Droom komt uit voor Amrabat met transfer naar Manchester United
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft met Sofyan Amrabat nog een speler aan de selectie toegevoegd. De Engelse club van coach Erik ten Hag huurt de oud-speler van FC Utrecht en Feyenoord van het Italiaanse Fiorentina.
Amrabat kwam 49 keer uit voor de Marokkaanse nationale ploeg en haalde met het team vorig jaar bij het WK in Qatar de halve finales.
Hij noemt zijn overgang naar Manchester United een grote eer. "Ik heb geduld moeten hebben, maar ik ben iemand die altijd naar mijn hart luistert en nu mag ik voor mijn droomclub spelen", aldus Amrabat. Hij kijkt ernaar uit weer samen te werken met Ten Hag. Hij deed dat eerder bij FC Utrecht. "Ik weet hoe Ten Hag werkt en wat hij nodig heeft van zijn spelers. Hij heeft mij al veel geholpen in mijn carrière en ik weet dat hij dat nu ook weer zal doen om dit seizoen tot een succes te maken."
Afgelopen seizoen maakte Amrabat indruk bij Fiorentina, waarmee hij de finale van de Conference League en de Italiaanse beker bereikte.
Meer uit Voetbal
BRIGHTON (ANP/RTR) - De Engelse voetballer James Milner heeft na 24 seizoenen zijn carrière beëindigd. De 40-jarige oud-international is recordhouder met 658 wedstrijden in de Premier League. Hij speelde zijn laatste twee seizoenen in dienst van Brighton & Hove Albion.
54 minuten geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - Keeper Guillermo Ochoa van Mexico gaat op voor zijn zesde WK voetbal. De 40-jarige doelman is door bondscoach Javier Aguirre opgenomen in de selectie voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. AZ-verdediger Mateo Chávez is de enige speler in de selectie die in Nederland speelt.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft in een open brief afscheid genomen van Liverpool. De Nederlandse trainer, die zaterdag na twee jaar werd ontslagen, keek terug op zijn periode bij de Engelse club en bedankte de supporters, spelers, staf, clublegendes en clubleiding.
4 uur geledenMAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
14 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
15 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
17 uur geleden