Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Drukke aankomstdag verwacht op Schiphol door Hemelvaart

Drukke aankomstdag verwacht op Schiphol door Hemelvaart

SCHIPHOL (ANP) - Op luchthaven Schiphol worden komende zondag opnieuw veel passagiers verwacht. Dat komt omdat veel mensen terugkeren na een lang Hemelvaartweekend. Daardoor zullen bagage- en vrachtafhandelaars waarschijnlijk veel meer bagage dan op normale dagen moeten verwerken.

Maandag staat nieuw overleg gepland tussen de luchthaven en vakbonden FNV en CNV over het personeelstekort en de werkdruk. De bonden willen dat er voor woensdag 1 juni een akkoord is over het aanpakken van de werkdruk, anders volgen er acties. Aan het begin van de meivakantie ontstond chaos op de luchthaven door een wilde staking als gevolg van boze medewerkers over de werkdruk, die door personeelstekort hoog is.

De coronapandemie kostte veel personeel op de luchthaven hun baan en veel van het vertrokken personeel keerde niet terug, omdat ze beter betaalde banen elders vonden. Ook willen mensen weer op vakantie nu de reisbeperkingen in veel landen weg zijn. Die combinatie zorgde sinds de meivakantie samen met het personeelstekort bij onder meer beveiligers en bagage-afhandelaars voor enorme drukte en chaos op de luchthaven.

Meer uit Financieel

Sterkere groei economie eurozone in derde kwartaal

LUXEMBURG (ANP) - De economie van de eurozone is in het derde kwartaal van dit jaar iets sterker gegroeid dan eerder gemeld. Volgens een nieuwe raming van het Europese statistiekbureau Eurostat bedroeg de groei 0,3 procent in vergelijking met een kwartaal eerder. Bij een eerdere schatting werd nog een groei van 0,2 procent op kwartaalbasis gemeld.

6 minuten geleden
Mist zorgt voor hinder op Eindhoven Airport

EINDHOVEN (ANP) - Eindhoven Airport heeft vrijdagochtend last van de mist die over delen van het land hangt, waardoor er geen vliegtuigen kunnen landen op de luchthaven. Dat leidt tot vertragingen en vluchten die moeten uitwijken naar Keulen en Maastricht, is te zien op de website. Er is wel startend vliegverkeer.

1 uur geleden
Luchtvaartmaatschappij IndiGo door het stof voor chaos in India

MUMBAI (ANP/RTR) - De grootste luchtvaartmaatschappij van India, IndiGo, heeft spijt betuigd voor wijdverbreide verstoringen in zijn vliegschema voor het Aziatische land. Het door oud-KLM-topman Pieter Elbers geleide bedrijf schrapte de afgelopen dagen honderden vluchten. Dat gebeurde omdat nieuwe regels rond rust- en werktijden voor piloten voor roosterproblemen zorgden.

2 uur geleden
Philips toont herstel op afwachtend Damrak na forse koersdaling

AMSTERDAM (ANP) - Philips toonde vrijdag wat herstel op de Amsterdamse beurs. Het zorgtechnologieconcern ging donderdag flink omlaag na een analistenrapport van Citi. De Amerikaanse zakenbank waarschuwde dat Philips volgend jaar meer tegenwind zou kunnen verwachten van handelstarieven en zwakkere marktomstandigheden in China en dat dit de omzetgroei kan drukken.

2 uur geleden
TikTok gaat zich houden aan socialemediaverbod jongeren Australiƫ

CANBERRA (ANP/AFP) - Ook TikTok gaat zich houden aan het socialemediaverbod in Australiƫ voor kinderen en tieners onder de 16 jaar. De Australische wet gaat op 10 december in en op die dag zal de populaire filmpjesapp jongeren blokkeren, meldt het platform. Dat betekent dat zij geen account meer kunnen aanmaken of behouden.

3 uur geleden
Bloomberg: Netflix serieuze kandidaat voor overname Warner Bros.

BURBANK (ANP) - Streamingdienst Netflix wordt een steeds grotere kanshebber voor de aankoop van grote delen van Warner Bros. Discovery. De bedrijven zijn begonnen aan exclusieve gesprekken over de overname van de film- en tv-studio's en streamingplatform HBO Max door Netflix, meldt persbureau Bloomberg op basis van ingewijden. Als het tot een deal komt, krijgt 's werelds populairste betaalde streamingdienst een van de oudste en bekendste studio's van Hollywood in handen.

3 uur geleden
Meer horecabedrijven worstelen met problematische schulden

DEN HAAG (ANP) - Meer horecabedrijven worstelen met problematische schulden. Een op de vijf horeca-ondernemingen gaf aan hiermee te worstelen in november, tegen 14 procent in november vorig jaar. Dit meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) na onderzoek onder bedrijven in de industrie, handel en diensten met vijf of meer medewerkers.

4 uur geleden