Driouech richt zich na mislopen transfer naar PSV op Excelsior
ROTTERDAM (ANP) - Couhaib Driouech richt zich na het mislopen van een transfer naar PSV of Feyenoord weer op Excelsior. De aanvaller wil vrijdag gewoon meedoen in de uitwedstrijd tegen Almere City FC, liet zijn zaakwaarnemer Annas El Ghouche bij ESPN weten, kort na het afketsen van de overgang.
Driouech stond in de belangstelling van Feyenoord en PSV. De Rotterdammers haakten donderdag als eerste club af. Terwijl PSV en Excelsior nog met elkaar in onderhandeling waren, vertrokken Driouech en El Ghouche alvast naar Eindhoven, mede met het oog op de medische keuring die enkele uren in beslag neemt. Tot een akkoord kwam het uiteindelijk niet.
"Excelsior had op het begin aangegeven dat de club zou meewerken aan de transfer, zodra ze een goede vervanger in huis hadden. PSV heeft er alles aan gedaan om Driouech binnen te halen, maar er was nog geen goede vervanger", aldus El Ghouche bij ESPN. "We waren onderweg naar Eindhoven. Maar de laatste mogelijke opvolger voor Couhaib bij Excelsior was ondertussen van de baan en kregen wij geen toestemming om door te gaan met de deal."
Stap hogerop
El Ghouche denkt niet dat Driouech veel last heeft van het mislopen van de transfer. Na dit seizoen hoopt de in Beverwijk geboren speler alsnog een stap hogerop te maken.
PSV raakte Yorbe Vertessen kwijt aan Union Berlin en gaat nu zonder vervanger voor hem de komende maanden verder.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Real Madrid heeft aanvaller Gonzalo García verkocht aan het Engelse Fulham. De 22-jarige Spanjaard heeft een contract voor vijf jaar getekend, met een optie voor nog een extra jaar, meldt de club uit Londen.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ verhuurt verdediger Alexandre Penetra (24) aan het gepromoveerde Çorum FK, dat komend seizoen uitkomt in de hoogste Turkse voetbalcompetitie. In de huurovereenkomst is ook een optie tot koop opgenomen, meldt de club uit Alkmaar.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - De Britse voetballer Jordan Henderson vervolgt zijn carrière bij Chelsea. De oud-Ajacied heeft in Londen een contract voor twee jaar getekend, meldt de club.
10 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De Amerikaanse voetbalbond heeft het contract van bondscoach Mauricio Pochettino verlengd tot en met het WK van 2030. Het contract van de 54-jarige Argentijn, die in 2024 werd aangesteld, liep na het afgelopen WK af.
13 uur geledenZÜRICH (ANP/DPA) - De UEFA zou FIFA-voorzitter Gianni Infantino met juridische stappen dreigen vanwege het inmiddels mislukte plan om een belang in de commerciële rechten van het WK te verkopen. Volgens onder meer de Britse krant The Telegraph heeft de UEFA de FIFA-voorzitter vrijdag in een brief opgeroepen om geen materiaal over het voorstel te vernietigen.
15 uur geledenCARDIFF (ANP/RTR/DPA) - De voetbalbond van Wales (FAW) heeft als eerste bond aangekondigd zijn steun in te trekken voor de herverkiezing van FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De FAW besloot hiertoe vanwege het mislukte plan om een belang in de commerciële rechten van het WK te verkopen.
17 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Sportief directeur Andreas Rettig van de Duitse voetbalbond (DFB) meent dat de relatie tussen de DFB en de FIFA onherstelbaar is beschadigd na de affaire rond het plan van de wereldvoetbalbond en voorzitter Gianni Infantino voor particuliere investeringen bij WK's en andere kwesties rond het leiderschap.
18 uur geleden