Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Drie mannen aangehouden na ongeregeldheden bij Heracles - Ajax

Drie mannen aangehouden na ongeregeldheden bij Heracles - Ajax

ALMELO (ANP) - Drie mannen uit Almelo zijn zaterdagavond aangehouden wegens ongeregeldheden tijdens de voetbalwedstrijd Heracles Almelo - Ajax. De drie (twee van 23 en een van 24) werden vlak na de wedstrijd aangehouden buiten het stadion van Heracles in Almelo. Twee zijn opgepakt voor openlijke geweldpleging, een vanwege belediging van een agent, aldus een woordvoerder van de politie.

Tijdens en na de wedstrijd tussen de Almelose en Amsterdamse club kwam het tot opstootjes tussen de supporters. Er moest daardoor worden opgetreden door de stewards van het stadion en de politie.

De politie is een onderzoek gestart naar de ongeregeldheden en sluit meer aanhoudingen van supporters van beide clubs niet uit.

Heracles Almelo heeft laten weten de confrontatie tussen de fans te betreuren. "Gedurende de tweede helft van de wedstrijd heeft een groep Ajax-supporters, die zich had samengeklonterd in een van de thuisvakken van het stadion, provocerend gedrag getoond richting de aanhang van Heracles Almelo. Een klein deel daarvan heeft op die provocatie gereageerd. Het heeft geleid tot een confrontatie op de omloop", aldus de club. Het duel in Almelo eindigde in 0-0.

Meer uit Voetbal

Ajax-aanwinst Zintsjenko valt direct geblesseerd uit

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard geblesseerd en strompelde van het veld.

3 minuten geleden
Ajax begint met Zintsjenko en Mokio tegen Fortuna Sittard

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko debuteert in de basisformatie van Ajax. De van Arsenal overgekomen speler uit Oekraïne begint om 20.00 uur aan het thuisduel met Fortuna Sittard.

1 uur geleden
NAC boekt belangrijke zege op Heracles in strijd tegen degradatie

ALMELO (ANP) - NAC Breda heeft een belangrijke zege in de strijd tegen degradatie uit de Eredivisie geboekt. De club won de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo (0-1). Clint Leemans benutte in de tachtigste minuut een strafschop.

1 uur geleden
Kane maakt vijfhonderdste treffer bij simpele zege Bayern München

BREMEN (ANP) - Bayern München-spits Harry Kane heeft in het gewonnen uitduel met Werder Bremen (0-3) zijn 499e en 500e doelpunt gemaakt van zijn carrière. De 32-jarige Engelsman opende in de 22e minuut de score vanaf de strafschopstip, drie minuten later gevolgd door een raak afstandsschot. Leon Goretzka bepaalde in de tweede helft de eindstand op 0-3.

3 uur geleden
Ronaldo beëindigt staking en keert terug bij Al Nassr

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo maakt zaterdag zoals verwacht zijn rentree bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees begint als aanvoerder aan het uitduel met Al-Fateh.

3 uur geleden
Summerville schiet West Ham naar achtste finale FA Cup

BURTON (ANP) - Crysencio Summerville heeft West Ham United naar de achtste finale van de FA Cup geschoten. De Rotterdammer maakte het enige doelpunt in het uitduel met Burton Albion (0-1), dat op het derde niveau uitkomt.

4 uur geleden
Koploper PSV met nederlaag voor schut tegen FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - PSV heeft zijn tweede nederlaag van het seizoen geleden in de Eredivisie. De koploper verloor met 2-1 de uitwedstrijd tegen laagvlieger FC Volendam. Eerder in het seizoen wist Telstar te winnen van de ploeg van coach Peter Bosz, die ondanks het verrassende verlies tegen de nummer 15 de ranglijst ruim blijft aanvoeren.

22 uur geleden