
Duel Club Brugge uitgesteld vanwege meerdere coronagevallen
BRUGGE (ANP/BELGA) - De wedstrijd tussen AA Gent en Club Brugge in de Belgische voetbalcompetitie gaat zondag niet door. Club Brugge vroeg met succes om uitstel omdat meer dan zeven spelers besmet zijn met het coronavirus.
Brugge, waar de Nederlanders Ruud Vormer, Bas Dost, Stefano Denswil, Tahith Chong en Noa Lang voetballen, wordt al enkele weken geplaagd door het coronavirus. De Belgische koploper werd donderdag door Dinamo Kiev uitgeschakeld in de eerste knock-outronde van de Europa League.
Een nieuwe speeldatum voor Gent tegen Brugge wordt nog bekendgemaakt.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga verstevigd door een zege op Real Mallorca. De koploper in de Spaanse competitie won in eigen huis met 1-0.
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City is door een late thuiszege op Aston Villa naar de derde plaats in de Premier League gestegen. De Portugees Matheus Nunes bezorgde het elftal van coach Pep Guardiola in de blessuretijd een 2-1-overwinning.
11 uur geledenROME (ANP/AFP) - Alle wedstrijden in de Italiaanse Serie A van zaterdag zijn afgelast, waaronder die van koploper Internazionale tegen AS Roma. Op die dag vindt de begrafenis plaats van paus Franciscus, die maandagochtend overleed op 88-jarige leeftijd.
12 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Dick Schreuder volgt de na dit seizoen vertrekkende Rogier Meijer op als trainer van NEC. De 53-jarige Barnevelder tekent een contract voor drie seizoenen bij de club uit de Eredivisie.
15 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC kan in de resterende vijf wedstrijden in de Eredivisie geen beroep doen op Bram Nuytinck. De 34-jarige verdediger viel op 11 april tegen RKC Waalwijk al vroeg uit met een knieblessure en is geruime tijd uitgeschakeld.
17 uur geledenARNHEM (ANP) - Voetbalclub Vitesse heeft opnieuw een puntenstraf gekregen. De onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB besloot dit keer 9 punten in mindering te brengen voor het niet voldoen aan de informatieplicht.
18 uur geledenDEVENTER (ANP) - Spelers en staf van eredivisieclub Go Ahead Eagles, de winnaar van de KNVB-beker, worden woensdagavond gehuldigd. Dat meldt de gemeente Deventer. De spelers maken in een open bus een rit langs de IJssel. De bus vertrekt vanaf het evenemententerrein aan de Roland Holstlaan en eindigt op het Havenkwartier. "Het publiek kan langs de route staan en het feest met de spelers meevieren", stelt de gemeente.
19 uur geleden