Driouech richt zich na mislopen transfer naar PSV op Excelsior
ROTTERDAM (ANP) - Couhaib Driouech richt zich na het mislopen van een transfer naar PSV of Feyenoord weer op Excelsior. De aanvaller wil vrijdag gewoon meedoen in de uitwedstrijd tegen Almere City FC, liet zijn zaakwaarnemer Annas El Ghouche bij ESPN weten, kort na het afketsen van de overgang.
Driouech stond in de belangstelling van Feyenoord en PSV. De Rotterdammers haakten donderdag als eerste club af. Terwijl PSV en Excelsior nog met elkaar in onderhandeling waren, vertrokken Driouech en El Ghouche alvast naar Eindhoven, mede met het oog op de medische keuring die enkele uren in beslag neemt. Tot een akkoord kwam het uiteindelijk niet.
"Excelsior had op het begin aangegeven dat de club zou meewerken aan de transfer, zodra ze een goede vervanger in huis hadden. PSV heeft er alles aan gedaan om Driouech binnen te halen, maar er was nog geen goede vervanger", aldus El Ghouche bij ESPN. "We waren onderweg naar Eindhoven. Maar de laatste mogelijke opvolger voor Couhaib bij Excelsior was ondertussen van de baan en kregen wij geen toestemming om door te gaan met de deal."
Stap hogerop
El Ghouche denkt niet dat Driouech veel last heeft van het mislopen van de transfer. Na dit seizoen hoopt de in Beverwijk geboren speler alsnog een stap hogerop te maken.
PSV raakte Yorbe Vertessen kwijt aan Union Berlin en gaat nu zonder vervanger voor hem de komende maanden verder.
Meer uit Voetbal
STUTTGART (ANP/DPA) - Na de coming-out van jeugdtrainer Christian Dobrick van FC St. Pauli heeft de Duitse bondscoach Julian Nagelsmann zich sterk gemaakt voor een open benadering van homoseksualiteit in het voetbal. "Ik vind het heel jammer dat we dit nog steeds moeten bespreken. Het is schandalig dat je me deze vraag moet stellen", zei Nagelsmann in een interview met RTL/ntv.
21 minuten geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman rekent erop dat alle spelers, supporters en journalisten veilig naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kunnen. "Daar moet duidelijkheid over komen en dat moet goed geregeld worden", zei hij op een persconferentie voor de oefeninterland van dinsdag tegen Ecuador. "Dat ligt niet alleen bij de KNVB, maar bij alle bonden. Dat ligt bij de hele organisatie, ook bij de FIFA. Ik geloof dat het goed geregeld gaat worden. Daar gaan we wel van uit. Ik vind het terecht dat men eist dat spelers en fans veilig moeten zijn tijdens het WK."
26 minuten geledenZEIST (ANP) - Ronald Koeman heeft Memphis Depay in een persoonlijk gesprek verteld dat hij 'superfit' moet zijn om het Nederlands elftal beter te maken op het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De geblesseerde spits kwam zondag een besloten training van Oranje voor het oefenduel van dinsdag met Ecuador bekijken en lunchte met de selectie.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam kan ook volgend seizoen een beroep doen op aanvaller Henk Veerman. De nummer 15 van de Eredivisie lichtte een optie in het contract van de 35-jarige Volendammer.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Ajax heeft van alle clubs in het Nederlands betaald voetbal het meeste geld uitgegeven aan voetbalmakelaars tijdens het seizoen 2024-2025. De Amsterdammers maakten in totaal bijna 21,5 miljoen euro over aan voetbalmakelaars. Gezamenlijk gaven de clubs 67 miljoen euro uit in de periode van 1 juli 2024 tot en met 30 juni 2025. Dat maakte de KNVB maandag bekend.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Noa Lang is begonnen aan de laatste training van het Nederlands elftal voor het oefenduel met Ecuador in Eindhoven. De vleugelaanvaller miste vrijdag de vriendschappelijke interland tegen Noorwegen (2-1) door een duimblessure.
3 uur geledenAUCKLAND (ANP) - De voetballers van Kaapverdië hebben in Auckland een oefenduel met Finland gewonnen. De ploeg, die zich met veel Rotterdamse spelers heeft geplaatst voor het WK van komende zomer, won de wedstrijd in het kader van de nieuwe FIFA Series na strafschoppen. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1.
7 uur geleden