Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Drukke ochtendspits door regenachtig weer

Drukke ochtendspits door regenachtig weer

DEN HAAG (ANP) - Het is donderdagochtend drukker dan normaal op de Nederlandse wegen. Mede door het regenachtige weer ontstonden al vanaf 06.30 uur files op de snelwegen. Rond 08.00 uur waren er volgens de ANWB op de Nederlandse A- en N-wegen 128 files met een totale lengte van bijna 700 kilometer.

De meeste pech hadden de automobilisten die op de A4 richting Amsterdam op weg waren. Tussen het Prins Clausplein en Zoeterwoude-Dorp waren door een ongeval twee rijstroken urenlang afgesloten. De vertraging was er meer dan een uur. Pas na 09.00 uur nam de vertraging op deze weg af. Ook op de A12 tussen de Duitse grens en Arnhem was het druk. De file van 13 kilometer lang zorgde voor een vertraging van een half uur.

De regio Rotterdam-Den Haag spande de kroon met 23 files. Ook rond Utrecht, in Brabant en rond Arnhem en Nijmegen was het drukker dan normaal.

Het hoogtepunt van de drukte, met meer dan 130 files met een totale lengte van ruim 700 kilometer, was tussen 08.15 en 08.30 uur. De drukte nam af, maar toch was lang niet alle ongemak verdwenen. Rond 09.15 uur stonden er nog altijd meer dan 50 files met een lengte van bijna 300 kilometer.

Meer uit Binnenland

EOD: gevonden bom is 500-ponder uit WOII, wordt snel verwijderd

WEESP (ANP) - Het explosief dat woensdagmiddag bij graafwerkzaamheden op de Lange Muiderweg in Weesp werd gevonden, is een 500-ponder, een vliegtuigbom uit de Tweede Wereldoorlog. Dat meldt een woordvoerder van de Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD). Het gebied eromheen is afgezet en wordt naar verwachting rond 17.15 uur weer vrijgegeven.

49 minuten geleden
Nederlandse onderwijsinstellingen getroffen door datalek

DEN HAAG (ANP) - Onder meer Tilburg University, Maastricht University (UM) en de Universiteit van Amsterdam (UvA) zijn geraakt door een cyberaanval op Instructure, het bedrijf achter onderwijssoftware Canvas. De universiteiten zeggen woensdag dat Instructure hen heeft laten weten dat hun Canvas-omgevingen zijn getroffen.

1 uur geleden
Explosief uit WOII gevonden in Weesp, treinverkeer stilgelegd

WEESP (ANP) - Bij graafwerkzaamheden op de Lange Muiderweg in Weesp is een explosief gevonden. Het gebied eromheen is afgezet, zegt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland. NS meldt dat het gaat om een bom uit de Tweede Wereldoorlog die onschadelijk moet worden gemaakt.

1 uur geleden
Burgers verliezen zaak tegen Solvinity-verlenging

DEN HAAG (ANP) - De rechter heeft woensdag besloten dat de overheid de overeenkomst met IT-dienstverlener Solvinity mag verlengen. Drie burgers waren naar de rechter gestapt om verlenging te voorkomen, omdat zij zich zorgen maken over de voorgenomen overname van het Nederlandse bedrijf Solvinity door een Amerikaans bedrijf.

1 uur geleden
Eis vier jaar cel tegen medewerkster rechtbank voor verkopen info

ZWOLLE (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft woensdag bij de rechtbank in Zwolle vier jaar geëist tegen de 35-jarige Sana C., waarvan een jaar voorwaardelijk. De uit Woerden afkomstige vrouw heeft bekend dat zij als medewerkster van de rechtbank in Amsterdam gegevens uit de systemen voor geld heeft verkocht. Daarnaast zou ze een man voor bijna een ton hebben afgeperst, over een periode van twee jaar.

2 uur geleden
Vier aanhoudingen voor fraude met miljoenen aan coronasteun

DEN HAAG (ANP) - De Arbeidsinspectie heeft woensdag vier mensen uit Den Haag aangehouden, omdat ze mogelijk hebben gesjoemeld met 8 miljoen euro aan coronasteun. Tijdens de coronacrisis konden werkgevers met wie het slecht ging geld krijgen van de overheid om salarissen door te betalen.

2 uur geleden
Opvarenden Hondius na aankomst Tenerife door naar hun thuisland

MADRID (ANP) - De opvarenden van het cruiseschip waarop het hantavirus uitbrak, zullen na aankomst op het Spaanse eiland Tenerife worden overgebracht naar hun thuisland als zij geen symptomen hebben. Dat meldt de Spaanse minister van Volksgezondheid.

2 uur geleden