Driouech richt zich na mislopen transfer naar PSV op Excelsior
ROTTERDAM (ANP) - Couhaib Driouech richt zich na het mislopen van een transfer naar PSV of Feyenoord weer op Excelsior. De aanvaller wil vrijdag gewoon meedoen in de uitwedstrijd tegen Almere City FC, liet zijn zaakwaarnemer Annas El Ghouche bij ESPN weten, kort na het afketsen van de overgang.
Driouech stond in de belangstelling van Feyenoord en PSV. De Rotterdammers haakten donderdag als eerste club af. Terwijl PSV en Excelsior nog met elkaar in onderhandeling waren, vertrokken Driouech en El Ghouche alvast naar Eindhoven, mede met het oog op de medische keuring die enkele uren in beslag neemt. Tot een akkoord kwam het uiteindelijk niet.
"Excelsior had op het begin aangegeven dat de club zou meewerken aan de transfer, zodra ze een goede vervanger in huis hadden. PSV heeft er alles aan gedaan om Driouech binnen te halen, maar er was nog geen goede vervanger", aldus El Ghouche bij ESPN. "We waren onderweg naar Eindhoven. Maar de laatste mogelijke opvolger voor Couhaib bij Excelsior was ondertussen van de baan en kregen wij geen toestemming om door te gaan met de deal."
Stap hogerop
El Ghouche denkt niet dat Driouech veel last heeft van het mislopen van de transfer. Na dit seizoen hoopt de in Beverwijk geboren speler alsnog een stap hogerop te maken.
PSV raakte Yorbe Vertessen kwijt aan Union Berlin en gaat nu zonder vervanger voor hem de komende maanden verder.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Arjan Veurink kan in het WK-kwalificatieduel zaterdag met Ierland in Utrecht weer beschikken over Daniëlle van de Donk. De 34-jarige middenveldster keert terug na een lange afwezigheid, waarin ze twijfelde over haar toekomst bij Oranje. Het is de tweede kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië. Nederland speelde dinsdag met 2-2 gelijk in Polen.
3 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - De WK-wedstrijden in Mexico zullen worden beveiligd door 100.000 politieagenten, militairen en andere beveiligers. Dat heeft de Mexicaanse overheid vrijdag bekendgemaakt. Woensdag vond er een overleg plaats tussen het Mexicaanse veiligheidskabinet en wereldvoetbalbond FIFA.
4 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Middenvelder Jesse Lingard (33) wordt ploeggenoot van Memphis Depay bij de Braziliaanse club Corinthians. De voormalig Engels international en speler van Manchester United komt transfervrij over naar de club uit São Paulo, nadat zijn contract op 1 januari was afgelopen bij FC Seoul uit Zuid-Korea. Lingard heeft een contract getekend tot en met december 2026.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie heeft met de spelersgroep van Feyenoord gesproken over de mentaliteit van de spelers in de wedstrijd tegen FC Twente, die afgelopen zondag met 2-0 werd verloren. Dat zei de trainer van de nummer 2 van de Eredivisie op een persconferentie in aanloop naar het uitduel met NAC Breda van zondag.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim van Ajax heeft de hoop op de tweede plek in de Eredivisie nog niet opgegeven, na het teleurstellende gelijkspel bij PEC Zwolle van vorige week (0-0). "Dat lijkt me ook logisch, als je ziet hoeveel wedstrijden er nog zijn en hoeveel punten we achterstaan. Het valt binnen de marge", zei de coach een dag voor het uitduel met FC Groningen van zaterdag.
10 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De voetbalbond van Marokko heeft drie maanden voor het WK voetbal Mohamed Ouahbi aangesteld als nieuwe bondscoach. De Marokkaans-Belgische coach vervangt Walid Regragui, die donderdag afscheid nam.
12 uur geledenRABAT (ANP) - Het Marokkaanse voetbalelftal moet drie maanden voor het WK voetbal op zoek naar een nieuwe bondscoach. Walid Regragui heeft via sociale media zijn vertrek als bondscoach aangekondigd met een afscheidsvideo.
21 uur geleden