Drie aanhoudingen voor doodsteken 17-jarige jongen in Den Haag
DEN HAAG (ANP) - De politie heeft drie personen aangehouden voor het steekincident donderdagavond in Den Haag, waardoor een 17-jarige jongen om het leven kwam. De verdachten zijn een 21-jarige man uit Delft, een 17-jarige vrouw uit Den Haag en een 20-jarige man uit Den Haag.
Agenten troffen het slachtoffer van het steekincident aan op de Rijswijkseweg ter hoogte van de Van Leeuwenhoekstraat. Samen met verschillende hulpdiensten werd de zwaargewonde jongen gereanimeerd, maar de hulp mocht niet meer baten.
De politie sprak daarna met een aantal omstanders over de mogelijke betrokkenheid van een auto. Op basis van die informatie zetten agenten rond 23.15 uur een zwarte Opel aan de kant op de Erasmusbrug in Rotterdam. De 21-jarige verdachte uit Delft en de 17- jarige vrouw uit Den Haag zaten in het voertuig en werden aangehouden. Later op de avond meldde de 20-jarige verdachte uit Den Haag zich op het politiebureau.
Het onderzoek is nog in volle gang. De politie sluit meer aanhoudingen niet uit.
Meer uit Binnenland
DUBAI (ANP) - Door de situatie in het Midden-Oosten vliegt KLM ook zondag niet van Dubai naar Nederland, laat de luchtvaartmaatschappij weten. De vlucht werd zaterdag al afgelast vanwege de aanvallen op Iran.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het ministerie van Buitenlandse Zaken heeft reisadviezen van nog vijf landen in de buurt van Iran aangescherpt. Het reisadvies voor heel Bahrein, Jordanië, Koeweit en Qatar is nu oranje, wat betekent dat wordt aanbevolen hier alleen naartoe te reizen als het noodzakelijk is.
2 uur geledenHEERHUGOWAARD (ANP) - De gedetineerde die een gevangenisbewaarster zaterdagmiddag in de penitentiaire inrichting in Heerhugowaard stak, verwondde haar met een scherpe scherf van een bord in haar nek en gezicht. Daarna gijzelde hij haar. Nadat de verdachte onder controle was, is de vrouw naar het ziekenhuis gebracht.
3 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Ook zondag zendt de NOS extra journaals uit in verband met de ontwikkelingen in en rondom Iran. In de ochtend is ieder uur een kort NOS Journaal te zien van vijf minuten, laat de omroep weten.
4 uur geledenHEERHUGOWAARD (ANP) - In de gevangenis in Heerhugowaard is zaterdagmiddag een steekincident en daarna een gijzeling door een gedetineerde geweest. Dat laat de politie weten. Het gevaar is inmiddels voorbij; de gedetineerde is onder controle, aldus de politie.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het ministerie van Buitenlandse Zaken heeft een negatief reisadvies gegeven voor Irak, Israël, Libanon en de Palestijnse gebieden. In die landen of gebieden geldt nu de kleurcode rood, omdat het er te gevaarlijk is. "Wat uw situatie ook is, reis er niet heen," aldus het ministerie.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De demonstratie in Den Haag tegen het Iraanse regime is veranderd in een feest nadat er zaterdagmiddag steeds meer berichten kwamen dat ayatollah Ali Khamenei bij een van de aanvallen van Israël en de Verenigde Staten is gedood. Dat nieuws verspreidde zich snel op het Malieveld, zag een ANP-verslaggever. De mensen waren uitzinnig van blijdschap en vielen elkaar emotioneel in de armen.
5 uur geleden