Duel Flamengo na 16 coronagevallen via rechter toch uitgesteld
SAO PAULO (ANP/RTR) - Het duel in de Braziliaanse voetbalcompetitie tussen Palmeiras en Flamengo is door de rechter toch uitgesteld. Regerend Flamengo heeft te maken met 16 coronagevallen, maar moest van de voetbalbond toch in actie komen.
Flamengo beweerde maar negen veldspelers en drie keepers beschikbaar te hebben. Volgens de bond had de club uit Rio de Janeiro voldoende spelers beschikbaar om een representatief elftal op te stellen. Ook het landelijke sporttribunaal wees een verzoek van Flamengo af. De rechter in Rio stelde Flamengo toch in het gelijk.
Palmeiras baalt van de beslissing en rekende op het doorgaan van de wedstrijd. "Als de protocollen niet worden nageleefd, dan moeten we de competitie stilleggen", zei voorzitter Maurício Galiotte.
Het duel zou zondag om 21.00 uur gespeeld worden.
Meer uit Voetbal
DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is in de eerste divisie naar de derde plaats gestegen. De Doetinchemmers wonnen voor eigen publiek met 2-1 van FC Dordrecht en passeerden daardoor Jong PSV en Willem II.
6 minuten geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de derde plaats van Villarreal overgenomen. Het elftal van trainer Diego Simeone boekte zaterdag een kleine zege op Getafe: 1-0.
9 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman doet zaterdag niet mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen NEC. De Volendamse middenvelder is niet helemaal fit en ontbreekt in de selectie van trainer Peter Bosz.
11 minuten geledenLEVERKUSEN (ANP) - Koploper Bayern München heeft in de Bundesliga voor de vierde keer dit seizoen gelijkgespeeld. Bij Bayer Leverkusen bleef de club van coach Vincent Kompany steken op 1-1.
15 minuten geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de strijd om de Italiaanse voetbaltitel punten verspeeld. De koploper incasseerde in de thuiswedstrijd tegen Atalanta kort voor tijd de 1-1.
1 uur geledenEMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.
20 uur geledenZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.
20 uur geleden