Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dubbelspecialist Koolhof zeker van ATP Finals in Turijn

Dubbelspecialist Koolhof zeker van ATP Finals in Turijn

NEW YORK (ANP) - Tennisser Wesley Koolhof en zijn Britse dubbelpartner Neal Skupsi hebben zich verzekerd van deelname aan de ATP Finals in Turijn. Ze zijn het eerste dubbel dat zich kwalificeert voor het eindejaarstoernooi. Koolhof won de ATP Finals twee jaar geleden bij zijn debuut met de Kroaat Nikola Mektic als partner.

De 33-jarige Nederlander vormt dit seizoen een duo met de één jaar jongere Brit Skupski. Koolhof en Skupski wonnen al zes toernooien, waaronder de masters van Madrid en Montreal en ook het Libéma Open in Rosmalen. Op zowel de Australian Open als Roland Garros haalden ze de kwartfinales, op Wimbledon was de derde ronde hun eindstation.

Koolhof en Skupski bereikten woensdag op de US Open de tweede ronde en daarmee verzekerden ze zich van deelname aan de ATP Finals, van 13 tot en met 20 november in de Italiaanse stad Turijn. Ze zijn op het grandslamtoernooi in New York als tweede geplaatst.

De beste acht tennissers en beste acht dubbels van dit seizoen mogen meedoen aan de ATP Finals. "Hopelijk kan 'Wes' me de weg naar de titel laten zien", aldus Skupski, die voor het eerst meedoet aan het toernooi.

Meer uit Sport

Vingegaard grijpt met derde ritzege roze trui in Giro d'Italia

PILA (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de roze leiderstrui veroverd in de veertiende etappe van de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike reed solo naar de winst in de bergrit van Aosta naar Pila. De Oostenrijker Felix Gall eindigde na 133 kilometer als tweede en Jai Hindley uit Australië werd derde.

35 minuten geleden
Bredewold bezorgt SD Worx-Protime derde zege in Ronde van Burgos

MEDINA DE POMAR (ANP) - Mischa Bredewold heeft de derde etappe van de Ronde van Burgos gewonnen. De 25-jarige renster van SD Worx-Protime versloeg na 126 kilometer in Medina de Pomar medevluchtster Mireia Benito uit Spanje.

1 uur geleden
Eerste titel voor Kroatische tennisster Marcinko

RABAT (ANP/BELGA) - Tennisster Petra Marcinko heeft voor het eerst een titel op het hoogste niveau gewonnen. De 20-jarige Kroatische was in de finale van het WTA-toernooi van Rabat te sterk voor Anjelina Kalinina. Bij een stand van 6-2 3-0 staakte de Oekraïense de strijd met een voetblessure.

1 uur geleden
Hockeysters Amsterdam en Den Bosch spelen gelijk in eerste finale

AMSTELVEEN (ANP) - De eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om de landstitel tussen de hockeysters van Amsterdam en Den Bosch heeft geen winnaar opgeleverd. In het Wagener Stadion in Amstelveen werd het 2-2.

3 uur geleden
Verstappen 'worstelt met auto' in kwalificatie sprintrace

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.

8 uur geleden
Titelhouder Oklahoma City neemt leiding in play-offs tegen Spurs

SAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - Oklahoma City Thunder heeft in de finale in de Western Conference in de NBA tegen San Antonio Spurs de leiding genomen. De regerend kampioen won de derde wedstrijd in San Antonio met 123-108 en staat nu met 2-1 voor.

8 uur geleden
Verstappen 7e in kwalificatie sprintrace Canada, Russell op pole

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen start zaterdag bij de GP van Canada als zevende in de sprintrace. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull bleef ver verwijderd van de beste tijd van de Brit George Russell van Mercedes.

18 uur geleden