Drommel, Ramalho en Gutiérrez bekeren met PSV tegen Sparta
ROTTERDAM (ANP) - Joël Drommel verdedigt het doel van PSV in het uitduel met Sparta Rotterdam in de tweede ronde van de KNVB-beker. Trainer Ruud van Nistelrooij is tevreden over zijn tweede doelman. "Hij verdient het om te spelen in het bekertoernooi", zei hij. "Hij is een uitstekende prof. We geloven in hem en hij stelt zich goed op."
Drommel is dit seizoen de tweede doelman van PSV, achter Walter Benítez die zaterdag nog onder de lat stond tijdens het competitieduel met Sparta (0-0). Hij verloor vorig seizoen zijn basisplaats bij de club uit Eindhoven. Met Yvon Mvogo onder de lat won PSV afgelopen jaar de bekerfinale tegen Ajax (2-1).
André Ramalho en Érick Gutiérrez verschijnen ook aan de aftrap voor PSV. Zij vervangen Armando Obispo en Joey Veerman, die zaterdag nog wel aan het competitieduel met Sparta begonnen.
Sparta Rotterdam begint met dezelfde spelers als zaterdag in Eindhoven. Het bekerduel tussen Sparta en PSV begint om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Denzel Dumfries, Nathan Aké en Cody Gakpo zijn achter Virgil van Dijk de reserve-aanvoerders van het Nederlands elftal. Bondscoach Xavi Hernández vertelde dat een dag voor de eerste wedstrijd tegen Duitsland in de Nations League.
1 uur geledenOEIRAS (ANP/RTR) - Voorzitter Aleksander Čeferin van de UEFA heeft aangegeven dat het vertrouwen nog niet is hersteld na de inmiddels ingetrokken commercialiseringsplannen van de FIFA. "Het project dat de eenheid van het wereldvoetbal verbrak mag dan geschrapt zijn, maar het geschonden vertrouwen is niet teruggekeerd; het herstellen daarvan is nu onze taak", zei Čeferin woensdag.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Virgil van Dijk voelt te weinig waardering bij het Nederlands elftal. De aanvoerder sprak zich daarover woensdag uit tijdens een persconferentie, waar hij een wat geprikkelde indruk maakte.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber maakt donderdag deel uit van de wedstrijdselectie van het Nederlands elftal voor de thuiswedstrijd tegen Duitsland in de Nations League. Dat zei bondscoach Xavi Hernández woensdag op een persconferentie.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Vlak voor de interland in de Nations League tussen Nederland en Duitsland in de Johan Cruijff ArenA is er een minuut stilte om Bartina Koeman te herdenken. Dat meldt de KNVB.
15 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Kerstin Casparij is de Champions League met haar club Manchester City begonnen met een 2-2-gelijkspel bij Bayern München. De Oranje-international maakte in de 28e minuut een eigen doelpunt, waardoor haar ploeg op een 2-0-achterstand kwam. Door doelpunten van Beth Mead en Carlotta Wamser pakte City alsnog een punt.
16 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft hard uitgehaald naar Javier Tebas, de voorzitter van de belangrijkste Spaanse voetbalcompetities. In een verklaring op de site van de Madrileense club is onder meer te lezen dat Real vindt dat het Spaanse voetbal dringend ander leiderschap nodig heeft.
19 uur geleden