Drie borreldips van Albert Heijn bevatten mogelijk pinda's
ZAANDAM (ANP) - Drie borreldips van Albert Heijn bevatten mogelijk pinda's, terwijl dit niet op de verpakking staat. De supermarkt roept mensen met een pinda-allergie daarom op om de dips niet te eten.
Andere mensen kunnen de borreldips wel gewoon eten. Het gaat om de trio-saus, de hummus pesto en de groene pesto van AH. De dips zijn houdbaar tot 9 en 10 maart.
Klanten kunnen de dips terugbrengen naar de winkel. Ze krijgen het aankoopbedrag dan vergoed.
Meer uit Binnenland
ROTTERDAM (ANP) - Inez Weski heeft ruim 8000 cryptoberichten gewisseld met Faissal T., de 24-jarige zoon van Ridouan Taghi. Dat zei het Openbaar Ministerie dinsdag in een toelichting op de stand van het onderzoek in de strafzaak tegen de 69-jarige voormalig advocaat Weski.
4 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Het Openbaar Ministerie zegt over "ruim bewijs" te beschikken dat voormalig advocaat Inez Weski boodschappen en opdrachten doorspeelde van en naar Ridouan Taghi, destijds haar cliënt. Dat gebeurde toen Taghi gedetineerd zat in de Extra Beveiligde Inrichting (EBI) in Vught.
16 minuten geledenHILVERSUM (ANP) - De expositie over het 50-jarig bestaan van het Simplisties Verbond wordt verlengd. De expositie zou tot 20 januari te zien zijn, maar is nu tot en met zondag 16 maart te bezoeken in het Mediamuseum in Hilversum.
28 minuten geledenLEUSDEN (ANP) - Het thema van de Koningsspelen is dit jaar TWIST. Dat is dinsdag bekendgemaakt bij de start van de inschrijving voor het evenement, dat op 17 april plaatsvindt. De lancering vond plaats in Leusden, waar basisschool De Bongerd zich inschreef voor het evenement. Dit gebeurde onder het toeziend oog van presentatoren Britt Dekker en Ron Boszhard.
51 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - De belangstelling van de pers voor de eerste openbare zitting in de strafzaak tegen voormalig advocaat Inez Weski is bijzonder groot. De rechtbank Rotterdam rekent op vijftig journalisten, onder wie een groot aantal documentaire- en podcastmakers, verklaarde een woordvoerder dinsdagochtend, voor aanvang van de zitting.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Zangeres en presentatrice Manuëla Kemp is met een repatriëringsvlucht vanuit het Portugese Faro maandagavond teruggekeerd in Nederland. Dat bevestigt haar partner Tjerk Lammers na berichtgeving van De Telegraaf.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De rechtbank in Amsterdam heeft dinsdag lagere celstraffen opgelegd dan geëist aan verdachten van het fatale geweld op festival Solid Grooves op 28 mei 2023 in Amsterdam. Hierbij kwam de 21-jarige Jimmy Schepers om het leven. Hoofdverdachte Derzik H. (21) kreeg voor zijn rol bij de fatale steekpartij veertien jaar cel. Het Openbaar Ministerie had twintig jaar geëist, maar de rechtbank vond dat te hoog. Dat kwam onder meer door zijn jonge leeftijd en omdat hij nog nooit eerder veroordeeld was voor geweld.
1 uur geleden