Duel in Helsinki stilgelegd na bekogelen doelman met sneeuwballen
HELSINKI (ANP) - De wedstrijd in de Conference League tussen HJK Helsinki en FC Aberdeen is kort onderbroken, omdat Schotse fans de Finse doelman Niki Mäenpää met sneeuwballen bekogelden. Mäenpää stond eerder in Nederland onder contract bij onder meer FC Den Bosch en VVV-Venlo.
De Kosovaarse scheidsrechter Genc Nuza legde na overleg met de lijnrechters en de doelman het duel stil, waarna de stadionomroeper de supporters van Aberdeen eraan herinnerde dat het verboden is om voorwerpen van welke aard dan ook op het veld te gooien.
In de tweede helft onderbrak de scheidsrechter het spel opnieuw en stuurde hij de spelers naar de kleedkamer om op te warmen. Ondertussen werden de zijlijnen sneeuwvrij gemaakt.
De wedstrijd tussen de nummers 3 en 4 in poule G kon worden uitgespeeld en eindigde in een 2-2 gelijkspel. Voor beide ploegen was voor de wedstrijd al duidelijk dat ze geen kans meer hebben op Europese overwintering.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.
22 minuten geledenHILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.
3 uur geledenLEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.
3 uur geledenALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.
5 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
5 uur geleden