILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.

18 uur geleden
Real Madrid-trainer: team zou voor Vinícius Jr. van veld stappen

MADRID (ANP) - Real Madrid is woensdag in het uitduel met Benfica niet van het veld gestapt omdat Vinícius Júnior zelf verder wilde spelen. De Braziliaanse aanvaller werd naar eigen zeggen racistisch uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni. Vinícius attendeerde de scheidsrechter van het duel in de tussenronde van de Champions League daarop en verliet even het speelveld. Na ruim tien minuten besloot hij de wedstrijd toch te hervatten.

19 uur geleden
United rekent nog niet op geblesseerde verdediger De Ligt

MANCHESTER (ANP) - De rentree van Matthijs de Ligt bij Manchester United laat nog even op zich wachten. "Hij werkt erg hard om terug te komen, maar hij is nog niet ver genoeg", zei trainer Michael Carrick tijdens een persconferentie voor het uitduel van maandag met Everton in de Premier League.

22 uur geleden
Van Persie wil Sterling zondag inzetten bij Feyenoord - Telstar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.

22 uur geleden
Steijn voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.

23 uur geleden