Dribbelaar Hadj-Moussa geeft coach Vitesse hoop op handhaving
ARNHEM (ANP) - Trainer Edward Sturing ziet Vitesse weinig opschieten met een gelijkspel tegen Almere City (1-1). De nummer voorlaatst van de Eredivisie houdt een achterstand van 5 punten op Excelsior en RKC Waalwijk, de nummers 15 en 16 van de ranglijst. "We moesten deze wedstrijd eigenlijk winnen om aansluiting te krijgen en daarom ben ik wel teleurgesteld. Want hier schiet je niet heel veel mee op", zei de coach bij ESPN.
Anis Hadj-Moussa redde een punt voor de club uit Arnhem. De Algerijnse dribbelaar scoorde in de 87e minuut (1-1) en schoot daarna nog op de lat. "Hadj-Moussa is een bijzonder kind", zei Sturing.
"Hij kan heel goed een één tegen één uitspelen. Dat soort spelers zie je steeds minder. Hij is een mooie speler voor het publiek en hij had ook rendement nu. Dat is ook belangrijk. We hebben alleen te weinig punten uit de laatste serie wedstrijden gehaald en er komt een moeilijke serie aan", blikte Sturing vooruit op duels met AZ, Sparta, NEC en PSV. "Maar we moeten door en niets is nog verloren."
Meer uit Voetbal
PIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz voert in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de Champions League geen wijzigingen door in zijn basiselftal. De Eindhovenaren beginnen met dezelfde elf spelers als in het vrijdag met 5-2 gewonnen competitieduel met Fortuna Sittard.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Yunus Akgün en Ilkay Gündogan van Galatasaray missen woensdag de wedstrijd tegen Ajax in de Champions League. Beide spelers zijn niet fit en daardoor niet opgenomen in de selectie van de kampioen van Turkije.
4 uur geledenTURIJN (ANP) - Aanvaller Désiré Doué van Paris Saint-Germain heeft de Golden Boy Award gekregen, de prestigieuze prijs voor de talentvolste voetballer op de Europese velden. De 20-jarige Franse international is de opvolger van Lamine Yamal van FC Barcelona. Dat meldt initiatiefnemer Tuttosport.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP/BELGA) - Tijjani Reijnders, Nathan Aké en hun ploeggenoten bij Manchester City mogen thuis in alle rust toeleven naar het Champions League-duel met Borussia Dortmund van woensdag. Hun coach Pep Guardiola besloot de gebruikelijke training op de dag voor de wedstrijd af te gelasten om zijn spelers zo wat extra rust te gunnen.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kasper Dolberg en Steven Berghuis missen woensdagavond ook het thuisduel van Ajax met Galatasaray in de Champions League. "Kasper is wel op de weg terug", zei trainer John Heitinga op een persconferentie. "Hij traint weer mee, maar deze wedstrijd komt te vroeg voor hem. De terugkeer van Berghuis gaat langer duren."
6 uur geledenNYON (ANP) - De Nederlandse voetbalsters nemen het onder leiding van bondscoach Arjan Veurink in de WK-kwalificatie op tegen Frankrijk. Dat bleek uit de loting in het Zwitserse Nyon. In groep A2 zijn Polen en Noord-Ierland de andere tegenstanders van Oranje. Regerend wereldkampioen Spanje speelt in groep A3 tegen Europees kampioen Engeland van Sarina Wiegman. Het WK vindt plaats van 24 juni tot en met 25 juli 2027 in Brazilië.
7 uur geledenLUCANI (ANP/DPA) - De hoogste Servische voetbalcompetitie Superliga is maandagavond opgeschrikt door een sterfgeval tijdens een wedstrijd. FK Radnicki- trainer Mladen Zizovic (44) zakte tijdens de wedstrijd in elkaar en overleed kort daarna, meldden Servische media. De wedstrijd tussen FK Mladost Lucani en FK Radnicki vond plaats in het Servische Lucani, zo'n 160 kilometer ten zuiden van de hoofdstad Belgrado.
9 uur geleden