Dubbelspecialist Koolhof strandt in kwartfinales Indian Wells
INDIAN WELLS (ANP) - Tennisser Wesley Koolhof en zijn Britse dubbelpartner Neal Skupski zijn op het masterstoernooi van Indian Wells in de kwartfinales uitgeschakeld. Het duo, als zevende geplaatst in Californiƫ, moest het afleggen tegen het als tweede geplaatste koppel Rajeev Ram/Joe Salisbury. De Amerikaan en de Brit wonnen in twee sets: 7-6 (4) 7-5.
Koolhof (32) en Skupski veroverden dit jaar al drie titels op de ATP Tour, in Melbourne, Adelaide en Doha. Ze hadden hun eerste twee partijen in Indian Wells zonder setverlies gewonnen, maar Ram en Salisbury bleken in de kwartfinales te sterk.
In het enkelspel bij de vrouwen schaarden titelverdedigster Paula Badosa en Maria Sakkari zich bij de laatste vier. De Spaanse versloeg Veronika Koedermetova uit Rusland met 6-3 6-2, de Griekse Sakkari was te sterk voor de Kazachstaanse Elena Rybakina: 7-5 6-4. Een dag eerder haalden de Roemeense Simona Halep en Iga Swiatek uit Polen al de halve finales in Indian Wells.
Meer uit Sport
NEW YORK (ANP/AFP) - Lindsey Vonn kan over een kleine anderhalve maand voor de vijfde keer deelnemen aan de Olympische Spelen. De 41-jarige Amerikaanse skiester keerde iets meer dan een jaar geleden terug in competitie, nadat ze in 2019 vanwege een hardnekkige knieblessure haar loopbaan had beƫindigd. Vonn, op de Winterspelen van Vancouver 2010 goed voor goud op de afdaling, is na een reeks goede prestaties officieel geselecteerd voor de Spelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Michael van Gerwen (36) heeft eenvoudig de derde ronde van het WK darts in Londen bereikt. De drievoudig wereldkampioen won in het Londense Alexandra Palace met 3-1 van de Ier William O'Connor. Van Gerwen kwam vrijwel geen moment in de problemen tegen O'Connor. Mighty Mike gooide bij vlagen weer als vanouds en kende alleen in de derde set een inzinking.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Danny Noppert is na een meeslepende wedstrijd uitgeschakeld op het WK darts in Londen. De 34-jarige Fries ging in de tweede ronde ondanks een sterke comeback met 3-2 onderuit tegen de Britse WK-debutant Justin Hood. In de allesbeslissende vijfde set was het maximale aantal van 11 legs nodig om de wedstrijd te beslissen (6-5).
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Jermaine Wattimena heeft zich geplaatst voor de derde ronde op het WK darts. De 37-jarige darter uit Westervoort won een enerverend duel met de Brit Scott Williams (3-2).
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Drievoudig paralympisch kampioen Jetze Plat (34) heeft besloten te stoppen met triatlon. Hij gaat zich volledig richten op het wheelen (rolstoelracen).
20 uur geledenSAN FRANCISCO (ANP) - Basketballer Quinten Post heeft met 8 punten bijgedragen aan een overtuigende thuiszege van Golden State Warriors op Orlando Magic in de NBA: 120-97. De 25-jarige Nederlander begon aan het duel en gaf ook 4 assists. Vedette Stephen Curry was het best op schot met 26 punten.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Gian van Veen staat in de derde ronde van het WK darts in Londen. De 23-jarige Nederlander versloeg Alan Soutar in Alexandra Palace: 3-1.
1 dag geleden