
Drie verdachten aangehouden na zware mishandeling in Voorschoten
VOORSCHOTEN (ANP) - De politie heeft zaterdagochtend drie mannen aangehouden na een zware mishandeling op de Burgemeester van der Hoevenlaan in Voorschoten. Een 19-jarige inwoner uit Voorschoten raakte hierbij gewond. Hij ligt nog in het ziekenhuis.
De man werd rond 03.50 uur tegen de grond geslagen na een ruzie. Het slachtoffer werd bloedend aangetroffen door agenten. Volgens een getuige vielen drie onbekende mannen het slachtoffer en drie van zijn vrienden lastig. Kort daarop vond de mishandeling plaats. Ook probeerden de daders nog een jas te stelen. Vervolgens zijn ze weggereden in een zwarte Volkswagen.
De auto werd enige tijd later door een surveillance-eenheid aangetroffen op de Middelgeestlaan in Voorschoten. De drie inzittenden, mannen van 17, 18 en 19 jaar oud, werden aangehouden. Alle drie de verdachten komen uit Den Haag.
In het voertuig werden door de agenten meerdere steekwapens aangetroffen. De verdachten zitten nog vast en worden gehoord.
Meer uit Binnenland
UTRECHT (ANP) - De problemen met het treinverkeer bij Rotterdam door een storing in een spoortunnel duren nog zeker tot zondag 14.15 uur. Dat meldt NS. Er rijden geen hsl-treinen tussen Rotterdam en Breda en ook tussen Rotterdam en Dordrecht rijden geen treinen.
1 uur geledenBREDA (ANP) - De politie heeft in Breda een 43-jarige man uit Rijsbergen aangehouden, die mogelijk iets te maken heeft met een explosie bij een bedrijf aan de Oosterstraat, aldus de politie op X.
2 uur geledenHORST (ANP) - In de woning in het Limburgse Horst waar mogelijk een gaskraan was opengedraaid is een overleden persoon aangetroffen. Dat meldt de Limburgse politie op Facebook.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Bij de Milieudienst Rijnmond (DCMR) zijn zaterdagavond tientallen klachten binnengekomen over geluidsoverlast door het dance- en technofestival Boothstock in het Kralingse Bos. De klachten komen uit Rotterdam en Capelle aan den IJssel.
12 uur geledenPERPIGNAN (ANP) - Door het begin van de vakantie was het zaterdag erg druk op de Franse snelwegen. Op het drukste moment stond er 1086 kilometer file in Frankrijk, meldt de ANWB. De toeristenorganisatie zag onder meer bijna twee uur vertraging op de A9 van Montpellier naar Perpignan.
17 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Het doet Nienke Wijnhoven "pijn" dat Jeroen Rietbergen definitief niet wordt vervolgd in de zedenzaak rondom The Voice of Holland. Nu de juridische weg is afgesloten, is het tijd alles te verwerken, schrijft de zangeres op Instagram.
17 uur geledenHOLLYWOOD (ANP) - De Nederlandse film Doodgewoon van regisseur Ronald Zuidinga is dit jaar in de race voor een Studenten Oscar. Dat heeft de Academy in Hollywood, die de prijzen uitreikt, bekendgemaakt. De film is een van de vijftien kanshebbers in de categorie beste dramafilm.
20 uur geleden