Drukke ochtendspits door dichte mist
DEN HAAG (ANP) - Door de mist is er sprake van een drukke ochtendspits in heel Nederland. Volgens de ANWB staat er ruim 700 kilometer file. Een van de grootste files stond op de A58 richting Eindhoven, waar door een ongeluk met vier auto's op het hoogtepunt ruim 80 minuten vertraging was.
Ook op veel andere snelwegen zijn ongelukken gebeurd, waardoor de vertraging hoog is opgelopen. De meeste vertraging is in het westen van het land. Dat komt voor een belangrijk deel door de dichte mist, waar code geel voor is afgekondigd door het KNMI.
Meer uit Binnenland
LANDGRAAF (ANP) - De provincie Limburg wil dat mensen vaker Limburgs in het openbaar praten. Met een campagne worden sprekers van de streektaal opgeroepen een L-gebaar te maken met hun rechterhand voordat ze een gesprek beginnen, om aan te geven dat ze het Limburgs machtig zijn.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De Nacht van de Vluchteling heeft een recordbedrag van 2,1 miljoen euro opgeleverd, meldt de organisator van het wandelevenement Stichting Vluchteling. Eerder werd al bekend dat een recordaantal van 10.000 mensen mee zou lopen op de afstanden van 10 tot 50 kilometer. Onderweg stuitten de wandelaars wel op de slechte weersomstandigheden.
3 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Op Curaçao wordt het gelijkspel tegen Ecuador zaterdagavond (lokale tijd) uitgebreid gevierd. Een deel van de fans heeft zich verzameld in de uitgaanswijk Saliña, waar veel auto's toeterend rondrijden en mensen met vlaggen zwaaien.
5 uur geledenDE BILT (ANP) - Het KNMI heeft code oranje iets na 02.00 uur in de nacht van zaterdag op zondag beëindigd. De weerswaarschuwing was afgegeven voor de provincie Limburg vanwege de mogelijkheid op zware onweersbuien, hagel, regen en windstoten.
5 uur geledenDE BILT (ANP) - Het KNMI heeft opnieuw code oranje afgegeven voor de provincie Limburg. Eerder op de dag waarschuwde het meteorologisch instituut al voor onder meer onweersbuien in het zuiden en zuidoosten van het land. In de provincies Zeeland, Noord-Brabant en Gelderland geldt code geel wegens de kans op onweer.
11 uur geledenZANDVOORT (ANP) - De gemeente Zandvoort heeft een noodverordening uitgevaardigd voor de komende dagen. Reden is de verwachting dat veel mensen de komende dagen de badplaats bezoeken vanwege het zomerweer en door een aantal evenementen.
18 uur geledenHOUSTON (ANP) - Ruim 15.000 mensen hebben zaterdag in Houston meegelopen in een optocht van supporters achter de Oranjebus aan naar het Houston Stadium, waar het Nederlands elftal op het WK om 19.00 uur tegen Zweden begint. Dat meldt een woordvoerder van de KNVB, op basis van cijfers van de lokale autoriteiten.
19 uur geleden