Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duel Club Brugge niet overgespeeld na 'menselijke fout' VAR

Duel Club Brugge niet overgespeeld na 'menselijke fout' VAR

BRUSSEL (ANP/BELGA) - De competitiewedstrijd tussen KV Mechelen en Club Brugge van zondag wordt niet overgespeeld. Dat meldde directeur Stephanie Forde van de Belgische scheidsrechterscommissie een dag na het gelijkspel (0-0). Club Brugge had eerder een klacht ingediend omdat een doelpunt van Thiago onterecht was afgekeurd na een fout van de VAR.

Forde verklaarde dat het om een "menselijke fout ging en de wedstrijd dus nooit overgespeeld zal worden". De treffer van Brugge-aanvaller Thiago in de 72e minuut werd afgekeurd om buitenspel. De scheidsrechterscommissie zei zondagavond al dat het doelpunt geldig verklaard had moeten worden door de VAR.

"De VAR kijkt elk doelpunt na, in dit geval is hij heel snel overgegaan tot het volgen van de beslissing op het veld en zo is het proces eigenlijk niet volledig gevolgd", zei Forde. "Er werd geen buitenspellijn getrokken en daardoor is er een verkeerde beslissing genomen."

Videoscheidsrechter Kevin Van Damme zal voorlopig niet worden ingezet als VAR. "Dat staat los van zijn prestaties als scheidsrechter", aldus Forde.

Meer uit Voetbal

Liverpool na ruime zege op Galatasaray weer tegen PSG

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.

2 uur geleden
Atlético schakelt Tottenham uit, Simons scoort twee keer

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.

2 uur geleden
FC Barcelona loopt na rust weg bij Newcastle en wint met 7-2

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.

4 uur geleden
Paris Saint-Germain enkele weken zonder geblesseerde Barcola

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.

5 uur geleden
Braga volgt voorbeeld Sporting en buigt in Europa achterstand om

BRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.

6 uur geleden
Feyenoord-directeur Te Kloese noemt bedreigingen 'heel vervelend'

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.

7 uur geleden
Te Kloese verzekert dat Van Persie seizoen afmaakt bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.

9 uur geleden