Droom komt uit voor Amrabat met transfer naar Manchester United
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft met Sofyan Amrabat nog een speler aan de selectie toegevoegd. De Engelse club van coach Erik ten Hag huurt de oud-speler van FC Utrecht en Feyenoord van het Italiaanse Fiorentina.
Amrabat kwam 49 keer uit voor de Marokkaanse nationale ploeg en haalde met het team vorig jaar bij het WK in Qatar de halve finales.
Hij noemt zijn overgang naar Manchester United een grote eer. "Ik heb geduld moeten hebben, maar ik ben iemand die altijd naar mijn hart luistert en nu mag ik voor mijn droomclub spelen", aldus Amrabat. Hij kijkt ernaar uit weer samen te werken met Ten Hag. Hij deed dat eerder bij FC Utrecht. "Ik weet hoe Ten Hag werkt en wat hij nodig heeft van zijn spelers. Hij heeft mij al veel geholpen in mijn carrière en ik weet dat hij dat nu ook weer zal doen om dit seizoen tot een succes te maken."
Afgelopen seizoen maakte Amrabat indruk bij Fiorentina, waarmee hij de finale van de Conference League en de Italiaanse beker bereikte.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.
8 uur geledenRIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabië.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.
10 uur geledenTURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.
13 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.
15 uur geleden