Duel in Helsinki stilgelegd na bekogelen doelman met sneeuwballen
HELSINKI (ANP) - De wedstrijd in de Conference League tussen HJK Helsinki en FC Aberdeen is kort onderbroken, omdat Schotse fans de Finse doelman Niki Mäenpää met sneeuwballen bekogelden. Mäenpää stond eerder in Nederland onder contract bij onder meer FC Den Bosch en VVV-Venlo.
De Kosovaarse scheidsrechter Genc Nuza legde na overleg met de lijnrechters en de doelman het duel stil, waarna de stadionomroeper de supporters van Aberdeen eraan herinnerde dat het verboden is om voorwerpen van welke aard dan ook op het veld te gooien.
In de tweede helft onderbrak de scheidsrechter het spel opnieuw en stuurde hij de spelers naar de kleedkamer om op te warmen. Ondertussen werden de zijlijnen sneeuwvrij gemaakt.
De wedstrijd tussen de nummers 3 en 4 in poule G kon worden uitgespeeld en eindigde in een 2-2 gelijkspel. Voor beide ploegen was voor de wedstrijd al duidelijk dat ze geen kans meer hebben op Europese overwintering.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - De wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal, tussen de landskampioen van de Eredivisie en de bekerwinnaar, is komend voetbalseizoen op vrijdag 31 juli of zondag 2 augustus. De definitieve datum wordt vastgesteld als duidelijk is wat de Europese verplichtingen zijn van de twee deelnemende clubs. Dat meldt de KNVB.
5 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht-trainer Ron Jans denkt niet dat zijn elftal zondag in de thuiswedstrijd in de Eredivisie tegen koploper PSV kansloos is. "Ze staan 9 punten voor op de nummer 2 en dat zegt wel iets over PSV. Als je ziet wat ze in de Champions League tegen Liverpool en Napoli hebben laten zien, dan ontstijgt dat bijna de Eredivisie. Maar er zijn ook kwetsbare momenten in wedstrijden geweest en daar willen we er graag nog eentje aan toevoegen", aldus Jans in een interview op de clubsite.
19 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Couhaib Driouech mist zondag de uitwedstrijd in de Eredivisie tegen FC Utrecht. De linkervleugelaanvaller raakte dinsdag in de eerste helft van de bekerwedstrijd tegen GVVV (3-0-winst) geblesseerd en is niet op tijd hersteld, meldde trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie op De Herdgang in Eindhoven.
1 uur geledenBUNSCHOTEN-SPAKENBURG (ANP) - De toeschouwers die donderdag na de bekerwedstrijd tussen SV Spakenburg en FC Twente met elkaar op het veld in gevecht gingen, komen volgens SV Spakenburg niet uit Spakenburg zelf. "Het beeld geeft nu aan dat een groep niet-Spakenburgers de confrontatie met fans van FC Twente opzocht. Die groep was erop uit om eens goed te rellen na afloop", zegt Spakenburg-voorzitter Marc Schoonebeek tegen het ANP. "Wij kennen onze supporters echt goed en zij zijn het gelukkig niet geweest."
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Jeremie Frimpong keert na twee maanden afwezigheid terug in de wedstrijdselectie van Liverpool. Dat zei trainer Arne Slot vrijdag op een persconferentie.
3 uur geledenNYON (ANP) - Het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen van afgelopen zomer heeft de clubs van de speelsters een recordbedrag van 9 miljoen euro opgeleverd. Het bedrag is een verdubbeling van het vorige EK in 2022. Dat meldt de UEFA in een persbericht.
4 uur geledenOSLO (ANP/RTR) - Voormalig bondscoach van de Deense en Noorse voetballers Age Hareide is op 72-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie aan Noorse media laten weten.
6 uur geleden