Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ducati-coureur Bagnaia boekt vierde zege op rij in MotoGP

Ducati-coureur Bagnaia boekt vierde zege op rij in MotoGP

MISANO (ANP) - De Italiaanse wegracer Francesco Bagnaia heeft de Grote Prijs van San Marino op zijn naam geschreven. Bagnaia bleef zijn landgenoot Enea Bastianini voor. De Spanjaard Maverick Vinales eindigde als derde. Voor Bagnaia betekende de zege in Italië zijn vierde op rij. Hij won eind juni de TT van Assen en daarna de Britse grand prix op Silverstone en de Grote Prijs van Oostenrijk. Bagnaia is de eerste Ducati-rijder die vier races op rij heeft gewonnen.

Fabio Quartararo, die aan de leiding gaat in het klassement om de wereldtitel, eindigde op het circuit van Misano als vijfde. De Australiër Jack Miller, die zondag vanaf pole startte, crashte in de chaotische opening van de race.

De Fransman Quartararo leidt 211 punten. Bagnaia werkte zich met zijn zege op naar de tweede plek (181) in het klassement. De Spanjaard Aleix Espargaró, die zevende werd in Italië, staat derde (178). De nummer 2 van de race op het circuit van Misano, Bastianini, staat vierde (138).

De Italiaanse motorcoureur Andrea Dovizioso nam op het circuit van Misano afscheid van de MotoGP. In zijn laatste race eindigde de 36-jarige Dovizioso op plek 12. Met 15 punten staat hij 21e in het klassement.

Meer uit Sport

Voormalig F1-coureur en paralympisch kampioen Zanardi overleden

BOLOGNA (ANP/RTR) - ‌Voormalig Formule 1-coureur en paralympisch kampioen Alex Zanardi is op 59-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie zaterdag bekendgemaakt.

32 minuten geleden
Verstappen spreekt van 'positieve stap' na eerste racedag Miami

MIAMI (ANP) - Max Verstappen kijkt met een goed gevoel terug op de eerste racedag bij de Grote Prijs van Miami. Na de verbeteringen aan zijn Red Bull tijdens de onderbreking van het Formule 1-seizoen reed hij de tweede tijd in de vrije training en eindigde hij als vijfde in de sprintkwalificatie.

9 uur geleden
Norris ziet pole in sprintrace Miami als beloning voor team

MIAMI (ANP) - Coureur Lando Norris van McLaren was blij dat de verbeteringen die de renstal doorvoerde tijdens de pauze in het Formule 1-seizoen zich in Miami uitbetaalden met de beste tijd in sprintkwalificatie. "Het is een mooie beloning voor het team, dat hard heeft gewerkt aan de auto", zei de regerend wereldkampioen.

9 uur geleden
Verstappen start als vijfde in sprintrace Miami, pole voor Norris

MIAMI (ANP) - Max Verstappen heeft zijn goede vrije training een redelijk vervolg gegeven in de sprintkwalificatie bij de Grote Prijs van Miami. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull tekende op het zeer warme stratencircuit rondom het Hard Rock Stadium voor de vijfde tijd. Lando Norris van McLaren was de snelste in de sprintkwalificatie en start zaterdag vanaf poleposition.

9 uur geleden
Zverev maakt einde aan opmars Blockx en treft Sinner in Madrid

MADRID (ANP) - Alexander Zverev heeft op het masterstoernooi van Madrid een einde gemaakt aan de opmars van de Belgische tennisser Alexander Blockx. De als tweede geplaatste Duitser won met 6-2 7-5 en treft in de finale de als eerste geplaatste Italiaan Jannik Sinner.

13 uur geleden
Franse kampioen Godon boekt tweede zege in Ronde van Romandië

ORBE (ANP) - Wielrenner Dorian Godon heeft zijn tweede zege geboekt in de Ronde van Romandië. De Franse kampioen van Ineos Grenadiers was na 176 kilometer de beste in een sprint van een uitgedund peloton. Hij versloeg Finn Fisher-Black uit Nieuw-Zeeland en Valentin Paret-Peintre uit Frankrijk. De Sloveense wereldkampioen en geletruidrager Tadej Pogacar werd vierde.

17 uur geleden
Sinner bereikt voor het eerst finale van tennistoernooi Madrid

MADRID (ANP) - Jannik Sinner staat voor het eerst in de finale van het tennistoernooi van Madrid. In de halve finale was de Italiaanse nummer 1 van de wereld in twee sets te sterk voor de Fransman Arthur Fils: 6-2 6-4.

18 uur geleden