Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duel Barcelona in slotfase stilgelegd voor medisch noodgeval fan

Duel Barcelona in slotfase stilgelegd voor medisch noodgeval fan

CÁDIZ (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Cádiz CF en FC Barcelona in de Spaanse voetbalcompetitie is zaterdag kort voor het einde stilgelegd. Dat gebeurde nadat een supporter op de tribune onwel was geworden.

Het voorval gebeurde achter het doel van Cádiz-keeper Jeremías Ledesma. De Argentijn sprintte naar de zijlijn om een defibrillator te pakken en gooide die daarna richting het supportersvak. In de tussentijd waren hulpverleners met een brancard de tribune opgerend om de fan te helpen.

De spelers van Cádiz en Barcelona gingen in de tussentijd naar de kleedkamer. Na ruim een half uur kwamen ze terug voor het vervolg. FC Barcelona leidde met 2-0 en alleen de blessuretijd moest nog afgewerkt worden.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht kan geen beroep doen op Min tegen sc Heerenveen

UTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans van FC Utrecht kan donderdag in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal tegen sc Heerenveen geen beroep doen op David Min. "Hij heeft lichte liesklachten, dus hij haalt de wedstrijd van morgen helaas niet", zei de coach woensdag.

15 minuten geleden
UEFA past format Nations League en EK-kwalificatie aan

NYON (ANP) - De UEFA past vanaf 2028 het format van de Nations League en de EK-kwalificatie aan. De Europese voetbalbond hoopt er met de wijzigingen voor te zorgen dat er meer spanning komt en dat er minder wedstrijden zijn waar niets meer op het spel staat. Dat meldt de UEFA in een persbericht.

53 minuten geleden
PSG-coach Luis Enrique roemt defensieve kwaliteiten Dembélé

PARIJS (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de finale van de Champions League tegen Arsenal de defensieve kwaliteiten van spits Ousmane Dembélé uitgelicht. De winnaar van de Gouden Bal van vorig jaar, die vooral bekendstaat om zijn aanvallende prestaties, is volgens Luis Enrique een voorbeeld voor anderen.

57 minuten geleden
Spaanse middenvelder López van FC Barcelona mist WK

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-middenvelder Fermín López kan volgende maand niet meedoen aan het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 23-jarige Spanjaard brak zondag in de ontmoeting met Real Betis het vijfde middenvoetsbeentje in zijn rechtervoet. Een operatie bleek noodzakelijk.

3 uur geleden
Tottenham blijft in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.

19 uur geleden
Arsenal kampioen van Engeland na puntenverlies Manchester City

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.

20 uur geleden
FC Utrecht neemt Alarcón definitief over van FC Porto

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.

21 uur geleden