Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Drugovich vervangt Stroll bij Aston Martin in testdagen Formule 1

Drugovich vervangt Stroll bij Aston Martin in testdagen Formule 1

SAKHIR (ANP) - Het Formule 1-team van Aston Martin heeft Felipe Drugovich aangewezen als vervanger van de geblesseerde coureur Lance Stroll voor de testdagen in Bahrein. De 22-jarige Braziliaan, afgelopen seizoen kampioen van de Formule 2, neemt samen met Fernando Alonso het testwerk voor zijn rekening. De Formule 1-teams bereiden zich van donderdag tot en met zaterdag op het circuit van Sakhir voor op het seizoen, dat een week later op dezelfde plek van start gaat.

De tien renstallen mogen ieder één auto tegelijk op de baan hebben. Dat betekent dat de coureurs van alle teams elkaar afwisselen. Drugovich neemt donderdag bij Aston Martin de ochtendsessie voor zijn rekening, de Spanjaard Alonso neemt het stuur na de lunchpauze over. De verdeling voor vrijdag en zaterdag is nog niet bekend.

Stroll liep onlangs tijdens een fietsongeluk een blessure op. De 24-jarige Canadees begint in de Formule 1 aan zijn vijfde seizoen bij het team waarvan zijn vader Lawrence de eigenaar is. Stroll heeft Alonso, overgekomen van Alpine, als nieuwe teamgenoot gekregen. Hij hoopt volgende week bij de Grote Prijs van Bahrein weer achter het stuur te zitten.

Meer uit Sport

Baanwielrenner Lavreysen wint op NK keirin voor zevende keer

APELDOORN (ANP) - Baanwielrenner Harrie Lavreysen heeft in Apeldoorn voor de zevende keer de nationale titel op het onderdeel keirin gewonnen. Dat meldt wielerbond KNWU. De vijfvoudig olympisch kampioen versloeg in de finale in Omnisport Daan Kool. Het brons ging naar Jeffrey Hoogland, die vorig jaar nog tweede werd.

6 uur geleden
Schaatser De Boo grijpt olympisch ticket op 500 meter

HEERENVEEN (ANP) - Schaatser Jenning de Boo heeft zich bij het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in Heerenveen verzekerd van een ticket voor de 500 meter op de Olympische Spelen. De 21-jarige regerend wereldkampioen van Reggeborgh zorgde met 33,96 seconden voor de beste tijd na twee omlopen.

8 uur geleden
Groenewoud blijft op het OKT op 3000 meter Beune en Conijn voor

HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Marijke Groenewoud heeft op het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen de 3000 meter op haar naam geschreven. De 26-jarige Friezin van Team AH Zaanlander was met 3.54,73 sneller dan Joy Beune en Merel Conijn. Beune werd met 3.56,80 tweede, Conijn derde met 3.57,36.

9 uur geleden
Schaatser Diniz snelste op eerste 500 meter op OKT

HEERENVEEN (ANP) - Sebas Diniz heeft bij het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in Heerenveen de beste tijd gereden op de eerste 500 meter. De 23-jarige schaatser van Team IKO X2O was met 34,14 sneller dan Jenning de Boo en Merijn Scheperkamp.

10 uur geleden
Tennislegende King sceptisch over nieuwe 'Battle of the Sexes'

DUBAI (ANP/AFP) - De komende 'Battle of the Sexes' in het tennis tussen Aryna Sabalenka en Nick Kyrgios is pure show en lijkt in niets op de historische tennispartij tussen een man en een vrouw in 1973 tussen Billie Jean King en Bobby Riggs. "Het is niet hetzelfde. Bij ons ging het om sociale verandering. Mijn strijd was politiek", zei King in aanloop naar de demonstratiewedstrijd op zondag tussen Sabalenka en Kyrgios in Dubai.

16 uur geleden
KNSB: geen tweede marathon op natuurijs

UTRECHT (ANP) - Meer marathons op natuurijs komen er niet. De KNSB laat weten dat het deze korte vorstperiode blijft bij de marathon die op tweede kerstdag is verreden op de ijsbaan De Witte Poorte in Winterswijk.

16 uur geleden
Britse tennisser Draper zegt af voor Australian Open

LONDEN (ANP/AFP) - De Britse tennisser Jack Draper mist de Australian Open, het eerste grandslamtoernooi van het jaar. Draper, de nummer 10 van de wereld, komt al niet meer in actie sinds hij zich in augustus terugtrok voor de tweede ronde van de US Open vanwege een armblessure.

1 dag geleden