
Drie belangrijke sponsors nog minimaal drie jaar bij PSV
EINDHOVEN (ANP) - Sponsors ASML, Jumbo Supermarkten en VDL Groep hebben zich voor nog minimaal drie jaar aan PSV verbonden. "Wij gaan met elkaar door om de regio nog sterker te maken", laat algemeen directeur Toon Gerbrands van PSV weten.
ASML, Jumbo en VDL maken deel uit van een groep bedrijven uit Metropoolregio Brainport Eindhoven, sinds 2019 de shirtsponsor van PSV. De club uit Eindhoven maakt niet bekend wat de nieuwe deal oplevert.
"De samenwerking tussen deze topbedrijven en PSV wordt door velen gezien als het ultieme voorbeeld van hoe we als één regio samen de wereld veroveren", vertelt directeur Gerbrands. "Uit onderzoek bleek al dat Brainport Eindhoven steeds meer bekend staat als een aantrekkelijke woon-, werk- en leefomgeving. Dat maakt ons trots."
Philips, Swinkels Family Brewers (Bavaria) en High Tech Campus Eindhoven zijn voorlopig de andere partners van PSV in Metropoolregio Brainport Eindhoven. Schoonmaakbedrijf CSU wordt daar volgend seizoen aan toegevoegd, voor een periode van 5 jaar.
PSV meldt dat High Tech Campus Eindhoven een andere rol als geldschieter krijgt. High Tech Campus Eindhoven is met ingang van volgend seizoen minimaal twee jaar hoofdsponsor van de vrouwen van PSV.
Meer uit Voetbal
TILBURG (ANP) - Willem II moet steeds meer vrezen voor degradatie na de thuisnederlaag van 2-1 tegen Heracles Almelo. De Tilburgers kunnen zich niet meer rechtstreeks handhaven in de Eredivisie. Vooralsnog zal de club als nummer zestien in de nacompetitie degradatie moeten zien te voorkomen, maar in een donker scenario is ook directe degradatie naar de eerste divisie nog mogelijk als Willem II ook de laatste twee competitiewedstrijden verliest.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - Het WK voetbal voor vrouwen wordt vanaf 2031 uitgebreid van 32 naar 48 landenteams. Dat heeft de FIFA besloten. Het aantal wedstrijden op de eindronde gaat daardoor van 64 naar 104.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft het vertrek van trainer John van den Brom na dit seizoen bevestigd. De Arnhemmers willen een frisse start maken en hebben daarom besloten het aflopende contract van het clubicoon niet te verlengen. Van den Brom keerde vorig seizoen terug bij Vitesse toen nog niet duidelijk was of de club zou blijven bestaan.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht houdt nog altijd hoop op de derde plaats in de Eredivisie. Zondag neemt de ploeg van trainer Ron Jans het in Enschede op tegen FC Twente. Het gat met nummer 3 Feyenoord bedraagt 3 punten. De Rotterdammers ontvangen PSV.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Gwyneth Hendriks (24) heeft er vertrouwen in dat ze zaterdag met PSV haar eerste beker gaat veroveren. De captain van de Eindhovense voetbalclub verloor als speelster van ADO Den Haag en PSV twee keer een bekerfinale. "Drie keer moet dan maar scheepsrecht zijn", stelde de verdedigster van PSV tijdens de persconferentie voor de bekerfinale in Zeist. Ze keek lachend naar 'De Dennenappel' en zei: "Die is deze keer voor mij."
6 uur geledenZEIST (ANP) - De bekerfinale bij de vrouwen tussen FC Twente en PSV wordt zaterdag niet voor een uitverkocht stadion gespeeld. Volgens de KNVB zijn er circa 3500 kaartjes verkocht voor het duel tussen de nummer 1 en 2 van de Vrouwen Eredivisie in Het Kasteel van Sparta. Daar is plaats voor 11.000 toeschouwers. Beide ploegen reizen pas op de dag van de eindstrijd af naar Rotterdam. De aftrap is om 14.00 uur.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV moet zondag winnen bij Feyenoord om kans te blijven houden op de landstitel. Trainer Peter Bosz kent het belang van de topper in de Eredivisie.
8 uur geleden