Duel tussen Go Ahead en Twente stilgelegd na onrust op de tribune
DEVENTER (ANP) - De wedstrijd tussen Go Ahead Eagles en FC Twente is zondag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Ingmar Oostrom besloot daar in de 22e minuut toe vanwege ongeregeldheden op de tribune. Na ongeveer een half uur kon de wedstrijd worden hervat.
Supporters van FC Twente gooiden vuurwerk en daarna stoeltjes op het veld van stadion De Adelaarshorst. Ook kwamen er voorwerpen terecht in het naastgelegen vak met Go Ahead Eagles-supporters, die vervolgens die spullen weer teruggooiden.
Trainer Ron Jans en doelman Lars Unnerstall liepen naar het vak met fans van FC Twente om ze weer rustig te krijgen. Twente kreeg al vroeg in het duel twee doelpunten tegen en stond halverwege de eerste helft met 2-0 achter.
Oostrom dirigeerde iedereen naar binnen en wilde pas weer beginnen als de rust volledig was teruggekeerd.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.
1 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
11 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.
14 uur geledenBARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.
14 uur geleden