Driouech richt zich na mislopen transfer naar PSV op Excelsior
ROTTERDAM (ANP) - Couhaib Driouech richt zich na het mislopen van een transfer naar PSV of Feyenoord weer op Excelsior. De aanvaller wil vrijdag gewoon meedoen in de uitwedstrijd tegen Almere City FC, liet zijn zaakwaarnemer Annas El Ghouche bij ESPN weten, kort na het afketsen van de overgang.
Driouech stond in de belangstelling van Feyenoord en PSV. De Rotterdammers haakten donderdag als eerste club af. Terwijl PSV en Excelsior nog met elkaar in onderhandeling waren, vertrokken Driouech en El Ghouche alvast naar Eindhoven, mede met het oog op de medische keuring die enkele uren in beslag neemt. Tot een akkoord kwam het uiteindelijk niet.
"Excelsior had op het begin aangegeven dat de club zou meewerken aan de transfer, zodra ze een goede vervanger in huis hadden. PSV heeft er alles aan gedaan om Driouech binnen te halen, maar er was nog geen goede vervanger", aldus El Ghouche bij ESPN. "We waren onderweg naar Eindhoven. Maar de laatste mogelijke opvolger voor Couhaib bij Excelsior was ondertussen van de baan en kregen wij geen toestemming om door te gaan met de deal."
Stap hogerop
El Ghouche denkt niet dat Driouech veel last heeft van het mislopen van de transfer. Na dit seizoen hoopt de in Beverwijk geboren speler alsnog een stap hogerop te maken.
PSV raakte Yorbe Vertessen kwijt aan Union Berlin en gaat nu zonder vervanger voor hem de komende maanden verder.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
34 minuten geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.
35 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
10 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.
14 uur geledenBARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.
14 uur geleden