Duel met PSV komt te vroeg voor Heerenveen-verdediger Bochniewicz
HEERENVEEN (ANP) - Trainer Kees van Wonderen van sc Heerenveen kan donderdag voor het uitduel met koploper PSV nog niet beschikken over verdediger Pawel Bochniewicz. De coach heeft wel de hoop dat hij voor de winterstop nog een beroep kan doen op de 27-jarige Pool, die kampt met een rugblessure.
"Hij is weer op het veld, maar traint nog niet met de groep", zei Van Wonderen op de website van de club. "Ik hoop dat hij de komende week wel die stap maakt. Wellicht kan hij dan nog onderdeel zijn van de selectie tegen Volendam en Vitesse in de beker."
Heerenveen is met vier zeges in de laatste vijf competitieduels opgeklommen naar de zevende plaats in de Eredivisie. PSV heeft nog geen puntenverlies geleden en heeft na de zege bij Feyenoord (1-2) van afgelopen weekend een voorsprong van 10 punten op de naaste belager.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
3 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
5 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
6 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
7 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
7 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
8 uur geleden