Drie Nederlandse koppels in kwartfinale beachvolleybal in Mexico
CANCUN (ANP) - Bij het 4-sterren beachvolleybaltoernooi in Mexico hebben drie Nederlandse koppels zich geplaatst voor de kwartfinales. Sanne Keizer/Madelein Meppelink, Christiaan Varenhorst/Steven van de Velde en Stefan Boermans/Yorick de Groot brachten hun partij in de achtste finales tot een goed einde.
Alexander Brouwer en Robert Meeuwsen strandden in de eerste tussenronde. Zij verloren in twee sets van Cherif Younousse en Ahmed Tijan uit Qatar: 21-17 21-16.
Ook Katja Stam en Raïsa Schoon zijn uitgeschakeld in Cancun. Het Nederlandse duo ging in de achtste finales na een spannend duel in drie sets onderuit tegen het Oostenrijkse koppel Katharina Schützenhöfer/Lena Plesiutschnig: 23-21 19-21 16-14.
Keizer en Meppelink spelen zondagavond (Nederlandse tijd) tegen het Amerikaanse tweetal Kelly Claes/Sarah Sponcil. Varenhorst en Van de Velde komen uit tegen het Braziliaanse duo Alison Cerutti/Alvaro Morais Filho en Boermans en De Groot nemen het op tegen het Italiaanse koppel Adrian Carambula/Enrico Rossi.
Meer uit Sport
AUGUSTA (ANP) - Golfer Rory McIlroy is uitstekend begonnen aan zijn jacht op titelprolongatie op de Masters. De 36-jarige Noord-Ier deelt na een eerste ronde van 67 slagen (5 onder par) de leiding met de Amerikaan Sam Burns.
12 minuten geledenBRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League de finale bereikt. De Nederlander knokte zich in de halve finale in Brighton tegen de Engelsman Stephen Bunting terug van een achterstand van 4-2 en won met 6-5.
9 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League Gian van Veen verslagen. De 36-jarige Brabander zette zijn landgenoot in Brighton met 6-4 aan de kant.
10 uur geledenPEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is er bij het Kandidatentoernooi op Cyprus niet in geslaagd voor de derde keer op rij te winnen. Na zeges op Rameshbabu Praggnanandhaa uit India en de Amerikaan Fabiano Caruana, moest de 31-jarige Nederlander donderdag in de tiende speelronde tegen de Amerikaan Hikaru Nakamura genoegen nemen met een remise.
13 uur geledenMONACO (ANP) - De Spaanse tennisser Carlos Alcaraz (22) heeft zich met enige moeite bij de laatste acht van de Monte Carlo Masters geschaard. De nummer 1 van de wereldranglijst won op het gravel van de Country Club in de achtste finales in drie sets van de 26-jarige Argentijn Tomás Etcheverry: 6-1 4-6 6-3. Alcaraz stuit nu op Aleksandr Boeblik uit Kazachstan.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Trans vrouwen mogen vanaf donderdag niet meer meedoen aan vrouwentoernooien van dartsbond PDC. Dat staat in een verklaring op de site van de PDC. Het besluit heeft onder anderen gevolgen voor de Nederlandse Noa-Lynn van Leuven.
14 uur geledenROUBAIX (ANP/AFP/BELGA) - Mathieu van der Poel vindt zichzelf "meer favoriet" in Parijs-Roubaix dan in de Ronde van Vlaanderen. Dat zei hij donderdag op een persconferentie. Van der Poel werd afgelopen zondag in Vlaanderen tweede achter Tadej Pogacar. In Roubaix was de Nederlander de afgelopen drie jaar de beste.
15 uur geleden