Duel in Premier League onderbroken vanwege drone boven stadion
LONDEN (ANP) - Het duel in de Premier League tussen Brentford en Wolverhampton Wanderers (1-2) moest in de slotfase van de eerste helft door de arbitrage tijdelijk worden gestaakt. Boven het stadion in Londen werd een drone gesignaleerd. Reglementair dient dan een wedstrijd in het Engelse profvoetbal te worden stilgelegd.
Scheidsrechter Peter Bankes stuurde beide teams naar de kleedkamer, in afwachting van verdere ontwikkelingen. Volgens een verslaggever van de BBC was het de eerste keer dat een wedstrijd in de Premier League door een vliegend apparaat was onderbroken. Waar het kleine toestel vandaan kwam en wat de eindbestemming was, is nog niet bekend.
Na een pauze van ruim een kwartier kon de wedstrijd worden hervat. De stand bij het onderbreken van het duel was nog 0-0. Rúben Neves maakte in de 78e minuut voor de bezoekers uit Wolverhampton het winnende doelpunt. Ki-Jana Hoever bleef bij de Wanderers op de bank.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
3 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
3 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
15 uur geleden