Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Drie verdachten aangehouden na zware mishandeling in Voorschoten

Drie verdachten aangehouden na zware mishandeling in Voorschoten

VOORSCHOTEN (ANP) - De politie heeft zaterdagochtend drie mannen aangehouden na een zware mishandeling op de Burgemeester van der Hoevenlaan in Voorschoten. Een 19-jarige inwoner uit Voorschoten raakte hierbij gewond. Hij ligt nog in het ziekenhuis.

De man werd rond 03.50 uur tegen de grond geslagen na een ruzie. Het slachtoffer werd bloedend aangetroffen door agenten. Volgens een getuige vielen drie onbekende mannen het slachtoffer en drie van zijn vrienden lastig. Kort daarop vond de mishandeling plaats. Ook probeerden de daders nog een jas te stelen. Vervolgens zijn ze weggereden in een zwarte Volkswagen.

De auto werd enige tijd later door een surveillance-eenheid aangetroffen op de Middelgeestlaan in Voorschoten. De drie inzittenden, mannen van 17, 18 en 19 jaar oud, werden aangehouden. Alle drie de verdachten komen uit Den Haag.

In het voertuig werden door de agenten meerdere steekwapens aangetroffen. De verdachten zitten nog vast en worden gehoord.

Meer uit Binnenland

Inspectie onderzoekt Yes We Can Clinics na BOOS-uitzending

DEN HAAG (ANP) - De Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) doet onderzoek naar Yes We Can Clinics. De kliniek voor hulp aan jonge mensen met psychische problemen of verslaving was onderwerp van een kritische aflevering van het programma BOOS begin deze maand.

2 uur geleden
Studentenbond aan gemeenten: versoepel regels rond kamerverhuur

UTRECHT (ANP) - Veel studentensteden hebben regels die het realiseren van meer studentenkamers belemmeren. Dat meldt de Landelijke Studentenvakbond (LSVb) na onderzoek onder vijftien gemeenten, waaronder Amsterdam, Leiden, Utrecht, Groningen en Eindhoven. De studentenbond hoopt dat gemeenten het beleid rond woningdeelregels versoepelen, zodat er meer studentenkamers bijkomen en de tekorten worden verminderd.

3 uur geleden
Rode Kruis ziet meer mensen in de knel komen door energiekosten

DEN HAAG (ANP) - Het Rode Kruis vreest dat ondanks maatregelen van het kabinet meer mensen om hulp komen vragen doordat ze door stijgende brandstof- en energieprijzen in geldnood komen. De organisatie krijgt al signalen van mensen die zeggen hun boodschappen niet meer te kunnen betalen.

4 uur geleden
Eerste NS-hoofdconducteurs aan het werk met bodycam

DEN HAAG (ANP) - Een handjevol NS-hoofdconducteurs is vanaf dinsdag aan het werk met een bodycam. Het is de bedoeling dat alle hoofdconducteurs er aan het eind van het jaar een dragen. Volgens een NS-woordvoerder gaat het om zo'n 3500 medewerkers. Een bodycam werkt de-escalerend, zo bleek uit een eerdere proef van de NS met de apparaten. Als er toch iets gebeurt kunnen de beelden dienen als bewijsmateriaal.

4 uur geleden
Opnieuw weinig hommels geteld tijdens Nationale Bijentelling

LEIDEN (ANP) - Opnieuw zijn er weinig hommels geteld tijdens de Nationale Bijentelling, meldt de organisatie achter de jaarlijkse telling door burgers. Dit jaar telden ruim 2200 mensen in totaal zo'n 46.000 bijen en andere bestuivers.

4 uur geleden
Milieudefensie komt met dagvaarding in tweede zaak tegen Shell

DEN HAAG (ANP) - Milieudefensie dient dinsdag een dagvaarding in tegen Shell. De klimaatclub eist dat Shell stopt met het aanboren van nieuwe olie- en gasvelden en dat de multinational de uitstoot van broeikasgassen tussen 2030 en 2050 stapsgewijs vermindert.

11 uur geleden
Politie grijpt in na vuurwerk bij azc-protest Loosdrecht

LOOSDRECHT (ANP) - De politie heeft maandagavond het gebied rond het gemeentehuis in het Noord-Hollandse dorp Loosdrecht ontruimd. Dat gebeurde tijdens een anti-azc-demonstratie. Dat bevestigt de gemeente, die spreekt van een grimmig einde. Eerder hadden de gemeente en politie nog aangekondigd "niet te zullen tolereren dat personen de demonstratie aangrijpen om strafbare feiten te plegen of ernstige wanordelijkheden te organiseren".

12 uur geleden