Duel met PSV komt te vroeg voor Heerenveen-verdediger Bochniewicz
HEERENVEEN (ANP) - Trainer Kees van Wonderen van sc Heerenveen kan donderdag voor het uitduel met koploper PSV nog niet beschikken over verdediger Pawel Bochniewicz. De coach heeft wel de hoop dat hij voor de winterstop nog een beroep kan doen op de 27-jarige Pool, die kampt met een rugblessure.
"Hij is weer op het veld, maar traint nog niet met de groep", zei Van Wonderen op de website van de club. "Ik hoop dat hij de komende week wel die stap maakt. Wellicht kan hij dan nog onderdeel zijn van de selectie tegen Volendam en Vitesse in de beker."
Heerenveen is met vier zeges in de laatste vijf competitieduels opgeklommen naar de zevende plaats in de Eredivisie. PSV heeft nog geen puntenverlies geleden en heeft na de zege bij Feyenoord (1-2) van afgelopen weekend een voorsprong van 10 punten op de naaste belager.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
2 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemeniƫ heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
11 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
14 uur geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
14 uur geledenLAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.
16 uur geleden