Duel Rus verplaatst, dinsdag drie Nederlanders op Australian Open
MELBOURNE (ANP) - De wedstrijd van Arantxa Rus in de eerste ronde van de Australian Open is vanwege de aanhoudende regen verplaatst van maandag naar dinsdag. Op de tweede dag komen er zodoende drie Nederlandse tennissers in actie.
Rus zou maandag aantreden tegen de Poolse Magda Linette, maar door zware buien werd er geen punt gespeeld. De organisatie had de hoop dat Rus maandag nog in actie zou kunnen komen, maar rond 19.30 uur plaatselijke tijd werd besloten de partijen op de bijbanen te schrappen. Dinsdag speelt Rus de tweede partij op baan 5.
Kiki Bertens staat gepland op baan 3. Ze neemt het in de vierde partij van de dag op tegen de Roemeense Irina-Camelia Begu. Tallon Griekspoor, die zijn debuut gaat maken in het hoofdtoernooi van een grand slam, speelt de zesde wedstrijd op baan 13. Hij treft de als 29e geplaatste Amerikaan Taylor Fritz.
Rafael Nadal neemt het in de middagsessie in de Rod Laver Arena op tegen de Boliviaan Hugo Dellien.
Meer uit Sport
ROTTERDAM (ANP) - Filmon Tesfu heeft zich van begin tot eind door het publiek gedragen gevoeld tijdens de marathon van Rotterdam. Op de Coolsingel dook de 32-jarige atleet nipt onder zijn persoonlijk record en liep in 2.06.40 naar zijn eerste Nederlandse marathontitel.
27 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Mikky Keetels liep tijdens de marathon van Rotterdam precies de race die ze in haar hoofd had. De kersverse Nederlands kampioene op de klassieke afstand over 42,195 kilometer voelde zich na de finish nog scherp en keek tijdens een persconferentie tevreden terug op haar wedstrijd.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Bashir Abdi is "erg teleurgesteld" na het mislopen van de winst en een nieuw Europees record bij de marathon van Rotterdam. Dat zei de 37-jarige Belg na de finish op de Coolsingel tegenover de NOS.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Filmon Tesfu heeft voor het eerst de Nederlandse titel op de marathon veroverd. Op de Coolsingel kwam de 32-jarige atleet binnen in een persoonlijk record van 2.06.40. Daarmee eindigde hij in het internationale veld op de zevende plaats.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Guye Idemo Adola heeft de 45e editie van de marathon van Rotterdam op zijn naam geschreven. De Ethiopiër finishte op de Coolsingel in een tijd van 2.03.54. Lang leek de Belg Bashir Abdi op weg naar zijn derde overwinning in Rotterdam in een nieuw parcoursrecord (2.03.36), maar de houder van het Europese record en het parcoursrecord moest een kilometer voor de finish vanwege fysiek ongemak inhouden en slaagde er niet in.
3 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Bokser Tyson Fury heeft een succesvolle rentree in de ring gemaakt. De 37-jarige Brit, voormalig wereldkampioen zwaargewicht, won zaterdag in het stadion van Tottenham Hotspur van de Rus Arslanbek Makhmudov en daagde direct Anthony Joshua uit voor een 'Battle of Britain'-supergevecht.
5 uur geledenAUGUSTA (ANP) - Titelverdediger Rory McIlroy heeft in de negentigste editie van de Masters een ruime voorsprong uit handen gegeven. De Noord-Ierse golfer had in Augusta voor zijn derde ronde 73 slagen nodig en deelt nu de leiding met de Amerikaan Cameron Young, die rondging in 65 slagen.
6 uur geleden