Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duel in Helsinki stilgelegd na bekogelen doelman met sneeuwballen

Duel in Helsinki stilgelegd na bekogelen doelman met sneeuwballen

HELSINKI (ANP) - De wedstrijd in de Conference League tussen HJK Helsinki en FC Aberdeen is kort onderbroken, omdat Schotse fans de Finse doelman Niki Mäenpää met sneeuwballen bekogelden. Mäenpää stond eerder in Nederland onder contract bij onder meer FC Den Bosch en VVV-Venlo.

De Kosovaarse scheidsrechter Genc Nuza legde na overleg met de lijnrechters en de doelman het duel stil, waarna de stadionomroeper de supporters van Aberdeen eraan herinnerde dat het verboden is om voorwerpen van welke aard dan ook op het veld te gooien.

In de tweede helft onderbrak de scheidsrechter het spel opnieuw en stuurde hij de spelers naar de kleedkamer om op te warmen. Ondertussen werden de zijlijnen sneeuwvrij gemaakt.

De wedstrijd tussen de nummers 3 en 4 in poule G kon worden uitgespeeld en eindigde in een 2-2 gelijkspel. Voor beide ploegen was voor de wedstrijd al duidelijk dat ze geen kans meer hebben op Europese overwintering.

Meer uit Voetbal

Inter moet na gelijkspel Napoli nog even wachten op titel

COMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.

17 minuten geleden
Paris Saint-Germain laat net als Bayern München punten liggen

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de tweede halve finale tegen Bayern München in de Champions League punten laten liggen in de Franse competitie. Met vrijwel alle sterspelers op de bank eindigde de thuiswedstrijd tegen FC Lorient in 2-2.

59 minuten geleden
Atlético verslaat Valencia met op alle plekken gewijzigd elftal

VALENCIA (ANP/AFP) - Atlético Madrid is zo goed als zeker van een plaats in het hoofdtoernooi van de Champions League komend seizoen. Het elftal van trainer Diego Simeone won in de Spaanse voetbalcompetitie met 2-0 bij Valencia en verstevigde daarmee de vierde plaats.

1 uur geleden
NAC na late nederlaag in Utrecht weer stap dichter bij degradatie

UTRECHT (ANP) - NAC Breda kan degradatie uit de Eredivisie nauwelijks nog voorkomen. De Brabanders hielden met een man minder lange tijd stand bij FC Utrecht, maar gingen in de slotfase alsnog onderuit: 2-0.

1 uur geleden
Afrikaanse voetbalbond maakt speeldata Afrika Cup 2027 bekend

CAIRO (ANP/AFP/BELGA) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft de speeldata van de Afrika Cup van 2027 bekendgemaakt. De 36e editie van het toernooi vindt plaats tussen 19 juni en 17 juli. Kenia, Tanzania en Oeganda werden in september 2023 al als gastlanden aangewezen. Het is nog niet duidelijk welk land de openingswedstrijd en de finale organiseert.

2 uur geleden
Tottenham Hotspur ziet concurrent West Ham United ruim verliezen

BRENTFORD (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie uit de Premier League concurrent West Ham United zien verliezen. Brentford was in eigen stadion met 3-0 te sterk voor de Londenaren, waar de Nederlander Crysencio Summerville een basisplaats had.

2 uur geleden
Bayern in aanloop naar return tegen PSG gelijk tegen Heidenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft een nederlaag in de Bundesliga ternauwernood voorkomen. De koploper, die al zeker is van de landstitel, maakte diep in blessuretijd gelijk tegen hekkensluiter Heidenheim: 3-3.

3 uur geleden