Duel in Premier League onderbroken vanwege drone boven stadion
LONDEN (ANP) - Het duel in de Premier League tussen Brentford en Wolverhampton Wanderers (1-2) moest in de slotfase van de eerste helft door de arbitrage tijdelijk worden gestaakt. Boven het stadion in Londen werd een drone gesignaleerd. Reglementair dient dan een wedstrijd in het Engelse profvoetbal te worden stilgelegd.
Scheidsrechter Peter Bankes stuurde beide teams naar de kleedkamer, in afwachting van verdere ontwikkelingen. Volgens een verslaggever van de BBC was het de eerste keer dat een wedstrijd in de Premier League door een vliegend apparaat was onderbroken. Waar het kleine toestel vandaan kwam en wat de eindbestemming was, is nog niet bekend.
Na een pauze van ruim een kwartier kon de wedstrijd worden hervat. De stand bij het onderbreken van het duel was nog 0-0. Rúben Neves maakte in de 78e minuut voor de bezoekers uit Wolverhampton het winnende doelpunt. Ki-Jana Hoever bleef bij de Wanderers op de bank.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - NEC staat op 19 april in de bekerfinale in De Kuip. De club uit Nijmegen won voor eigen publiek een spektakelstuk met PSV (3-2). De andere halve eindstrijd gaat woensdag tussen AZ en Telstar.
7 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Armando Obispo begint met PSV aan de uitwedstrijd tegen NEC in de halve finale van de KNVB-beker. De verdediger werd zaterdag ziek na het uitduel met Heracles Almelo, maar is op tijd hersteld.
10 uur geledenGDANSK (ANP) - Lize Kop is de keeper van het Nederlands elftal in het WK-kwalificatieduel in Gdansk met Polen. Bondscoach Arjan Veurink heeft Daphne van Domselaar naast zich op de bank gezet. Het is de eerste kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië.
11 uur geledenMADRID (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Rodrygo mist mogelijk het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer vanwege een kruisbandblessure. In de thuiswedstrijd van zijn club Real Madrid tegen Getafe (0-1) raakte hij maandagavond na een invalbeurt geblesseerd. Real Madrid meldt dat hij de voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd en een scheur heeft in zijn meniscus. Het herstel daarvan duurt doorgaans minstens negen maanden.
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.
15 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.
1 dag geledenDUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
1 dag geleden