Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Drie wijzigingen bij België voor WK-duel met Marokko

Drie wijzigingen bij België voor WK-duel met Marokko

DOHA (ANP) - De Belgische bondscoach Roberto Martínez heeft zijn ploeg voor het WK-duel met Marokko op drie plaatsen gewijzigd ten opzichte van de wedstrijd tegen Canada. Martínez heeft in zijn basis plaats ingeruimd voor Amadou Onana, Thorgan Hazard en Thomas Meunier. Zij nemen de plaatsen in van Youri Tielemans, Yannick Carrasco en Leander Dendoncker. Aanvaller Romelu Lukaku zit op de bank bij de Belgen, die Canada moeizaam met 1-0 versloegen. Hij kan mogelijk zijn eerste minuten maken na een blessure.

Marokko treedt aan met dezelfde elf als tegen Kroatië (0-0). Dat betekent dat oud-Ajacied Noussair Mazraoui, die kampte met een heupblessure, voldoende hersteld is.

Het duel begint om 14.00 uur.

Meer uit Voetbal

KNVB wil andere opzet FIFA én internationale top organiseren

ZEIST (ANP) - De KNVB wil niet alleen een andere FIFA-voorzitter dan Gianni Infantino, maar pleit ook voor een andere opzet bij de wereldvoetbalbond. Daarvoor stelt de Nederlandse voetbalbond voor om een internationale top over de toekomst van FIFA te organiseren in Amsterdam.

51 minuten geleden
Ajax voegt transfervrije Sofyan Amrabat aan selectie toe

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft Sofyan Amrabat aan de selectie toegevoegd. De 30-jarige verdedigende middenvelder heeft in Amsterdam een contract getekend tot en met 30 juni 2028.

1 uur geleden
Messi leidt Inter Miami met vier goals naar ruime zege

MIAMI (ANP/AFP/RTR) - Lionel Messi heeft Inter Miami met vier doelpunten naar een 7-1-zege op CF Montréal geleid. Het was de eerste keer dat de Argentijnse vedette vier keer in één wedstrijd scoorde in de Amerikaanse voetbalcompetitie Major League Soccer. In zijn lange profcarrière was het de negende keer.

2 uur geleden
Schuurs na treffer bij rentree: het was alsof ik in een droom zat

ZWOLLE (ANP) - Voor Perr Schuurs voelde het alsof hij in een droom zat. De 26-jarige verdediger maakte voor NEC in de wedstrijd bij PEC Zwolle zijn rentree op het voetbalveld na bijna drie jaar en scoorde de 1-3 bij zijn eerste balcontact. "Onbeschrijflijk en niet normaal", reageerde hij bij ESPN.

11 uur geleden
Chery en 'herintreder' Schuurs bezorgen NEC zege bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - NEC heeft bij PEC Zwolle de tweede zege van het seizoen geboekt. De ploeg van coach Dick Schreuder won met 3-1, mede door een treffer van Perr Schuurs, die na bijna drie jaar blessureleed zijn rentree op het voetbalveld maakte.

12 uur geleden
AZ blijft foutloos in Eredivisie na thuiszege op Go Ahead Eagles

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zaterdagavond ook de vierde wedstrijd van het Eredivisieseizoen gewonnen. In eigen huis werd Go Ahead Eagles met 5-2 verslagen. AZ heeft de maximale 12 punten uit vier wedstrijden en zal ook na de vierde speelronde koploper blijven in de competitie.

14 uur geleden
Tottenham Hotspur in tweede duel onderuit tegen Newcastle United

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft ook zijn tweede wedstrijd dit seizoen in de Premier League verloren. In eigen huis ging de ploeg van trainer Roberto De Zerbi met 2-0 onderuit tegen Newcastle United.

14 uur geleden