Drie mensen aangehouden voor stelen van frietkar
ROOSENDAAL (ANP) - De politie heeft in Roosendaal drie mensen aangehouden op verdenking van het stelen van een frietkar. Twee mannen en een vrouw hadden de patatwagen aan een auto gehangen.
Een buurtbewoner belde in de nacht van vrijdag op zaterdag de politie omdat hij de auto met de aanhanger zag staan en de situatie verdacht vond. De politie ontdekte ter plaatse dat de frietkar als gestolen stond geregistreerd. De kentekenplaten van de auto waren vals en in een andere auto van een van de verdachten werden inbrekerswerktuigen gevonden.
De verdachten zijn twee mannen van 32 en 49 jaar en een vrouw van 29 jaar, allen uit Roosendaal. Ze zijn aangehouden op verdenking van diefstal of heling. De frietkar wordt teruggebracht naar de eigenaar, aldus de politie.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - Ook een repatriëringsvlucht van KLM van Oman naar Amsterdam is tot nader order uitgesteld "vanwege de veiligheidssituatie", meldt het ministerie van Buitenlandse Zaken. De vlucht zou zondag om 00.45 uur vertrekken vanuit de hoofdstad Muscat.
41 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Op de Dam in Amsterdam hebben zich honderden voornamelijk Iraanse demonstranten verzameld. Ze roepen onder meer de Nederlandse regering op meer te doen voor het Iraanse volk, dat lijdt onder de oorlog met Israël en de Verenigde Staten.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Ruben B., de verdachte van de moord op de Haagse garagehouder Loek van Dam in 1992, is enkele weken voordat de rechtbank uitspraak doet in de heropende zaak vrijgelaten. Dat bevestigt zijn advocaat Elizabeth Bijl na berichtgeving door Omroep West.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Een nieuwe repatriëringsvlucht van Muscat in Oman naar Amsterdam is uitgesteld "vanwege de veiligheidssituatie". Dat meldt het ministerie van Buitenlandse Zaken over de vlucht van Corendon, die zaterdagmiddag zou vertrekken.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Volgens de familie van Jan Lenferink zal de overleden presentator vast "gniffelen" om de ontstane verwarring over zijn geboortejaar. Online staat dat Lenferink op 9 december 1948 is geboren, maar eigenlijk kwam hij drie jaar eerder al ter wereld.
7 uur geledenSCHIPHOL (ANP) - Opnieuw is een KLM-vliegtuig met gestrande reizigers uit het Midden-Oosten aangekomen op Schiphol. De vlucht vanuit Muscat in Oman landde omstreeks 08.15 uur op de luchthaven. Aan boord van deze vlucht zaten 281 mensen, van wie 263 de Nederlandse nationaliteit hebben, meldt het ministerie van Buitenlandse Zaken.
7 uur geledenSCHIPHOL (ANP) - Een TUI-vliegtuig met gestrande reizigers uit het Midden-Oosten is in de nacht van vrijdag op zaterdag aangekomen op Schiphol. Het toestel met vluchtnummer OR9406 landde iets na 01.30 uur op Schiphol. Aan boord waren 56 Nederlandse reizigers uit Israël en de Westelijke Jordaanoever, meldt het ministerie van Buitenlandse Zaken.
9 uur geleden