Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Drie besmettingen met coronavirus bij Watford

Drie besmettingen met coronavirus bij Watford

LONDEN (ANP) - Van de zes voetballers en medewerkers van de twintig clubs in de Premier League die positief hebben getest op het coronavirus, staan er drie onder contract bij Watford. Het betreft een speler en twee stafleden, bevestigde de Engelse club, die geen namen noemde.

Burnley is de tweede club die een geval van Covid-19 meldde. Het gaat om assistent-trainer Ian Woan. Bij welke club de resterende twee besmettingen zijn gevonden, is niet bekend, meldde de BBC.

De Premier League testte afgelopen zondag en maandag 748 voetballers en medewerkers van de beste clubs van Engeland. De spelers en medewerkers die positief zijn gestest, moeten een week in quarantaine. De clubs uit de Premier League mogen vanaf dinsdag weer trainen, met strikte voorschriften.

Saillant

De besmettingen bij Watford zijn saillant, omdat aanvoerder Troy Deeney dinsdag naar buiten bracht dat hij de training niet zal hervatten. Hij wil niet het risico lopen dat hij zijn zoontje besmet met het coronavirus. Zijn baby van vijf maanden kampt met ademhalingsproblemen.

"Ik ben mijn vader, oma en opa al kwijt. Vrijwel iedereen om wie ik geef. Dat is voor mij belangrijker dan een paar centen", vertelt Deeney in de podcast Talk The Talk. "Je hebt maar één iemand nodig om besmet te raken. Ik wil dat virus niet mee naar huis nemen. Mijn zoontje is vijf maanden en heeft ademhalingsproblemen. Ik wil hem niet in nog meer gevaar brengen."

Unaniem

De clubs in de Premier League besloten maandag unaniem om in kleine groepen weer te gaan trainen, als opstap naar een mogelijke hervatting van de competitie. Aan de oefensessies zijn tal van voorwaarden verbonden. Zo mag een training niet langer duren dan 75 minuten en niet meer dan vijf spelers mogen per training met elkaar actief zijn, waarbij nog geen fysiek contact is toegestaan.

De Premier League wordt mogelijk vanaf 19 juni hervat.

Meer uit Voetbal

Van de Donk verruilt OL Lyonnes voor London City Lionesses

ZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk verruilt OL Lyonnes voor London City Lionesses. Dat meldt de club op de website. De 33-jarige international van Oranje vertrekt transfervrij naar de club die komend seizoen uitkomt in de Barclays Women's Super League. "Ik heb al zes jaar in Engeland gespeeld, en dat was een goede tijd. Ik heb niet getwijfeld om terug te komen", zegt Van de Donk op de site van de club. "Ik kijk ernaar uit de fans te ontmoeten. Ik beloof dat ik 100 procent zal geven."

1 uur geleden
Heerenveen haalt Franse aanvaller Rivera van USL Dunkerque

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft de Franse aanvaller Maxence Rivera van USL Dunkerque overgenomen. De 23-jarige linksbuiten tekent een contract voor drie jaar, met een optie voor nog een seizoen, bij de nummer 9 van het afgelopen seizoen in de Eredivisie.

4 uur geleden
Fitte Van Domselaar gaat naar EK om titel te pakken

ZEIST (ANP) - Daphne van Domselaar gaat met Oranje naar het EK om de hoofdprijs te winnen. "We gaan naar Zwitserland om te winnen. Met die instelling gaan we erheen", zegt de keeper van de Nederlandse vrouwen. "Sommigen van de selectie hebben een finale gewonnen, anderen hebben er één verloren. Het kriebelt bij mij om zover te komen."

5 uur geleden
Beerensteyn verwacht eerste groepsduel op het EK te kunnen halen

ZEIST (ANP) - Voetbalster Lyneth Beerensteyn verwacht op tijd fit te zijn voor de eerste groepswedstrijd op het EK tegen Wales. De aanvalster van Oranje herstelt nog van een spierblessure en traint nog niet volledig mee met de ploeg. "Het gaat goed", zegt de 28-jarige Beerensteyn in Zeist. "Ik maak me niet snel zorgen. En als ik me geen zorgen maak, dan hoeft de rest dat ook niet te doen."

6 uur geleden
Na 65 jaar alsnog KNVB-diploma voor eerste vrouwelijke arbiters

ALKMAAR (ANP) - De eerste vrouwelijke voetbalscheidsrechters Ineke Boom en Nel Rentenaar hebben na bijna 65 jaar een officieel KNVB-diploma gekregen. Dat gebeurde vrijdag in Alkmaar nadat ze bij de presentatie van het boek 'De vrouwen van '61', geschreven door sporthistoricus Jurryt van de Vooren, ook al de eerste exemplaren in ontvangst hadden genomen.

6 uur geleden
Belgische voetbalclub Beerschot neemt afscheid van trainer Kuijt

ANTWERPEN (ANP) - De Belgische voetbalclub Beerschot heeft afscheid genomen van trainer Dirk Kuijt. Dat meldt de club uit Antwerpen op zijn website. De voormalige international van Oranje degradeerde afgelopen seizoen met Beerschot uit de hoogste Belgische klasse.

7 uur geleden
Paris Saint-Germain onderuit tegen Botafogo op WK voor clubs

PASADENA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zijn tweede groepswedstrijd op het WK voor clubs in de Verenigde Staten verrassend verloren van Botafogo. De winnaar van de Champions League ging in Pasadena met 1-0 onderuit tegen de Braziliaanse formatie.

9 uur geleden