Duel Newcastle in Premier League uitgesteld om coronabesmettingen
LONDEN (ANP) - De wedstrijd in de Premier League tussen Aston Villa en Newcastle United van komende vrijdag is uitgesteld. Dit gebeurt omdat bij Newcastle sprake is van een uitbraak van het coronavirus. De club heeft daarom een verzoek ingediend het duel later te spelen, hetgeen is gehonoreerd.
Newcastle miste zaterdag in het met 2-0 gewonnen uitduel met Crystal Palace spelers als Allan Saint-Maximin, Andy Carroll, Jamaal Lascelles, Ryan Fraser en Isaac Hayden maar de club gaf geen reden voor hun absentie.
Inmiddels is ook besloten het trainingscomplex Darsley Park van de club op advies van de gezondheidsorganisaties uit voorzorg tijdelijk te sluiten. "De club kan zich niet voorbereiden op de volgende wedstrijd. Uiteraard kan Newcastle in dit geval geen enkel risico nemen. Daarom zijn wij akkoord gegaan met het verzoek tot uitstel", zo liet de organisatie van de Premier League weten.
Volgens Newcastle zitten momenteel meerdere spelers thuis in isolatie.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.
10 uur geledenMADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.
11 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.
14 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen staat weer in het linkerrijtje van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin Veldman boog zondag een 2-0-achterstand in het Abe Lenstra Stadion tegen PEC Zwolle om in een 4-2-zege. De Friezen staan met 31 punten op de negende plek in de Eredivisie. PEC Zwolle zakt naar de dertiende plaats met een achterstand van 5 punten op sc Heerenveen.
14 uur geleden