Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Drukke aankomstdag verwacht op Schiphol door Hemelvaart

Drukke aankomstdag verwacht op Schiphol door Hemelvaart

SCHIPHOL (ANP) - Op luchthaven Schiphol worden komende zondag opnieuw veel passagiers verwacht. Dat komt omdat veel mensen terugkeren na een lang Hemelvaartweekend. Daardoor zullen bagage- en vrachtafhandelaars waarschijnlijk veel meer bagage dan op normale dagen moeten verwerken.

Maandag staat nieuw overleg gepland tussen de luchthaven en vakbonden FNV en CNV over het personeelstekort en de werkdruk. De bonden willen dat er voor woensdag 1 juni een akkoord is over het aanpakken van de werkdruk, anders volgen er acties. Aan het begin van de meivakantie ontstond chaos op de luchthaven door een wilde staking als gevolg van boze medewerkers over de werkdruk, die door personeelstekort hoog is.

De coronapandemie kostte veel personeel op de luchthaven hun baan en veel van het vertrokken personeel keerde niet terug, omdat ze beter betaalde banen elders vonden. Ook willen mensen weer op vakantie nu de reisbeperkingen in veel landen weg zijn. Die combinatie zorgde sinds de meivakantie samen met het personeelstekort bij onder meer beveiligers en bagage-afhandelaars voor enorme drukte en chaos op de luchthaven.

Meer uit Financieel

Carney: Canada en VS streven naar handelsakkoord binnen 30 dagen

KANANASKIS (ANP/BLOOMBERG) - Canada en de Verenigde Staten streven ernaar om binnen een maand een handelsakkoord te sluiten. Dat zei de Canadese premier Mark Carney na een ontmoeting met de Amerikaanse president Donald Trump tijdens de G7-top.

11 minuten geleden
Veel kans op werk als kapper, tandtechnicus of beroepsmilitair

DEN HAAG (ANP) - Wie op zoek is naar een baan, heeft goede kansen als kapper, tandtechnicus, beroepsmilitair of telefoonreparateur. Dat zijn volgens uitkeringsinstantie UWV dit jaar nieuwe kansrijke beroepen. Tekstschrijvers en grafisch vormgevers hebben door de opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) juist slechtere baankansen.

41 minuten geleden
Ook reisbranche is gevoelig voor handelsoorlog, zegt ABN AMRO

AMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse reisbranche is ook gevoelig voor de handelsoorlog van Donald Trump. Daarop wijzen economen van ABN AMRO in een nieuw rapport. Hoewel de Amerikaanse importheffingen geen directe impact hebben op de sector, kunnen de bredere diplomatieke en economische gevolgen volgens de bank wel degelijk gevolgen hebben voor diensten zoals toerisme en zakenreizen.

4 uur geleden
Starmer en Trump bevestigen akkoord implementatie handelsdeal

KANANASKIS (ANP/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump en de Britse premier Keir Starmer zijn het maandag eens geworden over de implementatie van een handelsovereenkomst die vorige maand werd aangekondigd.

8 uur geleden
Bloomberg: Starmer en Trump klaar voor implementatie handelsdeal

KANANASKIS (ANP/BLOOMBERG) - De Britse premier Keir Starmer en de Amerikaanse president Donald Trump worden het maandag naar verwachting eens over de implementatie van een handelsovereenkomst die vorige maand werd aangekondigd. Dat meldt persbureau Bloomberg op basis van ingewijden.

10 uur geleden
Meta omhoog op Wall Street na aankondiging advertenties WhatsApp

NEW YORK (ANP) - Meta hoorde maandag bij de winnaars op Wall Street. Het techbedrijf heeft aangekondigd dat er advertenties getoond gaan worden in WhatsApp. Daarmee kan het bedrijf op een nieuwe manier inkomsten genereren via zijn berichtendienst. Het aandeel noteerde na het slot van de handelsdag 2,8 procent hoger.

10 uur geleden
Familie Trump lanceert mobiele telefoondienst in VS

NEW YORK (ANP/BLOOMBERG/AFP/RTR) - Het familiebedrijf van de Amerikaanse president Donald Trump heeft plannen om een eigen mobiele telefoondienst te lanceren. De dienst, genaamd Trump Mobile, werd maandag door zonen Eric en Donald Trump jr. onthuld in de Trump Tower in New York.

12 uur geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!