Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Driouech richt zich na mislopen transfer naar PSV op Excelsior

Driouech richt zich na mislopen transfer naar PSV op Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Couhaib Driouech richt zich na het mislopen van een transfer naar PSV of Feyenoord weer op Excelsior. De aanvaller wil vrijdag gewoon meedoen in de uitwedstrijd tegen Almere City FC, liet zijn zaakwaarnemer Annas El Ghouche bij ESPN weten, kort na het afketsen van de overgang.

Driouech stond in de belangstelling van Feyenoord en PSV. De Rotterdammers haakten donderdag als eerste club af. Terwijl PSV en Excelsior nog met elkaar in onderhandeling waren, vertrokken Driouech en El Ghouche alvast naar Eindhoven, mede met het oog op de medische keuring die enkele uren in beslag neemt. Tot een akkoord kwam het uiteindelijk niet.

"Excelsior had op het begin aangegeven dat de club zou meewerken aan de transfer, zodra ze een goede vervanger in huis hadden. PSV heeft er alles aan gedaan om Driouech binnen te halen, maar er was nog geen goede vervanger", aldus El Ghouche bij ESPN. "We waren onderweg naar Eindhoven. Maar de laatste mogelijke opvolger voor Couhaib bij Excelsior was ondertussen van de baan en kregen wij geen toestemming om door te gaan met de deal."

Stap hogerop

El Ghouche denkt niet dat Driouech veel last heeft van het mislopen van de transfer. Na dit seizoen hoopt de in Beverwijk geboren speler alsnog een stap hogerop te maken.

PSV raakte Yorbe Vertessen kwijt aan Union Berlin en gaat nu zonder vervanger voor hem de komende maanden verder.

Meer uit Voetbal

Gastland Marokko speelt finale Afrika Cup tegen Senegal

RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.

6 uur geleden
Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

15 uur geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

15 uur geleden
Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

16 uur geleden
PSV na eenvoudige zege tegen FC Den Bosch naar kwartfinale beker

DEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.

16 uur geleden
Napoli speelt tegen Parma voor de derde keer op rij gelijk

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).

18 uur geleden
Senegal ten koste van Egypte naar finale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.

19 uur geleden