Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dubbelspecialist Koolhof strandt in kwartfinales Indian Wells

Dubbelspecialist Koolhof strandt in kwartfinales Indian Wells

INDIAN WELLS (ANP) - Tennisser Wesley Koolhof en zijn Britse dubbelpartner Neal Skupski zijn op het masterstoernooi van Indian Wells in de kwartfinales uitgeschakeld. Het duo, als zevende geplaatst in Californië, moest het afleggen tegen het als tweede geplaatste koppel Rajeev Ram/Joe Salisbury. De Amerikaan en de Brit wonnen in twee sets: 7-6 (4) 7-5.

Koolhof (32) en Skupski veroverden dit jaar al drie titels op de ATP Tour, in Melbourne, Adelaide en Doha. Ze hadden hun eerste twee partijen in Indian Wells zonder setverlies gewonnen, maar Ram en Salisbury bleken in de kwartfinales te sterk.

In het enkelspel bij de vrouwen schaarden titelverdedigster Paula Badosa en Maria Sakkari zich bij de laatste vier. De Spaanse versloeg Veronika Koedermetova uit Rusland met 6-3 6-2, de Griekse Sakkari was te sterk voor de Kazachstaanse Elena Rybakina: 7-5 6-4. Een dag eerder haalden de Roemeense Simona Halep en Iga Swiatek uit Polen al de halve finales in Indian Wells.

Meer uit Sport

Atlete Hodgkinson loopt 24 jaar oud wereldrecord uit de boeken

LIÉVIN (ANP) - De Britse atlete Keely Hodgkinson (23) heeft een wereldrecord gelopen op de 800 meter indoor. In het Franse Liévin liep ze naar een tijd van 1.54,87, bijna een seconde sneller dan het bijna 24 jaar oude wereldrecord van de Sloveense Jolanda Ceplak. Het record stond sinds 3 maart 2002, de geboortedag van Hodgkinson.

6 uur geleden
Van Veen verliest finale bij Premier League Darts in Glasgow

GLASGOW (ANP) - Darter Gian van Veen heeft op de derde speeldag van de Premier League de finale verloren. In het Schotse Glasgow was Jonny Clayton uit Wales met 6 legs tegen 2 te sterk voor de Nederlander, die in januari verliezend finalist was op het WK darts.

6 uur geleden
Amerikaanse kunstrijdster Liu wint individueel goud op Spelen

MILAAN (ANP) - Kunstrijdster Alysa Liu heeft namens de Verenigde Staten goud gewonnen op de individuele wedstrijd op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina. De Japanse Kaori Sakamoto pakte het zilver, voor haar landgenote Ami Nakai.

6 uur geleden
IJshockeysters VS verslaan Canada in olympische finale

MILAAN (ANP) - De Amerikaanse ijshockeysters hebben goud gewonnen op de Olympische Spelen van Milaan door in de finale na verlenging met 2-1 te winnen van Canada. Dat het zo lang spannend bleef was verrassend, omdat de VS in de groepsfase nog met 5-0 te sterk waren voor Canada. Het brons ging naar Zwitserland, dat eerder op de dag in de extra tijd Zweden versloeg.

8 uur geleden
Atlete Visser in Liévin onder WK-limiet 60 meter horden indoor

LIÉVIN (ANP) - Atlete Nadine Visser heeft in het Franse Liévin onder de limiet voor de WK indoor gelopen op de 60 meter horden. Met 7,90 werd ze tweede in haar race achter Devyne Charlton uit de Bahama's.

8 uur geleden
Schaatser Nuis gaat nog zeker een jaar door, misschien wel twee

MILAAN (ANP) - Kjeld Nuis is na zijn bronzen medaille op de 1500 meter van de Spelen van Milaan zeker nog niet van plan te stoppen. De 36-jarige schaatser gaat zeker een jaar door. "Nog wel twee jaar ook misschien", voegde hij eraan toe.

10 uur geleden
Kok rijdt alleen op 1500 meter, Rijpma-de Jong tegen Bowe

MILAAN (ANP) - Femke Kok rijdt vrijdag bij haar internationale debuut op de 1500 meter in haar eentje in rit 1. Dat blijkt uit de loting. De schaatsster plaatste zich op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) voor de afstand die ze bijna nooit rijdt. Kok won in Milaan al goud op 'haar' 500 meter en zilver op de 1000 meter.

10 uur geleden