Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Drukte bij PostNL door coronacrisis

Drukte bij PostNL door coronacrisis

DEN HAAG (ANP) - Bij PostNL is het deze dagen aanzienlijk drukker dan voor de coronacrisis. "Door de coronacrisis beseffen mensen ineens dat onze bezorgers belangrijk werk doen. Ze zien: wat bijzonder dat een bedrijf zeven dagen per week bij mij in de straat komt om dingen te bezorgen of af te halen", zegt PostNL-topvrouw Herna Verhagen in het AD.

Mensen sturen vaker een kaartje om familie en vrienden op te beuren en ook de pakketbezorgers hebben het drukker. "Bij de spullen die nu worden bezorgd zitten nu bovendien veel primaire levensbehoeften bij als voedsel en medicijnen voor ouderen. Ik ben supertrots op mijn mensen", aldus Verhagen.

De 50.000 medewerkers van PostNL moeten veilig hun werk kunnen doen. De vierduizend bezorgers hebben bijvoorbeeld handgel bij zich en in de sorteercentra is de afstand van anderhalve meter duidelijk gemarkeerd. Ondanks alle voorzorgsmaatregelen en bemoedigende woorden van klanten zijn er ook mensen die pakjes uit de handen van de bezorger grissen. Verhagen: "Het is cruciaal dat mensen anderhalve meter afstand houden van onze bezorgers. Voor hun eigen gezondheid en al helemaal voor die van onze medewerkers. Dankzij hen kan Nederland thuis doordraaien. PostNL heeft een belangrijke maatschappelijke en economische functie; we stellen veel winkels in staat winkel te blijven."

Meer uit Binnenland

Heinen denkt dat belastingplan steun krijgt van Tweede Kamer

DEN HAAG (ANP) - Het kabinet verwacht nog steeds dat de Tweede Kamer het belastingplan gaat steunen. "In de Tweede Kamer heb ik er alle vertrouwen in dat ik daar een meerderheid heb", zei minister Eelco Heinen (Financiën, VVD) dinsdag voor aanvang van een extra ministerraad.

1 uur geleden
Er ligt gewoon een heel goed belastingplan, zegt Van den Brink

DEN HAAG (ANP) - Asielminister en vicepremier Bart van den Brink houdt vol dat er "gewoon een heel goed belastingplan" ligt. Tegelijkertijd erkent hij dat er nog geen deal met de oppositie is waarmee steun voor het belastingplan in het parlement verzekerd is.

1 uur geleden
In auto in Rotterdam doodgeschoten man is 36-jarige Dordtenaar

ROTTERDAM (ANP) - De man die maandagavond in een auto in Rotterdam-Oost is doodgeschoten, is een 36-jarige inwoner van Dordrecht. De politie deelt dinsdagochtend vroeg in een persbericht ook informatie over de drie andere inzittenden. Het gaat om een 60-jarige Rotterdammer en twee mannen zonder vaste woon- of verblijfplaats van 35 en 54 jaar oud. Een van hen raakte zwaargewond bij het schietincident.

3 uur geleden
Ministerraad komt dinsdag extra bijeen over belastingplan, box 3

DEN HAAG (ANP) - Het kabinet komt dinsdagochtend om 09.00 uur bijeen voor een extra ingelaste ministerraad. Daarin wordt besloten hoe het verder moet met het belastingplan voor volgend jaar en met de plannen voor aanpassing van de belasting op inkomen uit vermogen op de langere termijn. Dat meldt een woordvoerder van minister-president Rob Jetten.

13 uur geleden
Dode en zwaargewonde bij schietincident in Rotterdam-Oost

ROTTERDAM (ANP) - In een auto in een woonwijk in het oosten van Rotterdam heeft een schietincident plaatsgevonden. De politie meldt dat daarbij een man is overleden en een andere man zwaargewond is geraakt. Het overleden slachtoffer was de bestuurder van de auto. De andere drie inzittenden, onder wie de zwaargewonde man, zijn aangehouden.

13 uur geleden
Arnhem: handhaving openbare orde is geen taak van supporters

ARNHEM (ANP) - Voetbalsupporters die zaterdag in verschillende steden als een soort burgerwacht de straat opgingen, moeten het optreden tegen mogelijke relschoppers overlaten aan de politie. Dat zegt burgemeester van Arnhem Ahmed Marcouch. Eigenrichting past volgens hem niet in een rechtsstaat.

17 uur geleden
Top kabinet nog altijd in overleg over belastingplan en box 3

DEN HAAG (ANP) - De top van het kabinet overlegt nog altijd over de situatie die is ontstaan rond het belastingplan voor volgend jaar en de plannen voor de belasting op inkomsten uit vermogen (box 3) op de langere termijn. De spanning is verder opgelopen nu gesprekken met meerdere oppositiepartijen afgelopen weekeinde niet tot de gehoopte doorbraak hebben geleid.

17 uur geleden