Drie titels voor turnster Visser op finaledag NK
ROTTERDAM (ANP) - Turnster Naomi Visser heeft op de finaledag van de NK turnen in Rotterdam nog drie titels gepakt. Visser, die zaterdag ook al de beste was in de meerkamp, veroverde goud op brug (13,800), balk (13,300) en vloer (12,950). Jordi Hagenaar was bij de mannen goed voor twee gouden medailles.
Hagenaar, die zaterdag de Nederlandse meerkamptitel greep, turnde zondag naar goud aan ringen (13,200) en op voltige (13,300). Op dat laatste toestel eindigde hij nipt voor Frank Rijken (13,250). Loran de Munck, die zaterdag tijdens de kwalificaties met 14,800 nog de beste was op voltige, kwam na fouten in zijn oefening niet verder dan plek vier (12,650).
Rick Jacobs was met 13,500 punten de beste op het onderdeel vloer. Jermain Grünberg won aan brug (13,900). Yazz Ramsahai greep met 13,467 de Nederlandse titel op het onderdeel rekstok.
Debutante Mara Slippens won bij de vrouwen de Nederlandse titel op sprong (12,916), Max Doppelbauer won dat onderdeel bij de mannen (12,525).
Bij het trampolinespringen grepen Milco Abrahams (57,430) en Niamh Slattery (51,340) zondag de Nederlandse titels bij het individueel springen.
Meer uit Sport
SAN FRANCISCO (ANP) - Basketballer Quinten Post heeft met 8 punten bijgedragen aan een overtuigende thuiszege van Golden State Warriors op Orlando Magic in de NBA: 120-97. De 25-jarige Nederlander begon aan het duel en gaf ook 4 assists. Vedette Stephen Curry was het best op schot met 26 punten.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Gian van Veen staat in de derde ronde van het WK darts in Londen. De 23-jarige Nederlander versloeg Alan Soutar in Alexandra Palace: 3-1.
15 uur geledenHOFSTADE (ANP) - Mathieu van der Poel heeft met overmacht de Plage Cross Hofstade gewonnen. De Brabander reed vroeg in de wedstrijd weg van de concurrentie en kwam solo over de finish. Van der Poel won al voor de derde dag op rij. Hij was zaterdag de sterkste in de wereldbekerwedstrijd in Antwerpen en zondag de beste in de wereldbekerwedstrijd in Koksijde. Het was zijn vierde zege in evenzoveel wedstrijden deze winter.
20 uur geledenLONDEN (ANP) - Darter Wessel Nijman is er niet in geslaagd de derde ronde op het WK darts te bereiken en is uitgeschakeld. De Duitser Gabriel Clemens won in drie sets (3-0). De 25-jarige Nederlander begon goed en won de eerste leg, maar verloor de drie daaropvolgende legs en daarmee de set. De tweede en derde set gingen ook naar de Duitse nummer 47 van de wereldranglijst.
21 uur geledenHOFSTADE (ANP) - Lucinda Brand heeft haar hegemonie in het veldrijden bekrachtigd met de zege in de Plage Cross Hofstade. De 36-jarige wielrenster kwam solo over de finish. Het was haar dertiende zege in vijftien wedstrijden deze winter.
22 uur geledenARNHEM (ANP) - Het kunstrijpaar Michel Tsiba en Daria Danilova mag alsnog deelnemen aan de Olympische Winterspelen in Milaan-Cortina. Het paar had niet voldaan aan de nationale eis om zich te kwalificeren, maar directeur topsport André Cats van sportkoepel NOC*NSF heeft het verzoek van schaatsbond KNSB om Tsiba en Danilova alsnog aan te wijzen ingewilligd. Het wordt de eerste keer dat een Nederlands kunstrijpaar meedoet aan de Winterspelen.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Tallon Griekspoor (29) heeft geen spijt van zijn deelname aan een tennistoernooi in het Russische Sint-Petersburg eind vorige maand. Dat heeft de Nederlandse tennisser gezegd in een interview met De Telegraaf. Griekspoor was met zijn Russische vriendin Anastasia Potapova actief bij de Northern Palmyra Trophies. Naast de Noord-Hollander deden verder alleen tennissers uit Rusland, Belarus en Kazachstan mee.
1 dag geleden