Drie wijzigingen bij België voor WK-duel met Marokko
DOHA (ANP) - De Belgische bondscoach Roberto Martínez heeft zijn ploeg voor het WK-duel met Marokko op drie plaatsen gewijzigd ten opzichte van de wedstrijd tegen Canada. Martínez heeft in zijn basis plaats ingeruimd voor Amadou Onana, Thorgan Hazard en Thomas Meunier. Zij nemen de plaatsen in van Youri Tielemans, Yannick Carrasco en Leander Dendoncker. Aanvaller Romelu Lukaku zit op de bank bij de Belgen, die Canada moeizaam met 1-0 versloegen. Hij kan mogelijk zijn eerste minuten maken na een blessure.
Marokko treedt aan met dezelfde elf als tegen Kroatië (0-0). Dat betekent dat oud-Ajacied Noussair Mazraoui, die kampte met een heupblessure, voldoende hersteld is.
Het duel begint om 14.00 uur.
Meer uit Voetbal
ZENICA (ANP/BELGA) - De Italiaanse bondscoach Gennaro Gattuso is "helemaal leeg" nadat zijn land voor de derde keer op rij het WK voetbal is misgelopen. "Dit doet pijn. Mijn spelers hebben er alles aan gedaan. We hadden deze kwalificatie zo hard nodig. Voor onszelf, onze families, het Italiaanse voetbal en het hele land", zei de oud-international na de nederlaag via strafschoppen tegen Bosnië en Herzegovina. De stand na de reguliere speeltijd en verlenging was 1-1.
10 minuten geledenMONTERREY (ANP) - Irak heeft zich met een 2-1-zege op Bolivia als 48e en laatste land geplaatst voor het WK voetbal van komende zomer. Het duel in het Mexicaanse Monterrey was de laatste play-off voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
30 minuten geledenGUADALAJARA (ANP) - De Democratische Republiek Congo heeft zich voor de tweede keer in de geschiedenis geplaatst voor het WK voetbal. Het nationale elftal van het land won in het Mexicaanse Guadalajara de finale van de intercontinentale play-offs na verlenging met 1-0 van Jamaica.
5 uur geledenPRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.
9 uur geledenSOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.
10 uur geleden