Duel in Premier League onderbroken vanwege drone boven stadion
LONDEN (ANP) - Het duel in de Premier League tussen Brentford en Wolverhampton Wanderers (1-2) moest in de slotfase van de eerste helft door de arbitrage tijdelijk worden gestaakt. Boven het stadion in Londen werd een drone gesignaleerd. Reglementair dient dan een wedstrijd in het Engelse profvoetbal te worden stilgelegd.
Scheidsrechter Peter Bankes stuurde beide teams naar de kleedkamer, in afwachting van verdere ontwikkelingen. Volgens een verslaggever van de BBC was het de eerste keer dat een wedstrijd in de Premier League door een vliegend apparaat was onderbroken. Waar het kleine toestel vandaan kwam en wat de eindbestemming was, is nog niet bekend.
Na een pauze van ruim een kwartier kon de wedstrijd worden hervat. De stand bij het onderbreken van het duel was nog 0-0. Rúben Neves maakte in de 78e minuut voor de bezoekers uit Wolverhampton het winnende doelpunt. Ki-Jana Hoever bleef bij de Wanderers op de bank.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
11 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.
11 uur geledenBRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
14 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.
15 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.
18 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beëindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.
20 uur geleden