Droom komt uit voor Amrabat met transfer naar Manchester United
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft met Sofyan Amrabat nog een speler aan de selectie toegevoegd. De Engelse club van coach Erik ten Hag huurt de oud-speler van FC Utrecht en Feyenoord van het Italiaanse Fiorentina.
Amrabat kwam 49 keer uit voor de Marokkaanse nationale ploeg en haalde met het team vorig jaar bij het WK in Qatar de halve finales.
Hij noemt zijn overgang naar Manchester United een grote eer. "Ik heb geduld moeten hebben, maar ik ben iemand die altijd naar mijn hart luistert en nu mag ik voor mijn droomclub spelen", aldus Amrabat. Hij kijkt ernaar uit weer samen te werken met Ten Hag. Hij deed dat eerder bij FC Utrecht. "Ik weet hoe Ten Hag werkt en wat hij nodig heeft van zijn spelers. Hij heeft mij al veel geholpen in mijn carrière en ik weet dat hij dat nu ook weer zal doen om dit seizoen tot een succes te maken."
Afgelopen seizoen maakte Amrabat indruk bij Fiorentina, waarmee hij de finale van de Conference League en de Italiaanse beker bereikte.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - De KNVB gaat PEC Zwolle helpen bij het identificeren van supporters die tijdens de zogenoemde IJsselderby van afgelopen zondag met verboden gezichtsbedekkende kleding en vuurwerk voor problemen zorgden. Dat bevestigt een woordvoerder van de KNVB.
1 uur geledenZEIST (ANP) - De aanklager betaald voetbal van de KNVB heeft besloten geen straf op te leggen aan Dean James in de veelbesproken paspoortkwestie. De aanklager deed onderzoek naar de speelgerechtigheid van de speler van Go Ahead Eagles na een klacht van NAC Breda.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.
14 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
16 uur geledenPARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.
16 uur geledenZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.
21 uur geleden