Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dubbelspecialist Rojer wint tweede duel op ATP Finals wel

Dubbelspecialist Rojer wint tweede duel op ATP Finals wel

TURIJN (ANP) - Dubbelspecialist Jean-Julien Rojer heeft samen met zijn partner Marcelo Arévalo uit El Salvador de tweede groepswedstrijd op de ATP Finals gewonnen. Het duo had in Turijn drie sets nodig om de Spanjaard Marcel Granollers en de Argentijn Horacio Zeballos te verslaan: 6-1 6-7 (3) 10-7.

Rojer en Arévalo wonnen de eerste set eenvoudig. In de tweede ging het gelijk op, maar de tiebreak werd snel uit handen gegeven. In de derde set, een zogenoemde supertiebreak, liepen de Nederlander en zijn partner na een stand van 5-5 uit om de overwinning na een kleine 1,5 uur spelen op te eisen.

Rojer en Arévalo verloren hun eerste groepswedstrijd van de debutanten Harri Heliövaara uit Finland en de Brit Lloyd Glasspool. De Amerikaan Rajeev Ram en zijn Britse partner Joe Salisbury zijn de volgende tegenstander. Die twee wonnen hun eerste groepswedstrijd van Granollers en Zeballos.

Wesley Koolhof

De 41-jarige Rojer won zeven jaar geleden al eens de ATP Finals. Hij speelde toen samen met de Roemeen Horia Tecau.

In de andere groep van het dubbelspel op de ATP Finals speelt Wesley Koolhof, sinds vorige week de nummer 1 van de wereld. Hij komt woensdag samen met zijn Britse dubbelpartner Neal Skupski weer in actie.

Meer uit Sport

Wielrenner Laurance wint derde etappe Ronde van Baskenland

BASAURI (ANP) - Axel Laurance heeft de derde etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. De Franse wielrenner van Ineos Grenadiers versloeg Igor Arrieta in een sprintduel, nadat het tweetal was overgebleven uit een kopgroep van dertien renners. Jardi van der Lee was de beste Nederlander op plek 11.

6 uur geleden
Tennissters met 2-1 onderuit tegen Hongarije in BJK Cup

OEIRAS (ANP) - Nederland heeft op de Billie Jean King Cup een 2-1-nederlaag geleden tegen Hongarije. In het dubbelspel verloren Suzan Lamens en Anouk Koevermans in twee sets van het Hongaarse duo Anna Bondar en Adrienn Nagy (6-4 6-4).

7 uur geleden
Wielrenster Kool sprint naar zege in Scheldeprijs

SCHOTEN (ANP) - Charlotte Kool heeft de Scheldeprijs gewonnen. In het Belgische Schoten sprintte de Nederlandse wielrenster van Fenix-Deceuninck naar de zege voor haar landgenoot Nienke Veenhoven en de Italiaanse Elisa Balsamo. De afgelopen drie jaar werd Kool telkens tweede in de Scheldeprijs, een keer achter Balsamo en twee keer achter Lorena Wiebes.

9 uur geleden
Tennisser Medvedev onderuit in Monaco zonder een game te winnen

MONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.

11 uur geleden
China onderzoekt cyberpesten olympisch schoonspringkampioene Quan

HONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.

11 uur geleden
Bonus voor 116 Russische sporters die Winterspelen misten

MOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.

14 uur geleden
Wielrenner Seixas wint ook tweede etappe in Ronde van Baskenland

MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.

1 dag geleden