
Drie arrestaties na racisme tegen Barça-spelers in El Clásico
MADRID (ANP/RTR) - De Spaanse politie heeft drie mensen opgepakt voor racistische uitingen in de richting van twee spelers van FC Barcelona tijdens het uitduel met Real Madrid (0-4) afgelopen maand. Aanvaller Lamine Yamal, maker van de derde Catalaanse treffer in El Clásico, was in ieder geval een van de slachtoffers.
"De gearresteerden deden xenofobe uitspraken die de waardigheid en morele integriteit van beide voetballers schonden", laat de politie weten op X.
Met de Braziliaan Vinícius Júnior was de afgelopen jaren regelmatig een van Reals eigen spelers slachtoffer van racisme. In oktober pakte de Spaanse politie nog vier mannen op voor het coördineren van een racistische onlinehaatcampagne tegen de aanvaller.
Meer uit Voetbal
GDANSK (ANP) - De nieuwe bondscoach Arjan Veurink heeft nog wat langer nodig om een aanvoerster te kiezen voor het Nederlands voetbalelftal. Verdedigster Dominique Janssen is een van de kandidaten en draagt vrijdag de band bij de eerste wedstrijd onder Veurink in en tegen Polen.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De aftrap van de wedstrijd tussen Feyenoord en Panathinaikos in de Europa League is uitgesteld naar 21.00 uur. Dat meldt Feyenoord op de eigen website.
5 uur geledenZURICH (ANP) - Mitchell van der Gaag is na vijf maanden alweer vertrokken bij FC Zürich. De club uit Zwitserland laat weten dat het eerste elftal zich onvoldoende verbetert onder de 54-jarige hoofdtrainer. FC Zürich staat op de achtste plaats in de competitie.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoordsupporters die donderdag niet bij de vervroegde Europa League-wedstrijd aanwezig kunnen zijn, kunnen het aankoopbedrag terugvragen. Dat meldt de club op de website.
8 uur geledenFRANKFURT (ANP/RTR) - Jeremie Frimpong is de komende weken uitgeschakeld met een hamstringblessure. Dat zei trainer Arne Slot van Liverpool na de 5-1-zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League. De international van Oranje viel al in de 18de minuut van de wedstrijd uit met de blessure.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Panathinaikos in de Europa League begint donderdag niet om 18.45 uur maar om 16.30 uur. Volgens de club uit Rotterdam gebeurt dat op last van de autoriteiten, vanwege het extreme weer dat wordt verwacht.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Ajax heeft opnieuw een zware nederlaag in de Champions League geleden. Chelsea versloeg de ploeg van trainer John Heitinga met 5-1 in de stromende regen op Stamford Bridge.
20 uur geleden