Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Drie verdachten schietpartij Vlaardingen blijven langer vast

Drie verdachten schietpartij Vlaardingen blijven langer vast

VLAARDINGEN (ANP) - De drie mannen die afgelopen weekend zijn aangehouden na een schietpartij in Vlaardingen blijven veertien dagen langer vastzitten. Dat heeft de rechter-commissaris woensdag bepaald. Bij dat schietincident raakte een 29-jarige man uit Vlaardingen zwaargewond.

De drie worden er onder andere van verdacht iets te maken te hebben met de verdovende middelen die in het huis tegenover het huis van het slachtoffer gevonden zijn. "Het onderzoek naar hun betrokkenheid bij de schietpartij is in volle gang", zo meldt het Openbaar Ministerie verder.

De schietpartij was rond 02.00 uur in de nacht van zaterdag op zondag in een huis aan de Geert Grootelaan. Bij de aanhouding van een van de drie verdachten werden waarschuwingsschoten gelost en werd uiteindelijk ook gericht geschoten. Deze 24-jarige man uit Den Haag werd niet geraakt. De andere verdachten zijn een 23-jarige man uit Vlaardingen en een 31-jarige man, die in de woning tegenover het slachtoffer is aangehouden. De burgemeester van Vlaardingen heeft allebei de woningen gesloten.

Meer uit Binnenland

Man neergeschoten in centrum Rotterdam, met spoed naar ziekenhuis

ROTTERDAM (ANP) - In het centrum van Rotterdam is zaterdagochtend vroeg een man neergeschoten. Hij is met spoed naar het ziekenhuis gebracht, meldt de politie.

12 minuten geleden
Politie houdt verdachte aan na steekincident in Helmond

HELMOND (ANP) - Twee bewoners zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag gewond geraakt bij een steekincident in een woning aan het Soesterbergplein in Helmond. Dat meldt de politie op X.

6 uur geleden
Tielen: lichtpuntjes aanpak seksueel grensoverschrijdend gedrag

DEN HAAG (ANP) - Staatssecretaris Judith Tielen van Onderwijs en Emancipatie ziet een lichte verbetering in de mate waarin mensen seksueel grensoverschrijdend gedrag herkennen. Dat geldt ook voor het urgentiegevoel bij deze problematiek, de ervaring op het werk en hoe mensen handelen wanneer ze geconfronteerd worden met een situatie van seksueel grensoverschrijdend gedrag.

9 uur geleden
Harde kern ADO belooft Den Haag bescherming tegen Gen Z-betogers

DEN HAAG (ANP) - De harde kern van Eredivisieclub ADO Den Haag heeft op Instagram aangekondigd zaterdag de stad te zullen "beschermen" tegen eventueel geweld door de aangekondigde jongerendemonstratie op het Malieveld. Het is onduidelijk wie de initiatiefnemers van het protest zijn.

10 uur geleden
Kabinet praat zaterdag verder met oppositie op Catshuis

DEN HAAG (ANP) - Het kabinet praat zaterdag verder met de oppositie over het belastingplan, dat meldt een woordvoerder van premier Rob Jetten. Naast de premier zijn vicepremiers Dilan Yeşilgöz en Bart van den Brink en minister Eelco Heinen en staatssecretaris Eelco Eerenberg (Financiën) bij de gesprekken op het Catshuis.

10 uur geleden
Zeehondencentrum WEC stelt faillissementsaanvraag voorlopig uit

LAUWERSOOG (ANP) - Het Werelderfgoedcentrum Waddenzee (WEC) stelt zijn faillissementsaanvraag voorlopig uit. Dat heeft het bestuur van het WEC vrijdagavond bekendgemaakt. Door "overweldigende steun vanuit de samenleving" kan het zeehondencentrum voorlopig doordraaien en rustig zoeken naar "nieuwe mogelijkheden voor de toekomst". De afgelopen drie weken werd 1,3 miljoen euro ingezameld.

10 uur geleden
Heerma wil restzetelverdeling voor nu niet aanpassen

DEN HAAG (ANP) - Binnenlandminister Pieter Heerma (CDA) wil voor nu niet verder met een wetsvoorstel dat regelt dat politieke partijen bij decentrale verkiezingen minstens één zetel moeten hebben om kans te maken op een restzetel. De restzetelverdeling geldt al voor de Tweede Kamerverkiezingen, maar zou na de wetswijziging ook tellen voor de verkiezingen van gemeenteraden, provinciale staten, waterschappen en eilandraden.

10 uur geleden