Drie doden en drie gewonden in drugslaboratorium in België
LILLE (ANP) - In de Belgische plaats Lille, circa 25 kilometer ten oosten van Antwerpen, zijn in een drugslaboratorium drie doden aangetroffen. Een vierde persoon die werd gevonden zou in levensgevaar verkeren. Daarnaast zijn volgens plaatselijke media twee vrouwen naar een ziekenhuis gebracht. Het gaat om een vrouw die de hulpdiensten heeft gewaarschuwd en een buurvrouw.
Het drugslaboratorium zat boven een kleine pizzeria naast een tankstation in Poederlee, dat in de jaren zeventig is opgegaan in de gemeente Lille. Vermoedelijk zijn er bij de productie van pillen giftige chemische stoffen vrijgekomen.
De autoriteiten hebben nog geen informatie gegeven over de identiteit van de slachtoffers of het soort drugs dat er zou worden geproduceerd.
Meer uit Buitenland
CARACAS (ANP/RTR) - Het officiële dodental van de aardbevingen in Venezuela is opgelopen tot 920, meldt de voorzitter van de nationale vergadering Jorge Rodriguez. Eerder werden 589 doden gemeld. Naar zo'n 50.000 mensen zou nog worden gezocht.
10 minuten geledenBERLIJN (ANP/DPA) - In Duitsland is vrijdag een temperatuur van 41,3 graden gemeten. Nog nooit eerder is in het land zo'n hoge temperatuur genoteerd. Het vorige record van 41,2 graden kwam uit juli 2019.
1 uur geledenCARACAS (ANP/RTR) - Het dodental door de zware aardbevingen in Venezuela is meer dan verdubbeld. Interim-president Delcy Rodríguez meldde dat meer dan 589 mensen zijn overleden en 2980 personen gewond zijn geraakt.
5 uur geledenEL MANSOURI (ANP) - Het Israëlische leger heeft met drones flyers verspreid boven de plaats El Mansouri in het zuiden van Libanon, meldt het Libanese staatspersbureau NNA. Het is de eerste keer dat Israël op deze manier een evacuatiebevel geeft sinds vorige week een nieuw bestand werd gesloten tussen Israël en Hezbollah.
5 uur geledenLA GUAIRA/MACUTO (ANP/RTR) - Reddingswerkers pogen in het noorden van Venezuela slachtoffers van de aardbevingen van woensdag te redden uit puinhopen en het lot van duizenden te achterhalen. Op een website opgericht om vermisten te vinden, zoeken Venezolanen naar 49.600 mensen van wie het lot sinds woensdag onbekend is.
6 uur geledenSIMFEROPOL (ANP/RTR/AFP) - Op het door Rusland geannexeerde schiereiland de Krim is de noodtoestand uitgeroepen. Dat gebeurde vanwege economische problemen, zegt regionale leider Sergej Aksonjov op sociale media.
6 uur geledenTAIPEI (ANP/AFP) - Een Taiwanees scheepvaartbedrijf heeft bevestigd dat een containerschip in de Straat van Hormuz is geraakt door een "onbekend object". Het gaat goed met de bemanning, de lading en het schip zelf, stelt containerrederij Evergreen Marine Corp.
8 uur geleden