Duel Rus verplaatst, dinsdag drie Nederlanders op Australian Open
MELBOURNE (ANP) - De wedstrijd van Arantxa Rus in de eerste ronde van de Australian Open is vanwege de aanhoudende regen verplaatst van maandag naar dinsdag. Op de tweede dag komen er zodoende drie Nederlandse tennissers in actie.
Rus zou maandag aantreden tegen de Poolse Magda Linette, maar door zware buien werd er geen punt gespeeld. De organisatie had de hoop dat Rus maandag nog in actie zou kunnen komen, maar rond 19.30 uur plaatselijke tijd werd besloten de partijen op de bijbanen te schrappen. Dinsdag speelt Rus de tweede partij op baan 5.
Kiki Bertens staat gepland op baan 3. Ze neemt het in de vierde partij van de dag op tegen de Roemeense Irina-Camelia Begu. Tallon Griekspoor, die zijn debuut gaat maken in het hoofdtoernooi van een grand slam, speelt de zesde wedstrijd op baan 13. Hij treft de als 29e geplaatste Amerikaan Taylor Fritz.
Rafael Nadal neemt het in de middagsessie in de Rod Laver Arena op tegen de Boliviaan Hugo Dellien.
Meer uit Sport
TBILISI (ANP) - Naomi van Krevel heeft op de EK judo in het Georgische Tbilisi naast een bronzen medaille gegrepen in de klasse tot 52 kilogram. De 25-jarige judoka verloor in de strijd om het brons van de Spaanse Ariane Toro Soler, die eerder werd uitgeschakeld in de halve finale.
9 uur geledenBRISBANE (ANP/RTR) - De organisatie van de Olympische Spelen van 2032 in het Australische Brisbane ziet geen reden om te kijken naar een alternatieve locatie voor het olympische roeitoernooi. De roeiwedstrijden moeten plaatsvinden in de rivier de Fitzroy in de deelstaat Queensland, die bekendstaat om sterke getijden en als leefgebied van krokodillen.
13 uur geledenSTUTTGART (ANP/AFP) - Iga Swiatek is overtuigend begonnen aan haar gravelseizoen. De Poolse tennisster boekte in Stuttgart in de achtste finales een duidelijke zege op de Duitse Laura Siegemund: 6-2 6-3.
1 dag geledenPEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is als tweede geëindigd op het Kandidatentoernooi op Cyprus. De 31-jarige Nederlandse grootmeester versloeg in de veertiende en laatste ronde in Pegeia de Duitser Matthias Blübaum.
1 dag geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz doet deze week niet mee aan het ATP-tennistoernooi van Barcelona. De Spanjaard heeft een polsblessure, meldt de organisatie.
1 dag geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tennisser Jamie Murray beëindigt zijn topsportloopbaan. De 40-jarige Schot, de broer van de al eerder gestopte Andy Murray, heeft dat woensdag gemeld.
1 dag geledenTONGEREN-BORGLOON (ANP) - Tim Merlier heeft de Ronde van Limburg gewonnen. De Belgische wielrenner van Soudal Quick-Step was veruit de beste in de sprint in Tongeren-Borgloon in Belgisch Limburg. De Colombiaan Fernando Gaviria werd op meerdere fietslengtes tweede, voor Floris van Tricht uit België. Merlier won de Ronde van Limburg voor de tweede keer in zijn carrière. Een week geleden schreef hij ook al de Scheldeprijs op zijn naam.
1 dag geleden