Dubbelspecialist Koolhof strandt in kwartfinales Indian Wells
INDIAN WELLS (ANP) - Tennisser Wesley Koolhof en zijn Britse dubbelpartner Neal Skupski zijn op het masterstoernooi van Indian Wells in de kwartfinales uitgeschakeld. Het duo, als zevende geplaatst in Californië, moest het afleggen tegen het als tweede geplaatste koppel Rajeev Ram/Joe Salisbury. De Amerikaan en de Brit wonnen in twee sets: 7-6 (4) 7-5.
Koolhof (32) en Skupski veroverden dit jaar al drie titels op de ATP Tour, in Melbourne, Adelaide en Doha. Ze hadden hun eerste twee partijen in Indian Wells zonder setverlies gewonnen, maar Ram en Salisbury bleken in de kwartfinales te sterk.
In het enkelspel bij de vrouwen schaarden titelverdedigster Paula Badosa en Maria Sakkari zich bij de laatste vier. De Spaanse versloeg Veronika Koedermetova uit Rusland met 6-3 6-2, de Griekse Sakkari was te sterk voor de Kazachstaanse Elena Rybakina: 7-5 6-4. Een dag eerder haalden de Roemeense Simona Halep en Iga Swiatek uit Polen al de halve finales in Indian Wells.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - De Grote Prijs van Miami begint zondag drie uur eerder dan gepland vanwege de weersverwachtingen. De race zal om 13.00 uur (lokale tijd) beginnen, omdat er rond de oorspronkelijke starttijd extreem weer wordt verwacht, waaronder zware onweersbuien.
10 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen was na afloop van de kwalificatie voor de Grote Prijs van Miami zelf ook enigszins verrast door zijn knappe tweede tijd. "Ik had zelf natuurlijk ook niet verwacht dat dit mogelijk was", zei de viervoudig wereldkampioen van Red Bull.
13 uur geledenMIAMI (ANP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli heeft poleposition veroverd in de Grote Prijs van Miami. De leider in het kampioenschap was in zijn Mercedes iets sneller dan Max Verstappen, die verrassend de tweede tijd noteerde. Het was opnieuw zeer warm rondom het Hard Rock Stadium, maar dit keer stond er ook een stevige wind.
15 uur geledenMIAMI (ANP) - Lando Norris was na afloop van zijn gewonnen sprintrace bij de Grote Prijs van Miami tevreden met zijn start van het raceweekend. "Het is fijn om weer op de hoogste trede te staan, ook al is het maar een sprintrace", zei de wereldkampioen van McLaren na zijn eerste zege van het seizoen.
17 uur geledenMADRID (ANP) - De Oekraïense Marta Kostjoek heeft het tennistoernooi van Madrid op haar naam geschreven. Op het gravel in de Spaanse hoofdstad versloeg ze in de finale Mirra Andrejeva uit Rusland in twee sets: 6-3 7-5.
18 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen is alsnog een plaats opgeschoven bij de sprintrace van de Grote Prijs van Miami. De Nederlander eindigde als zesde, maar klom naar de vijfde plaats na een tijdstraf voor Kimi Antonelli.
18 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Xan de Waard stopt na dit seizoen met hockeyen. De 30-jarige tophockeyster heeft via Instagram haar afscheid aangekondigd. "Het is mooi geweest", schrijft De Waard, die in haar loopbaan twee keer tot beste hockeyster van de wereld werd verkozen.
19 uur geleden