Dubbelspecialist Koolhof zeker van ATP Finals in Turijn
NEW YORK (ANP) - Tennisser Wesley Koolhof en zijn Britse dubbelpartner Neal Skupsi hebben zich verzekerd van deelname aan de ATP Finals in Turijn. Ze zijn het eerste dubbel dat zich kwalificeert voor het eindejaarstoernooi. Koolhof won de ATP Finals twee jaar geleden bij zijn debuut met de Kroaat Nikola Mektic als partner.
De 33-jarige Nederlander vormt dit seizoen een duo met de één jaar jongere Brit Skupski. Koolhof en Skupski wonnen al zes toernooien, waaronder de masters van Madrid en Montreal en ook het Libéma Open in Rosmalen. Op zowel de Australian Open als Roland Garros haalden ze de kwartfinales, op Wimbledon was de derde ronde hun eindstation.
Koolhof en Skupski bereikten woensdag op de US Open de tweede ronde en daarmee verzekerden ze zich van deelname aan de ATP Finals, van 13 tot en met 20 november in de Italiaanse stad Turijn. Ze zijn op het grandslamtoernooi in New York als tweede geplaatst.
De beste acht tennissers en beste acht dubbels van dit seizoen mogen meedoen aan de ATP Finals. "Hopelijk kan 'Wes' me de weg naar de titel laten zien", aldus Skupski, die voor het eerst meedoet aan het toernooi.
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - Marrit Steenbergen heeft haar Nederlands record op de 100 meter vrije slag verbeterd. De 26-jarige zwemster won tijdens de Mare Nostrum-wedstrijden in Monaco in een tijd van 52,13 seconden.
2 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De volleybalsters hebben in de Four Nations Cup ook de derde wedstrijd gewonnen. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski tegen Duitsland met 3-1 in sets: 25-22 25-27 25-22 25-21.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Wielrenner Fredrik Dversnes heeft voor een grote verrassing gezorgd door de vijftiende etappe van de Giro d'Italia te winnen. De Noor van Uno-X Mobility won na 157 kilometer tussen Voghera en Milaan de sprint van vier vluchters, die het peloton wisten voor te blijven. Hij bleef de Italianen Mirco Maestri en Martin Marcellusi voor. Het peloton, waar de Fransman Paul Magnier de sprint won voor Dylan Groenewegen, kwam te laat.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is op overtuigende wijze begonnen aan Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser rekende in drie sets af met de Fransman Benjamin Bonzi, de nummer 95 van de wereld: 6-3 6-4 6-2.
6 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Tennisster Marta Kostjoek heeft als eerste speelster de tweede ronde op Roland Garros bereikt. Voor de Oekraïense, die de in Rusland geboren Spaanse Oksana Selechmeteva met 6-2 6-3 versloeg, was het een zege die gepaard ging met veel emoties.
8 uur geledenNUVALI (ANP) - Beachvolleybalsters Emi van Driel en Mila Konink hebben bij het Challenge-toernooi in Nuvali op de Filipijnen een bronzen medaille behaald. Het Nederlandse duo was in de strijd om de derde plaats te sterk voor Valentyna Davidova en Anhelina Chmil uit Oekraïne: 22-20 21-18.
11 uur geledenLAUSANNE (ANP) - De Europese turnbond European Gymnastics laat binnenkort weer atleten uit Rusland en Belarus toe op internationale toernooien. Daarmee wordt het voorbeeld van de internationale turnbond World Gymnastics gevolgd. Dat meldt European Gymnastics in een verklaring.
11 uur geleden