
Drie Nederlandse koppels in kwartfinale beachvolleybal in Mexico
CANCUN (ANP) - Bij het 4-sterren beachvolleybaltoernooi in Mexico hebben drie Nederlandse koppels zich geplaatst voor de kwartfinales. Sanne Keizer/Madelein Meppelink, Christiaan Varenhorst/Steven van de Velde en Stefan Boermans/Yorick de Groot brachten hun partij in de achtste finales tot een goed einde.
Alexander Brouwer en Robert Meeuwsen strandden in de eerste tussenronde. Zij verloren in twee sets van Cherif Younousse en Ahmed Tijan uit Qatar: 21-17 21-16.
Ook Katja Stam en Raïsa Schoon zijn uitgeschakeld in Cancun. Het Nederlandse duo ging in de achtste finales na een spannend duel in drie sets onderuit tegen het Oostenrijkse koppel Katharina Schützenhöfer/Lena Plesiutschnig: 23-21 19-21 16-14.
Keizer en Meppelink spelen zondagavond (Nederlandse tijd) tegen het Amerikaanse tweetal Kelly Claes/Sarah Sponcil. Varenhorst en Van de Velde komen uit tegen het Braziliaanse duo Alison Cerutti/Alvaro Morais Filho en Boermans en De Groot nemen het op tegen het Italiaanse koppel Adrian Carambula/Enrico Rossi.
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - Sergio Pérez beleefde in Monaco naar eigen zeggen zijn "slechtste weekend in lange tijd" in de Formule 1. De Mexicaanse coureur crashte zaterdag aan het begin van de kwalificatie en moest daarom zondag vanaf de laatste plek starten. "Alles ging mis. Vandaag betaalde ik de prijs voor een domme fout van mezelf in de kwalificatie", zei Pérez, nadat hij als zestiende was afgevlagd.
10 minuten geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen heeft met zijn 39e overwinning voor Red Bull in de Formule 1 een record overgenomen van Sebastian Vettel. De Duitser boekte 38 zeges in een auto van de Oostenrijkse renstal. Vettel werd in dienst van Red Bull in 2010, 2011, 2012 en 2013 wereldkampioen.
1 uur geledenERMELO (ANP) - Marlies van Baalen is zondag op het hippisch centrum van Ermelo voor de eerste keer nationaal kampioene dressuur geworden. De 42-jarige amazone uit Brakel behaalde het succes met haar 11-jarige paard Habibi DVB. Ze volgde Dinja van Liere op, die met haar 'tweede' paard Hartsuijker zilver won. Thamar Zweistra veroverde het brons met Hexagon’s Ich Weiss.
3 uur geledenROME (ANP) - Primoz Roglic heeft de Giro d'Italia gewonnen. Dat was zaterdag na de klimtijdrit waarin de Sloveen van de Nederlandse wielerploeg Jumbo-Visma de Brit Geraint Thomas de roze leiderstrui ontfutselde al vrijwel zeker, maar Roglic moest nog wel heelhuids in Rome finishen. De slotetappe, volledig vlak, werd gewonnen door de Britse sprintlegende Mark Cavendish van de ploeg Astana.
4 uur geledenMONACO (ANP) - Nyck de Vries heeft naar eigen zeggen een "solide weekend" gehad in Monaco, maar tevreden was de Nederlandse Formule 1-coureur van AlphaTauri niet. De Vries finishte na 78 rondes buiten de punten op de twaalfde plaats. Vanaf die positie was hij ook aan de race begonnen.
4 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen stapte na 78 rondes door de nauwe straten van Monaco met een brede grijns uit zijn Red Bull-auto. "Superfijn om hier te winnen. En ook de manier waarop we dat hebben gedaan, is heel mooi", zei de 25-jarige Nederlander, die in zijn woonplaats van start tot finish leidde en voor de tweede keer de winnaarstrofee kreeg uit handen van prins Albert.
4 uur geledenCROMVOIRT (ANP) - De Spaanse golfer Pablo Larrazábal heeft het KLM Open op zijn naam gebracht. Hij ging op de baan in Cromvoirt als leider de slotronde in. Met een laatste rondgang van 69 slagen en een totaal van 275 slagen (-13) wist Larrazábal deze positie vast te houden. Zijn landgenoot Adrian Otaegui eindigde als tweede met twee slagen meer. De Zuid-Afrikaan Deon Germishuys en de Deen Rasmus Hojgaard deelden de derde plaats met 278 slagen.
5 uur geleden