Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Droom komt uit voor Amrabat met transfer naar Manchester United

Droom komt uit voor Amrabat met transfer naar Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft met Sofyan Amrabat nog een speler aan de selectie toegevoegd. De Engelse club van coach Erik ten Hag huurt de oud-speler van FC Utrecht en Feyenoord van het Italiaanse Fiorentina.

Amrabat kwam 49 keer uit voor de Marokkaanse nationale ploeg en haalde met het team vorig jaar bij het WK in Qatar de halve finales.

Hij noemt zijn overgang naar Manchester United een grote eer. "Ik heb geduld moeten hebben, maar ik ben iemand die altijd naar mijn hart luistert en nu mag ik voor mijn droomclub spelen", aldus Amrabat. Hij kijkt ernaar uit weer samen te werken met Ten Hag. Hij deed dat eerder bij FC Utrecht. "Ik weet hoe Ten Hag werkt en wat hij nodig heeft van zijn spelers. Hij heeft mij al veel geholpen in mijn carrière en ik weet dat hij dat nu ook weer zal doen om dit seizoen tot een succes te maken."

Afgelopen seizoen maakte Amrabat indruk bij Fiorentina, waarmee hij de finale van de Conference League en de Italiaanse beker bereikte.

Meer uit Voetbal

Paris Saint-Germain steviger aan de leiding door zege op Toulouse

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.

3 uur geleden
ADO Den Haag loopt door zege op Jong Ajax uit op SC Cambuur

DEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.

3 uur geleden
NEC-middenvelder Chery stopt als international van Suriname

NIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

4 uur geleden
Liverpool-coach Slot mist keeper Alisson tegen City en PSG

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.

9 uur geleden
AZ-aanvoerder Clasie keert na blessure terug in selectie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.

10 uur geleden
Vitesse ziet voorlopig af van aanstellen technisch manager

ARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.

10 uur geleden
Spits Miedema mist WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk

ZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.

10 uur geleden